Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KetjakPL

Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

 1. Zobaczcie to ! VSR ZA 550 zł !!! http://allegro.pl/vsr-tokyo-marui-igla-i2459076245.html Co o tym sądzicie ??
 2. Witam ! Czy te gogle się nadają do gry w asg ? Nie pękną ? Nadają się, ale mogą parować. Arend
 3. VSR - 10 jest na Redwolfie i (chyba) na WGC.
 4. Nie mówię* , że chcę jakoś super zaoszczędzić , ale po prostu szukam jakiejś okazji , bo może się zdarzyć :) . Rozumiem , że bez wydania pieniędzy się nie obejdzie ... Cóż , poszukam i pewnie kupię VSR'kę na zbiorowych (może jak dolar lekko stanieje ) :] *piszę ...
 5. Hej , na komisie siedzi sobie oto TAKA oferta i jestem ciekaw czy nie ma nieprawdziwych , nierealnych informacji ? Czy się opłaca ? PS. sorka , że posty pod postem
 6. Hejka ! Myśląc o VSR'ce postanowiłem sobie zrobić rozpiskę cen wszystkich części do tuningu . Szukałem na oficjalnym , ale nie znalazłem odpowiedzi . Czy ktoś może wie ile kosztowałby tuning VSR'ki do 600 fps'ów ?
 7. Więc się myliłem . Myślę ( znowu ) o VSR'ce od TM'a . Sama kosztuje tysiak i jestem ciekawy ile do tego tuning ? PS. Czy w stocku do czegoś się nadaje , i czy jest w stocku lepsza niż Warrior 1 od Well'a ?
 8. Dobrze rozumiem , że czekają mnie wydatki , ale myślałem , że mówiąc o WYDATKACH mamy na myśli 2000 -2500 zł MAX
 9. Słyszałem wiele poleceń VSR , ale jest ona nie za droga jak na stock , ale tuning 3 kafle ... to więcej niż dużo .
 10. Ten artykuł o warriorze już czytałem . Interesuje mnie taka snajperka na którą wydam kwotę łączną do 2500 zł . Od Dextera otrzymałem odpowiedź na dawne pytanie ile kosztowałoby z\robienie VSR'ki na super , i wynosiłoby to ok. 4000 zł , a to już dosyć duża sumka . Poza tym słyszałem , że bar tak naprawdę niczym się nieróżni od VSR'ki prócz troszkę gorszego wykonania . Samego Warriora mam , ale body jest do **** . Chyba , że da się kupić body ? Wtedy wziąłbym się za jego tuning na poważnie .
 11. Rozumiem , że to nie dział dla zielonych tylko w "szybkie pytanie - szybka odpowiedź" zazwyczaj nie słyszę odpowiedzi na pytanie , tylko co ktoś kupił i co mu się podoba , poza tym często wypowiadają się tam szturmowcy , którzy zazwyczaj nie mają pojęcia o snajperstwie . Tutaj w hydeparku snajperów mogę się spytać doświadczonych ludzi o tym co myślą , i wiem , że wiedzą co mówią .
 12. @Pochwała - mówiłem , że zaczynam snajperstwo - i W TYM JESTEM NOWY . Jestem też nowy na portalu . w asg troszkę się już bawiłem ze swoją cymką 0.28 . Doszedłem do wniosku , że chcę zostać snajperem . @Alexanderexis - Też myślałem o VSR . Tylko , że bar i VSR to prawie to samo , tylko BAR to chińczyk . Rozumiem , że różni się to wtedy jakością wykonania , ale i tak wszystko ze środka i 70% z zewnątrz wymienie , więc po co płacić 1000 zł za stock VSR jak za BARa zapłacę 2 lub 3 razy mniej a po tuningu wyjdzie na to samo ? Chciałbym kupić właśnie TĄ bazę . Jestem ciekawy ile tuning teg
 13. Cóż interesuje mnie właśnie TA - http://allegro.pl/bar-10-jg-po-lekkim-tuningu-camo-i2295383972.html oferta , z powodu lekkiego tuningu i niewysokiej ceny .
 14. @ZuBeR W stu procentach rozumiem . Kiedyś nie rozumiałem , ale już wiem , że ten karabin do XXX złotych nie istnieje . Jak narazie szukam tylko bazy , a to ma nawet dwie czy trzy rzeczy wymienione , jakąś chińską lunetę i prowadnice i tłok do wsadzenia . Pytam się tylko czy warto kupić :) @MloteK - Na Zero trigger ? Cóż , a ile może taka przyjemność kosztować :) ???
 15. Pochwała , jestem nowy tylko na forum . W asg troszkę już siedzę i chcę zacząć swoją zabawę ze snajperstwem . Dwa to pięciu tysięcy ? i właśnie takiego springa chcę , to nie musi być Bar , to może być inny karabin . No więc co jest dobrą bazą pod tuning ( prócz VSR ) ??? NAPRAWDĘ CZYTAŁEM w artykule " poradnik maniaka - snajperstwo a airsoft " było napisane , że bar jest dobrą bazą pod tuning , ale zawszę wolę się upewnić . Jestem posiadaczen taniego Warriora , którego kupiłem by sprawdzić , czy w ogóle będzie mi się podobać snajperstwo . Mój budżet na samą snajperkę( BAZĘ
×
×
 • Create New...