Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

krzysiek195

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

 1. Mid cap- cyma Hi-cap- boyi Oba magazynki mają taki sam kształt. Mogę jeszcze dodać że wcześniej nie było tego problemu.
 2. Witam. Mam problem z moim rk-10s, chodzi o to że gdy strzelam z magazynków typu mid cap replika ma znacznie słabszy zasięg, a gdy zmieniam na hi-cap/a wszystko wraca do normy. Miał ktoś podobny problem? Pozdrawiam.
 3. Witam. Mam problem z moim rk-10s, chodzi o to że gdy strzelam z magazynków typu mid cap replika ma znacznie słabszy zasięg, a gdy zmieniam na hi-cap/a wszystko wraca do normy. Miał ktoś podobny problem? Pozdrawiam.
 4. Witam. Zastanawiam się nad kupnem szelek wz.988 może ktoś coś o niej powiedzieć? Opłaca się ją kupować?
 5. Niestety nie pomaga dobrze przeczyściłem i dalej nic
 6. Witam! Mam problem z lugerem firmy WE a mianowicie pistolet od pewnego czasu zaczął strzelać bez systemu blow back i po każdym strzale musze przeładować replike.Czy ktoś wie co może być tego przyczyną?
 7. Witam Której firmy polecacie kupić replike ak74 Jing gong czy cyma48?
 8. Witam Mam pytanie jak w replice mp 40 firmy agm zrobić blowback ???
 9. Witam Mam pytanie jaki green gas polecacie do repliki lugera firmy WE ???
 10. Magazynek ładuje kulkami do pełna, nabijam gazem maksymalnie ile się da, ale mam wrażenie że w butli z gazem nie ma ciśnienia. Mimo że to jest nowa butla z green gazem firmy sjd pro tech guns. Nie wiem już czy to jest wina butli z gazem czy magazynka.
 11. Witam Nie dawno kupiłem replike Lugera firmy WE. Replika wystrzeliwuje tylko 7 kulek i ani kulki więcej. Nie wiem dlaczego tak się dzieje ?
×
×
 • Create New...