Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Yebiemieto

Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

 1. Ok, a Currahee te spodnie z jakiego materiału robi? Bo piszę ciągle do nich i w tym temacie nigdy odpowiedzi nie dostaję :D.
 2. Tak chodzi o te z wkładkami. Mam na oku Currahee ale mają przerwę w zamówieniach do grudnia. A jakieś inne firmy szyją coś takiego?
 3. Potrzebuję spodni combat pants we wz 93. Coś na wzór tych od crye precision. Mój fundusz to tak do około 400 zł. Gdzie mógłbym takie dostać albo kto by mi takie uszył (oprócz Currahee i Miwo)? Ważne żeby były dość wytrzymałe, estetycznie uszyte i z dobrego materiału.
 4. Mam zamiar zakupić combat pantsy firmy Currahee te które są w tym linku: http://www.currahee.pl/produkt/spodnie-combat-gr-w-wz93 I mam problem. Ponieważ do spodni nie są dokładane żadne wkładki na kolana to mam pytanie do was. Jakie najlepiej by było kupić, żeby się nie rozleciały zaraz, a żeby nie były jakoś specjalnie drogie. Zresztą troche tego szukałem i nie znalazłem wkładek do takich spodni.
 5. Jaka według was jest najlepiej wykonana replika AK74?? Cenowo do około 1600 zł. Bebechy się nie liczą, samo wykonanie zewnętrzne.
 6. Z funkcji trygonometrycznych próbowałem, ale płytę mam wyciętą z pianki i to jeszcze trochę krzywo więc ciężko tu cokolwiek obliczyć, a potrzebuje dość dokładnego wyniku. Dobra znalazłem :P. Dzięki @Pietracha
 7. Ehh, chyba się nie zrozumieliśmy :D. Potrzebuję wiedzieć tylko jakie tam kąty są. Nie chce nic obcinać. Nie potrzebuję tych informacji do tego aby wyciąć płytę. Potrzebne mi tylko kąty :D
 8. Potrzebuje wiedzieć jakie kąty to są a nie ile mam odmierzyć żeby odciąć.
 9. Siema Kojarzy ktoś pod jakimi kątami są zrobione te ścięcia w płytach SAPI?
 10. Planuję zakup repliki z konwersją mancrafta. W oko wpadł mi VSS King Armsa. Jaką preckę i komorę HU proponujecie do tego zestawu, żeby to jakoś w miarę fajnie działało?
 11. Wole rip-stop. A orientujecie się może gdzie można to kupić?
 12. Siema Chciałbym skompletować sobie mundur podobny do tego co jest na zdjęciu: Jakie spodnie i bluzy byście polecali i gdzie najlepiej kupować?
 13. Dzięki za pomoc. Chyba jednak wezmę g36 JG (http://gunfire.pl/pr...wego-JG608.html). Tylko mam pytanie czy ten magazynek będzie do niego pasowal: http://gunfire.pl/pr...Cap-do-G36.html ?
×
×
 • Create New...