Jump to content
REKLAMA
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cetizier

Użytkownik
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

 1. Okej, jestem w trakcie i mam pytanie - czy AK od LCT mają klocek typu L przy komorze HopUp?
 2. Witam wszystkich serdecznie. Mam problem z moim nowym AK, mianowicie na singlu wylatują dwie kulki naraz, jedna podkręcona, druga nie. Problem występuje zarówno na hicapie z zestawu jak i midcapie Cymy. Da się to jakoś naprawić, czy reklamować replikę do sklepu?
 3. Huh. Po prostu lewy koniec drugiego od lewej elementu (to najbliżej cylindra, właściwie pod nim) ma być pod tym plastikiem, co przebiega przez środek tego plastiku ze sprężynkami. Cała filozofia... Musisz docisnąć te sprężynki (zwolnij pierw tłok i zdejmij sprężynę) i włożyć ten plastik (w kształcie pochyłego "Z") pod ten pierwszy od lewej. Zaznaczyłem na poniższym obrazku co i jak. Jakby nie wchodził to, spróbuj go odwrócić.
 4. Ok, myślę, że kupię jakąś mosiężną od Deep Fire. I chciałbym też się upewnić - to, że z założoną dyszą na głowicy cylindra w cylindrze "strzykawki", oznacza że dysza jest nieszczelna, dobrze rozumiem?
 5. Ach, przepraszam najmocniej za niedopisanie, ale nie wziąłem tego pod uwagę, gdyż pisałem w pośpiechu. :) Dysza do Cymki, nbu. Materiał... Są jakieś szczególne między tworzywem, a mosiądzem? Zależy mi głównie na tym, aby była uszczelniona i przyzwoitej jakości.
 6. Jaką dyszę polecacie do gearboxa v3 w AK? Cena do 50zł, z góry dzięki. :)
 7. Element dociskający gumkę Hop-Up powinieneś zrobić z czegoś twardszego, jak w normalnych komorach. Guma z dętki jest za miękka. Mógłbyś zrobić rowek w tej śrubie i dać tam ten element dociskający. Tylko nie powinien się ów element obracać... Ważne jest, by dociskał on gumkę Hop-Up w miarę równo. To ci powinno rozwiązać problemy z podkręcaniem i zasięgiem. :icon_wink:
 8. Mógłby mi ktoś podać wymiary (grubość i średnica wewnętrzna) oringa głowicy tłoka w gb v.3?
 9. Myślałem o tym, ale wyszło na to, że bez specjalistycznego sprzętu w deseń frezarki ani rusz. Chociaż na siłę pewnie by dało radę.
 10. W sierpniu może być dostawa G.5K Galaxy na TaiwanGun'ie za 270zł, czyli tyle samo co za ten pseudo-karabinek. Póki co jest tam G.5 Galaxy za 330zł. Różnią się tylko kolbą, i bodajże czymś jeszcze. Obydwie polecam.
 11. Nie smar, tylko brak jednej ze sprężynek, albo ułamany kawałek plastiku, który blokuje spust przed zbytnim cofaniem się w tył (mam tak samo). Najlepiej rozbierz go i zobacz czy wszystko jest na miejscu.
 12. Rozebrałem, wyczyściłem z nadmiaru smaru... i strzela normalnie. Pojęcia nie mam czemu. Swoją drogą mam jeszcze drugi problem - z selektorem ognia. Mianowicie nie działa on prawidłowo, czyli np. na pozycji zablokowanej jest ogień ciągły, a na pojedynczym jest zablokowane. W ten deseń, niedokładnie tak. Powodem tego mogą być starte pierwsze ząbki na płytce selektora?
 13. CM.028 po drobnej renowacji (wymienione łożyska i głowica tłoka). Sprężyna stockowa.
 14. Powodem wyżej wymienionych problemów może być coś innego, aniżeli ubita sprężyna? Na kulkach 0.25g lecą one dość wolno, i niedaleko, a na 0.28g lecą na 5 metrów, a żaden hop-up nie pomaga. Szczelność cylinder-tłok jest okej.
 15. Polecicie jakiś w miarę wytrzymały, dobry i tani (ok. 50 zł najlepiej) pistolet sprężynowy?
×
×
 • Create New...