Jump to content
REKLAMA
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kaflok

Użytkownik
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

 1. M130, zakupione w tym roku już się ubiło(wypluła może 3kg kulek...) oraz słychać brzęczenie, nówka dawała 470fps, aktualnie 450-460, gdzie na LCT 120 nie ma takiego rozrzutu, a FPS'y podobne jak w Tornado. Nie polecam, lepiej zainwestować w coś markowego. Pozdro
 2. Cześć, Jak wasze doświadczenia z tymi gumkami ? Dzisiaj do mnie przyszła, nowe wypustki, które chyba tylko stabilizują gumkę w lufie nie podchodzą pod rozmiar okna lufy, wchodzi tylko trójkąt, ale jest idealnie wpasowany do okna. Tutaj przetestuje gumkę, jeżeli okaże się, że dodatkowe wypustki przeszkadzają, to chyba je zetne. Gumka super macaron jest znacznie krótsza od swojej starszej siostry, co mnie bardzo cieszy, ponieważ starsza wersja kiepsko pasowała do Komory ProWin(długi kołnierz>nie podawalo kulek), aczkolwiek nie siedzi ciasno i przepuszcza, wiec bd trzeba doszczelnic :/ Pozdrawiam
 3. "Nowa" seria G2, np. TR16 MBR 556WH, nie będę się rozpisywał, masz artykuł o tej serii, a w tym budżecie spokojnie ja dostaniesz.
 4. Panowie, z racji tego, że jeszcze można dostać nowe KWA 2GX za ok. 1000pln, moje pytanie brzmi czy to ma sens, skoro za 300 zł jest już nowy model gearboxa ? Jak on się spisuje ? Jakieś problemy z serwisowaniem GB 2.5 ?
 5. Okej rozumiem. Teraz pytanie czy ktoś z was próbował nawiercac otwory wentylacyjne w chwycie? Wiem, ze woda itd., ale ona i tak nie jest szczelna
 6. Jutro dostanę lozyska kulkowe 8mm i mosfet GATE nanoaab. Xcortech raczej nie jest problemem, ale zapobiegawczo go wymienię. Może lozyska... jak podkladkujecie zebatke silnikowa? Na "sztywno" ? No i jeszcze kwestia regulacji silnika, pomimo poluzowanej śruby regulacyjnej i tak ciągnie, może za bardzo go dociskam?
 7. Panowie... kupilem silnik tornado HT, i po wystrzelonym midcapie zaczyna się grzać na 7.4 oraz 11.1... Przewody 0.75, mosfet xcortech, zebatki g&g cm16 stock, sprężyna sp120. Zebatki dobrze wypodkladkowane, zebatka silnika ma luz ok. 0.1mm, aby łatwiej wyregulowac silnik, silnik również dobrze wyregulowany(grzeje się nawet w dość luźnej pozycji w stosunku do zebatki) Wymieniałem przewody na 1mm, ale problem wciąż ten sam, zastanawiam się czy lozyska slizgowe mogą stawiać taki opór? Chwyt pistoletowy jest dość ciepły, ale obudowa silnika bardzo nagrzana +/- 50*C
 8. Tyle pisania, a fotek nie dodałem... Wymiana na GB G&G i problemy ze skaczacymi fpsami ustąpiły. Dla sprecyzowania skaczacych fpsow, na sprezynie 120, z doszczelnionym układem, komora stockowa z gumką g&g i dysza regulowana Retro plulo max. 350fps ze spadkami do 190... Regulacje dyszy i wymiana gumki na białą guardera nic nie zmieniało. Aktualnie nie miałem okazji chronowac, ale poprawa jest mega poprawa w zasięgu oraz skupieniu, więc fpsy pewnie +/- na oko stale.
 9. Nie mam na tyle czasu, aby przekładać graty z GB do GB... Problemem była dźwignia przerywacza ognia, wymieniłem na stockowa EA i jest ok. Problemem wciąż jest niedomykajacy się GB nawet bez gratów w środku, normalna rzecz w chinczykach ?
 10. Cześć, Ostatnio kupiłem używanego EA Border Patrol w celach czysto majsterkowych. Niestety przed rozkreceniem GB w ogóle go nie przestrzelalem, ani nie obejrzalem z zewnątrz, ponieważ w planach była wymiana wszystkiego. Aktualnie po złożeniu GB, okazuje się, że szkielet nie schodzi się ze sobą przy spuscie oraz w miejscu prowadnicy sprężyny. Lecz stwierdziłem, że Chińczyk taki jest, a skoro wyczytałem, że spokojnie można wsadzać do niego m120 na stockowych częściach, to złożyłem go do końca i pojawił się kolejny problem... Bron strzela semi/auto, lecz czasami na semi walnie auto. Rozkręciłem ją już kilkukrotnie i wszystko wydaje się być dobrze. Dodam, że płytkę selektora wrzuciłem z G&G CM16 i chodzi trochę ciaśniej niż oryginał, ale nie ma tragedii. Myślałem, że nie współgra ona z całym zespołem spustu, tak więc wrzuciłem cały z G&G i nadal czasami strzeli auto na semi. Problem z zebatka, czy szkieletem ? Nie mam pomysłów, a nie mam ostatnio na tyle czasu, aby wsadzać wszystko do GB z G&G i testować dalej.
 11. Producent podaje, że smar delikatnie "pompuje" oringi, w zaworach do helu o ciśnieniu roboczym 40bar sprawuje się idealnie. Za tydzień przejrzę uszczelnienienia i dam znać jak się spisuje. http://sklep.smary.elub.pl/produkt/high-vacuum-grease-50g-smar-do-prozni
 12. Tłok stawia bardzo duży opór, jest wręcz perfekcyjne. Zapomniałem napisać o tym w pierwszym poście, a po prostu zastanawiało mnie dlaczego taki oring, a nie inny. Jeszcze jedno pytanie, użyłem smaru molykote, który stosuje do wysokiej próżni, zastanawia mnie jak będzie zachowywał się w aspekcie ASG. Próbował ktoś z was ?
 13. Cześć, Zamówiłem zestaw tornado, a w nim min. wyciszona głowica tłoka, na której oring siedzi luźno, a nawet bardzo, tak samo jak na stockowych glowicach np. G&G, czy EA, aczkolwiek na G&G jest najmniej luźna. Pytanie czy wymienić oring na grubszy, czy ma taki być, bo taka jest jego specyfikacja pracy w cylindrze ? Pozdrawiam.
 14. Cześć, Do tej pory nie miałem problemu z demontazem lufy w G&G, ale EA ma dziwny patent z pierścieniem luzujacym front w którym znajduje się bateria, ale do rzeczy. Jak z upper body wyciągnąć zewnetrzna lufę EA Lone Star Border Patrol SBR Pozdrawiam
 15. Okej, LMT. Aczkolwiek czy ktoś wie jak zidentyfikować oryginał lmt ? Chcę kupić używkę, do której nie ma kartonu, ani paragonu, trochę kot w worku i jestem świadomy, że z każdą używką tak jest, ale jednak ~1000 zł droga nie chodzi, a chcę wiedzieć, że w środku siedzi ultimate który nie był rozbierany(jest widoczna plomba po wyjęciu maga?) I w sumie tyle, znalazłem jeszcze M4 EA w fajnym stanie(na zdjęciach) Pozdrawiam !
×
×
 • Create New...