Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ReNa

Użytkownik
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Środowisko w woich ustach kojarzy mi się niestety bardzo źle. A wojo cóż gdybyś był w prawdziwym woju...może byś zrozumiał? I to tyle osobistych wywodów nie w temacie.
 2. Ale jak odpuścimy to wiecej się takich cwaniaków pojawi bo może ci kolesie właśnie mysleli tak jak ty guzik nam zrobią bo się będą bali..Wyjściem z sytuacji jest po prostu organizowanie się pod formą stowarzyszeń. I nieodpuszczanie przekrętów.
 3. Może lepiej zaprosić zagraniczniaków za free na jakiś dobry zlot,manewry? Tylko kto adresy ma?
 4. No dajcie spokój no...a droge dla pojazdów musieli wybudować i nie zdażyli i dla tego ich nie było. Dobry bajer to połowa sukcesu.
 5. podstawowy błąd polega na tym iż nikt na miescu nie wezwał policji by chociaż notatkę sporządziła.
 6. SZACUNEK , Obyśmy wszyscy uczyli się na błędach i wyciągali z nich odpowiednie wnioski.!
 7. znając nasz piekny kraj wylejemy tutaj wszystkie zale a facet z kapuchą za rok nabierze nastepnych naiwniaków... Bo teraz ujdzie mu to na sucho.
 8. Rany ale się cieszę ze nie wybrałem się na tą żenadę - mimo paru prób namówień. Jakoś co roku od paru wiosen jeżdże do Raszówki cena do przyjecia pokonuje się z grupą niezła odległość ale ani razu nie żałowałem ze tam byłem. Jakoś nie wiem czemu widze taką dziwną zależność im więcej kasy sie wydaje tym wieksze sa oczkiwania i jak widać wieksza klapa. Patrzać na to co sie stało można powiedzieć ze zloty w PL nie bedą miały dobrej opini. A ta klapa tylko nagoni kase Czechom i kto wie moze trzeba bedzie zrezygnowac z imprez tu zaoszczędzić i wybrać sie do pepików na parę dni? Martwi mnie tylko ze
 9. OKi. Zacznę od Pytania czy na codzień w grupach w których funkcjonujecie macie jakieś zestawy,torby,sprzęt do udzielania pierwszej pomocy i czy korzystacie z niego? - co do szkoleń z pierwszej pomocy jeśli zbierzecie się grupą warto zapytać o możliwość przeprowadzenia profesionalnego szkolenia przez studentów wydziału Ratownictwa Medycznego zostawiam link do strony :www.wssz.pl
 10. wszystko co dobre szybko się kończy...może uda mi się na następny rok być przez cały czas.
 11. ReNa

  Gunfire.pl

  Powiem tak upowaliśmy z ekipą wieksza ilość replik za naprawde potężną kase wydaliśmy i...zadnego zainteresowania z ich strony emaila,propozycji czy negocjacji - mimo naszych prób kontaktu. (nie powiem repliki po dłuższym czasie przyszły bezproblemu ale nie wszystkie działały jakby nie można było ich sprawdzić przed wysyłką) Żenada ,zastanowilismy się i drugą połowę kasy którą mieliśmy na szpej...wydaliśmy gdzie indziej...Jeszcze talony na darmowe zakupy na zlot dostaliśmy ot co...człowiek raz zrażony pójdzie gdzie indziej,a niedopilnowany nie zrobi zakupów chodźby promocja była niebiańska.
 12. jeśli potrzebujecie szkolenia jak nie u Owsiaka to zapraszam do zapraszam tu... chłopaki na codzien pracują w pogotowiu zdobywaja wiedze nie "gadają " głupot i nie wyciagają kasy waunek szkolenie wiecej niz dla jednej osoby. www.wssz.pl a swoją drogą mam pytanie skoro macie grupy wiekszosć z Was gdzieś nalezy macie apteczki?
 13. Podejrzewam iż niestety padł dogłębnie Selektor podczas strzelana dla WOŚP-u jeszcze dychał jak zauważyłem problem jednak po"naszych"manipulacjach zdechł całkiem...Ktoś moze mi pomóc-sam raczej nie rozbiore,a martwi mnie wysyłka do serwisu...chodź mam gwarancje do marca to nie wiem czy to akurat to podlega gwarancji. Selektor przypieliśmy taśmą by nie latał dookoła,najpierw dział na pojedyńczym potem na auto a na końcu padł... Postaraj się pisać trochę bardziej zrozumiale. /LgN
 14. ma ktoś namiar na sklep w Krośnie Odrzańskim?
 15. Post usunięty za łamanie zasad pisowni. Arend
×
×
 • Create New...