Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

sergi04

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 1. sergi04

  strzelba

  Najlepszą strzelbą dla początkujących jest AGM003: http://www.taiwangun.com/shotguny/shotgun-short-003-agm.html. Do tego kulki P&J 0.25g i zaczyna się zabawa. Tamtej strzelby nie miałem ale myślę, że 200zł za strzelbę to trochę dużo.
 2. Nie. W mid-capie kulki ułożone są w dwóch rzędach. Jak będziesz używał mid-capa to musisz używać dobrych kulek np. G&G, bo te gorsze się tną.
 3. U mnie szerokość 2 cm reszta tak jak wyżej.
 4. Nie jestem trollem. Tylko chciałem się upewnić.
 5. Ale jaką nazwę? Miejscowość, imię czy co?
 6. Co wpisać przy rejestracji na Taiwangun w pole Nazwa?
 7. sergi04

  M47

  A oto moje M47a po malowaniu. Przebieg ok. 6k kulek i nadal działa jak nowy (smarowany 3 razy). Zerwane są 3 gwinty i jeden złamany ale to szczegół :icon_lol: . http://airsoftphotos.net/album/reportage/330603
 8. sergi04

  Początki

  Sam kupiłem flecktarn za 3zł z demobilu i jest bardzo dobry a nawet lepszy :maniak_OK: . Myślałem, że będzie poprzecierany .
 9. Czy body w M47a i M47b są takie same? Bo chciałbym zamontować chwyt pistoletowy w m47a.
 10. Czy chwyt pistoletowy z M47b będzie pasował zamiast kolby do M47a? Z góry dzięki :wink: .
 11. Mam M47 DE i polecam ale na Twoim miejscu brałbym AGM' a ze względu na lepsze opinie od M47, niższą cenę i lepszą jakość. Zgadzam się z Warat' em, że AGM to legenda :icon_razz2: .
 12. sergi04

  AGM 003

  Czy w tym shotgunie prowadnica czółenka jest metalowa?
 13. sergi04

  Bioval 0,40

  Kulki biodegradowalne: Jest to przyjazna środowisku odmiana kulek. Pomimo, że na spotkaniach Airsoftowych możemy się z takimi spotkać, najczęściej zalegają jednak na sklepowych półkach z kilku powodów. Pierwszym z nich jest wyższa cena w stosunku do tradycyjnych kulek. Różnica w cenie jest zazwyczaj na tyle duża, że za ich cenę da się dostać większą ilość kulek, albo kulki lepszej jakości. Jest to jeden z głównych czynników decydujących o ich niskiej popularności. Drugim z nich jest jakość - niestety, ale kulki biodegradowalne często odznaczają się gorszą jakością niż ich standardowa odmiana, co w połączeniu z wyższą ceną odpycha graczy. Kolejna rzecz - kulki te łatwiej się kruszą. Można uznać to za wadę, ponieważ w środowisku Airsoftowym wciąż niektóre osoby używają zdecydowanie niepolecanych, ochronnych masek siatkowych na oczy, które przepuszczają przez swoją strukturę odłamki powstałe na skutek trafienia kulką w siatkową maskę. Może prowadzić to do uszkodzenia wzroku. Należy jednak zaznaczyć, że na rynku znajdują się biodegradowalne kulki firmy Bioval, które cechują się świetną jakością. Jest to fragment poradnika "O kulkach słów kilka".
 14. sergi04

  AGM 003

  Jak do lasu to lepszy AGM a do CQB bym się zastanawiał :zastanawia:
×
×
 • Create New...