Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

shardac

Użytkownik
 • Content Count

  470
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

7,556 profile views
 1. Czy ktoś wie, gdzie mogę dostać fabryczną albo pasująca baterię? Bez konieczności przerabiania repliki? ;)
 2. Nie doradzę w zakupie, ale wiem co Ci odradzę. Nie bierz pod uwagę Princeton Tec FRED. Ma podstawową wadę łamiącego się zaczepu klapki baterii. Wymieniałem u polskiego dystrybutora (zresztą wyjątkowo otwartego i chętnego do pomocy!) bodaj z siedem razy w nieco ponad rok. Przysyłali mi nowe i góra po dwóch-trzech wymianach znów pękała.
 3. Też miałem, też średnio wspominam. Za bardzo przepakowana pod katem liczby magazynków.
 4. Tak swoją drogą, to Flyye z naszymi nawet do Afganu latały. I przeżyły ;-)
 5. Sparrow, Sparrow, Sparrow. A pięć lat temu usłyszałbyś zapewne: "TYLKO JANYSPORT PP20 lub PS25" ;-)
 6. Naprawdę przyzwoity sprzęt, choć aktualnie podejrzanie drogi. Choć to pewnie przez Ukrainę. ;-) W każdym razie na tym rozwiązaniu bazowało MIWO, odszywając swoje ATEKi. Zresztą powtarzało też drobne błędy konstrukcyjne, powstałe przy projektowaniu tej kamizelki.
 7. To powoli robi się z tego solidna pierwsza linia. Zwykły pas, nawet z comfort padem, może nie starczyć. Dla ustabilizowania tego wzialbym co najmniej porządny podklad MOLLE z szelkami. JWK używa bodaj RATSow głównie w podobnej konfiguracji. Może to dobry kierunek? Albo nieco wyższy podkład pod pas operacyjny.
 8. Pobieżnie przeleciałem temat, ale elektronik ze mnie taki sam, jak śpiewak operowy. Przedstawiam problem: od lat mam pmr Maxcom wt210. Nie widzę większych powodów by ją zmieniać, ale ostatnio wpadł mi zestaw słuchawki (Bowman) z PTT (z pojedynczym pinem, Motorola?), oba produkcji Z-Tactical. I teraz chciałbym to pogodzić, bo po bezpośrednim podpięciu trzyma mi cały czas TX (nadawanie), a i tak zresztą nic nie słychać. Przejściówka jakaś? Albo schemat jej wykonania? Ta wtyczka w radiu to zwykły minijack?
 9. Jak na wezwanie Templarsi otwarli sklep i oferują CB: Wersja zwykła: http://sklep.templar...czny/94 Wersja hybrydowa: http://sklep.templar...nd-hybrydowy/96 Wersja z ładownicami: http://sklep.templar...-kieszeniami/89
 10. Handlowo nazywa się to gumą płaską lub, częściej, taśmą gumową. A uszyje bodaj każdy krawiec taktyczny. A nawet zwykła krawcowa, jeśli dasz jej materiały, bo nie ma w tym absolutnie żadnej logiki.
×
×
 • Create New...