Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

xterqu

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 1. Dexter jak zamawiać z tego Intruder Shop ? nie widze opcji "kup teraz" czy coś takiego ... a szkoda bo z tego co widzę jest tu wszystko czego bym potrzebował ...
 2. Witam poszukuje zestawu do upgrade Colta M.E.U MARUI http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=3785 . Chciałbym w nim wymienić właściwie wszystko a ten komplet najbardziej by mi pasował , próbowałem znaleźć wszystkie części z tej oferty jednak całość wychodzi 400 zł drożej ... (bez bezpiecznika skrzydełkowego) . Pisze tutaj gdyż nie znalazłem lepszego tematu lub podobnego , przeglądając posty niczego takiego niema .... Myślę że jest to odpowiedni temat gdyż po zmontowaniu powstał by dość ciekawy costum ... Pozdrawiam i liczę na pomoc ;)
 3. Która głowica cylindra jest taka jak ta w CM48M ( która pasuje etc ) a raczej którą polecacie zamiast tej stokowej ? : http://gunfire.pl/product-pol-1152195307-Glowica-cylindra-do-AK-v-3-short-type-SHS.html http://gunfire.pl/product-pol-1152195308-Glowica-cylindra-do-AK-v-3-short-type-SHS.html http://gunfire.pl/product-pol-1152195306-Glowica-cylindra-do-AK-v-3-long-type-SHS.html http://gunfire.pl/product-pol-1152195305-Glowic-cylindra-do-AK-v-3-long-type-SHS.html http://gunfire.pl/product-pol-1152194823-Glowica-cylindra-o-powiekszonej-srednicy-v-3.html I czym one się różnią ? Widzę różnice miedzy long a short i z czego jest zrobiona ale nie wiem nawet jaka jest stokowa (oprócz tego że jest to mosiądz) :P Polećcie coś ;] Mogą być też inne głowice dostępne na gunfire lub taiwangun ..
 4. Zrobi ktoś fotkę body CM48M z tyłu ? interesuje mnie głównie kwadracik na który nasuwa się kolba stała żeby coś sprawdzić z góry dzięki :wink:
 5. Wybaczcie jeśli takie pytanie padło ale 107 stron tematu to jednak dużo ... Tak myślę jest gdzieś dostępna lufa zewnętrzna do CM48M stalowa ? i czy ta też będzie pasować ? : http://www.taiwangun.com/czesci-i-akcesoria/lufy-zewnetrzne/stalowa-lufa-do-ak74-p-j.html Ta która jest w karabinku to chyba coś pokroju : http://www.taiwangun.com/czesci-i-akcesoria/lufy-zewnetrzne/lufa-zewnetrzna-do-akm-p-j.html
×
×
 • Create New...