Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Scyta

Użytkownik
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

 1. Dziękuję za szybką odpowiedż,szczeże to gel maxy bardziej do mnie przemawiają,ale obawiam się ,czy dobrze się trzymają nogi,ale to w końcu Alta więc moja obawa może jest bezpodstawna.
 2. Witam,zastanawiam się nad zakupem ochraniaczy firmy Alta.Moje pytanie brzmi : Który z dwóch modeli wymienionych w temacie jest lepszy ? Pod uwagę biorę przede wszystkim wytrzymałość,wygodę użytkowania,oraz dopasowanie do stawu kolanowego.Interesują mnie głównie opinie użytkowników. Tutaj macie linki : gel max: http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=104_277&products_id=6561&name=ALTA_-_Ochraniacze_Kolan_Gel_MAX_-_Coyote_Brown ultra flex: http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=104_277&products_id=9020&name=ALTA_-_Ochraniacze_Kolan_Ultra-Flex%E2%84%A2_-_Coyo
 3. Witam,mam pytanie,czy opłaca mi się tuningować wyżej wymieniony karabin w ASGshop?: http://asgshop.pl/sk...ukt.php?id=4285. Karabin został zakupiony w tym sklepie w raz z usługą tuningu level 1 : http://asgshop.pl/sk...ukt.php?id=4429 Wymieniłem również gumkę hop-up ze stockowej na czarną SYSTEMA Energy. Zależy mi głównie na celności i zasięgu(około 60 m),tu pojawia się drugie pytanie,mianowicie czy montując tylko lufę precyzyjną prometheus poprawi się zasięg ? Jeżeli znacie jakieś tańsze metody skutecznego tuningu(bezpiecznego),który poprawiłby zasięg i celność mojej repliki,napiszczie.Z
 4. Witam,jestem już doświadczonym graczem asg a replikę svd kupiłem jeszcze wtedy gdy zaczynałem.Po zakupie wymieniłem sprężynę główną na SP 160 z guardera,potem zakupiłem lufę precyzyjną z tej samej firmy,oraz gumkę hop up.Mimo tych dodatków replika miała słaby zasięg(brakuje szczelności w układzie hop up),więc na strzelankach używałem głównie RK-03 z BOYA,potem cm041b.Obecnie wojuje z Defenderem 16 Patrol R.I.S od kwa,a svd leży praktycznie nieużywane w kącie.Mam więc pytanie,czy opłaca mi się sprzedać małoużywane svd z tymi dodatkami i zakupić MB-08(napewno będę musiał dopłacić) z taiwanguna.M
 5. Witam wszystkich!Mam pytanie,czy MAGAZYNEK HI-CAP NA 400 KULEK DO SERII M4 - TYP KANADYJSKI C8 [bOYI] z taiwanguna będzie pasował i podawał kulki w M16 od KWA? Jeżeli znacie też jakieś inne magi,które pasują do tej repliki,napiszcie. Z góry dziękuję za pomoc.
 6. Witam! Jestem posiadaczem wyżej wymienionej repliki od 4 miesięcy.Zakupiłem ją w ASG Shopie i w tym właśnie miejscu chciałbym przeprowadzać wszystkie modyfikacje.Moje pytanie brzmi,czy warto instalować w tym modelu lufę precyzyjną i jeśli warto to jaką?(interesuje mnie głównie oferta ASG Shopu). Obecnie używam repliki w charakterze karabinu szturmowego(bez optyki),korzystając z amunicji G&G 0,25g.Chciałbym się też zapytać,czy warto kupować jakąś inną gumkę hop-up,niż ta,która znajduje się w standardzie? Z góry dziękuję za pomoc.
 7. Witam, poszukuje solidnej repliki M 16 w cenie wymienionej w temacie.Czekam na wasze propozycje.Głównie interesują mnie wersje A3 i A4.
 8. Scyta

  PJ16A4

  Mam pytanie,czy opłaca się kupić PJ16A4 na taiwangunie? Jeżeli znacie jakieś inne dobre repliki M16A4 w podobnej cenie to proszę o komentarze.
 9. Dzięki za podpowiedż,bo już się napaliłem na tego gaziaka.Na strzelankach ludzie też mówią,żeby brać repliki z pierwszej klasy.
 10. To w takim razie jaką replikę polecacie mniej więcej w cenie cenie tej m 16 ?
 11. Witam! Zastanawiam się nad kupnem repliki A.W.S.S. WE-M16A3 DESERT EDITION HARD KICK GAS i chciałbym usłyszeć wasze opinie na ten temat.
×
×
 • Create New...