Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

exdij

Użytkownik
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

 1. Wie ktoś może jakiej długości jest dysza w owej replice i chciałby się tą informacją podzielić?
 2. exdij

  HK 416 WE

  Nie opłaca się kupować replik w closed bolcie już, bo raz że mają swoje bolączki, a dwa że ciężko dostać do nich jakiekolwiek części. Przy okazji może mi ktoś powiedzieć jak wpływa różnica średnicy w tych 2 gumkach i która będzie pasowała do we hk416? http://shop.ehobbyasia.com/upgrade-part/parts-upgrade-pistol/hop-up-enhancements/a-studio-hop-up-rubber-chamber-for-marui-vsr-we-gbb-rifle.html#.VS_H4vmsUqg http://shop.ehobbyasia.com/upgrade-part/parts-upgrade-pistol/hop-up-enhancements/a-studio-hop-up-rubber-chamber-for-marui-we-kjw-gbb-pistol.html#.VS_H1vmsUqg
 3. Dla potomnych: na prowadnice suwadła założyłem jakieś 2-3 mm węża by suwadło nie dochodziło na tyle daleko by młoteczek z niego spadał i blokował się w zaznaczonym miejscu. Teraz tylko naprawić blokujący się za daleko młoteczek w trybie auto, brak trybu safe i kilka innych kosmetycznych problemów i replika będzie gotowa. :icon_razz:
 4. Problem polega na tym, że przy odciągnięciu zamka lub przy strzale suwadło zacina się w tylnej pozycji, bolt catch działa prawidłowo i nie jest to jego wina, ponieważ on łapie później. Po "profesjonalnych" oględzinach doszedłem do wniosku, że młoteczek blokuje suwadło w miejscu zaznaczonym na zdjęciu, zamiast na nie wskoczyć. Ktoś ma jakiś pomysł jak sobie z tym poradzić?
 5. Witam, zastanawia mnie po co są kawałki kartonu w magach do beretki z kjw? Mam 3 takie magazynki i w 3 występuje karton :p . Może mnie ktoś oświecić w jakim celu on się tam znajduje?
 6. Po przypiłowaniu głowicy tłoka śmiga aż miło.
 7. Okazało się, że głowica tłoka z tego gearboxa, który w kałaszku działał ma o 2 mm krótszą głowicę tłoka, a że mam dwie identyczne to jedną o te 2 mm przypiłowałem. Jak poskładam to dam znać jak to wyszło, a teraz czas oddać się pokusom sylwestra.
 8. Ściągnij sobie pokrywę gearboxa, czyli to na co kładziesz baterię i sprawdź czy Ci się nie poluzował bezpiecznik, który powinien być pod tą pokrywą po lewej przed komorą hop up.
 9. Reszta części czy reszta listwy? Bo reszta listwy jest tym bardziej w porządku.
 10. Wydaję się, że źle to nie wygląda.
 11. U mnie żaden, u poprzedniego właściciela to jak zwykle piszą - strzelane tylko do kościoła w niedziele przez dziadków, zdaje się że pisałem już wcześniej, że próbowałem z opóźniaczem i skutków brak.
 12. Dysza w obu byłą taka sama bo ją przekładałem.
 13. Na gearboxie z gietki włożonym do ak wszystko działa. Teraz co może być przyczyną niewystaraczająco cofającej się dyszy w gb? Chyba, że powodem są jednak te kable które jednak troszkę trzymają gb z przodu?
 14. Póki co moje miejsce pracy (czyt. stół w piwnicy) jest zajęty. A tak przy okazji po co jest długa i krótka dysza do ak?
×
×
 • Create New...