Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gruszkin

Użytkownik
 • Content Count

  106
 • Joined

 • Last visited

 1. Mam dziwne wrażenie, że kolega wyżej nie pojął idei symulacji militarnej. 15 kilometrów z plecakiem i do tego w środku nocy - jak ten zły dowódca śmiał :o . Z tego co zauważyłem to dowódcy ekip wiedzieli po co i gdzie idziemy i mieli wpisane w gps-y koordynaty - a to, że zadań zbyt wiele nie mieliśmy to już inna sprawa. Po tekście odnośnie prowadzenia działań w nocy spadłem z krzesła ... Najwyraźniej milsim trzeba było zacząć od rozłożenia namiotów i zakopania się w śpiworze - może wtedy co poniektórzy byliby spełnieni. Następnym razem polecam koledze przygotować się na milsim a nie, jak to uj
 2. Całkowicie zgadzam się z opinią Matiego. Z tego co widzę na replikę masz ok. 450 zł - pewnie parę osób wygarnie mi, że używka to nie jest dobry pomysł w przypadku początkującego, ale co mi tam. Za taką kwotę kupisz już model zdecydowanie lepszy - jakąś cymę albo boya z komisu. Jestem prawie pewny, że jeżeli kupisz przyzwoity egzemplarz od człowieka, który jej nie katował posłuży Ci znacznie dłużej.
 3. A ja nadal swoje :) . Sprzedam raz użytego http://nestof.pl/towar/schlupfhemd-m38-platan-12-bluza-maskujaca - 150 zł, rozmiar XL
 4. Na sprzedaż mam: - feldbluse m43 , rozmiar XL, z obszyciami SS w stopniu oberschutze, i infanterie-Sturmabzeichen w rozmiarze XL, Shturm- 250 zł - feldmutze m43 rozmiar 59, wersja SS, produkcja Yanik - 60 zł - http://www.panther-store.cz/en/catalog/en/german-militaria-1933-1945/smocks/produkt/smock-m40-oak-leaf_296 - rozmiar 3 (56) - 300 zł - http://nestof.pl/towar/schlupfhemd-m38-platan-12-bluza-maskujaca, xl , raz użyty - 200 zł.
 5. Chciałbym się pozbyć paru niemieckich gratów: - Płaszcza M40 rozmiar 58 produkcji szturma -http://www.panther-store.cz/en/catalog/en/german-militaria-1933-1945/smocks/produkt/smock-m40-oak-leaf_296 rozmiar 3 ( 56 ) , - Feldbluse M43 z obszyciami SS w stopniu oberschutze, i infanterie-Sturmabzeichen w rozmiarze XL, również szturma . Ceny kolejno 400, 300, 250 zł .
 6. Nie ukrywam, że potrzebuję paru złotych więc ceny lecą w dół: -Feldbluse M43 z obszyciami SS w stopniu oberschutze, i infanterie-Sturmabzeichen - takowa http://nestof.pl/tow...olowa-ss-nestof w rozmiarze XL. 250zł - Plattana 1/2 XL użyty raz - http://nestof.pl/towar/schlupfhemd-m38-platan-12-bluza-maskujaca - 200 zł
 7. Mam na sprzedaż : - 2 komplety feldbluse M43 SS - jedna takowa http://nestof.pl/tow...olowa-ss-nestof w rozmiarze XXL, raz użyta, druga nieznanej mi produkcji, aczkolwiek jakościowo lepsza, rozmiar ok. 56. - Plattana 1/2 XL, również raz użyty. - rosyjskie oficerki 2 wojenne Jeżeli chodzi o ceny zapraszam na PW - chciałbym się pozbyć tego jak najszybciej, więc myślę, że ceny atrakcyjne będą :icon_razz:
 8. Sam mam 192 cm wzrostu, więc rozumiem Twoje obawy :) . Śmiało bierz na 188 - problemem może być to, że jeden "ciuch" będzie większy/mniejszy od innego w tym samym rozmiarze - także polecam najlepiej najpierw przymierzyć jeżeli masz takową możliwość.
 9. Ponawiam : http://nestof.pl/tow...bluza-maskujaca dokładnie taka, raz użyta, brak śladów użytkowania, rozmiar XL - 250zł, - Feldbluse M43 z obszyciami SS w stopniu oberschutze, i infanterie-Sturmabzeichen, Rozmiar to około 56, w klatce około 114-118 cm-mozliwość regulacji na wzrost około 180-190. Stan bdb. Rękaw długość zewnętrzna od naramiennika do końca- 68 cm Rękaw długość wewnętrzna od "pod pachą" do końca- 50 cm Jedyny mankament to taki, że w polu zgubiłem guzik i doszyłem zamienny z nestofa, który jest nowy i się strasznie świeci, - 300zł - Oficerki rosyjskie rozmiar 44-45, stan bdb
 10. Byłem jednym z pierwszych klientów tego sklepu. Zamówiłem tam pkma, po cenie niższej niż najtańszy egzemplarz w innych sklepach internetowych. Co prawda mieli małe opóźnienie z wysyłką ale to mam nadzieję jednostkowa sytuacja :) . Zero problemów z przyjęciem na gwarancję i naprawdę wzorowe podejście do klienta. Polecam i życzę powodzenia w prowadzeniu biznesu, a sam na pewno złoże u Was nie jedno zamówienie.
 11. PPSh i Platan 1/2 nadal dostępne - http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=10141391 , mogę zafundować darmową wysyłkę. W przypadku platana mogę się pokusić o wymianę na "coś".
 12. - http://nestof.pl/tow...bluza-maskujaca dokładnie taka, raz użyta, brak śladów użytkowania, rozmiar XL - 250zł, - Feldbluse M43 z obszyciami SS w stopniu oberschutze, i infanterie-Sturmabzeichen, Rozmiar to około 56, w klatce około 114-118 cm-mozliwość regulacji na wzrost około 180-190. Stan bdb. Rękaw długość zewnętrzna od naramiennika do końca- 68 cm Rękaw długość wewnętrzna od "pod pachą" do końca- 50 cm Jedyny mankament to taki, że w polu zgubiłem guzik i doszyłem zamienny z nestofa, który jest nowy i się strasznie świeci, - 300zł - Oficerki rosyjskie rozmiar 44-45, stan bdb, http://i
 13. Podobno Gruszkin ma też do sprzedania oryginalne ruskie oficerki, plattana i bluzę m43 z obszyciami SS. I to w atrakcyjnych cenach.
×
×
 • Create New...