Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Barolowy

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ok, no to postanowione. Dzięki za pomoc ;)
 2. Ok, rozumiem. Nie no, więcej fps-ów mi nie jest potrzebne, jedyne co to gumkę wymienię. Czyli lepiej G&P, tak? Bo rozważam jeszcze opcję żeby KWA sprowadzić np. z WGC.
 3. Ok, dzięki za odpowiedzi. Co do LMT, to chodzi mi o tę wersję z GB Ultimate'a. To jak, lepiej tę LMT brać? Od razu zaznaczam, że zależy mi na dobrej replice w stocku, ewentualnie gumkę wymienię.
 4. Witam! W zasadzie to temat w stylu doradzenia. O obu tych replikach czytałem/słyszałem bardzo dobre opinie i w zasadzie mam poważny dylemat. Z góry dzięki wszystkim za pomoc ;)
 5. Mam pytanie do użytkowników OSY. Czy jest możliwość regulacji długości ramion w tej kamizelce? Mam na myśli czy można tę kamizelkę nosić niżej lub wyżej.
 6. Witam! Ostatnio dostępne są magazynki mid cap od Dytaca. Mam pytanie odnośnie ich. Czy są to dobre magazynki, czy się zacinają, czy może nie, czy dobrze się je wyjmuje i wkłada do M4 czy może lepiej dopłacić i kupić midcapy od King Armsa? Konkretnie chodzi mi o takie: http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=4821 Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedź.
 7. Ok, czyli może brać coś od MIWO? Zastanawiam się nad dobrą ale nie za drogą kamizelką.
 8. Słowem odświeżenia tematu, a co możecie powiedzieć o kamizelkach od MFH? Ostatnio ten egzemplarz wpadł mi w oko i zastanawiam się nad kupnem: http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=3734
 9. Załadowałem dziś resztę tych magazynków i tylko w dwóch co jakiś czas kulka się zacięła, ale to pojedyncze przypadki. Z moich obserwacji wynikło, że magazynki te załadowane stoma kulkami podają bezproblemowo. Problemowy magazynek załadowany dziś także stoma kulkami podawał bez zacięć. Nic przy nim nie dłubałem Dziękuję wszystkim za pomoc. Pozdrawiam.
 10. Ok, a jak taki magazynek rozebrać? Dla uściślenia mam Mid-cap CYMY "Bakelitowy" do AK-47, AKM. http://image.ceneo.pl/data/products/9109133/f-cyma-magazynek-mid-cap-do-ak-brazowy-c89.jpg
 11. Ok, dzięki wszystkim za pomoc. Na razie spróbuję psiknąć smarem silikonowym. Jak się nie uda to zobaczę co wtedy ;) Pozdrawiam. Barolowy.
 12. Witam! Mam problem z Mid-capem do AK firmy CYMA. Dziś zacząłem je ładować. Wziąłem pierwszy i tak jak to zalecane, zacząłem cykl ładowania: 10 kulek, rozładować, 20 kulek, rozładować itd. aż do końca. W pierwszym magazynku po załadowaniu 100 kulek zaczął się problem. Gdy zwalniałem kulki z magazynka wypadała jedna maksymalnie dwie. Spojrzałem do otworu i zauważyłem, że kulka nie jest dociśnięta do końca. Uderzyłem magazynek od boku, kulka wskoczyła do dziurki lecz znowu po zwolnieniu wypadły dwie a następna kulka znowu nie była dociśnięta do końca lub o coś zahaczyła. Co robić? Mam kilka tych magazynków jednak ładowałem do tej pory tylko jeden. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam. Barolowy
 13. Dobra, dziękuję za pomoc :)
 14. Miałem na myśli taką część jaką pokazał Dudek Javny. W ostatnim numerze Arsenału był artykuł o takiej części do AK jeżeli coś pomoże ;) Ta część pozwala na szybsze włożenie magazynka do komory?
×
×
 • Create New...