Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

LGóral

Użytkownik
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

 1. Dzięki za odpowiedź, penie kupię te nosze (Lenopol) :D
 2. Prosiłbym jeszcze o opinię na temat tych noszy - http://milder.com.pl...p?id_product=46 oraz tych - http://www.miwo-military.pl/?p=8.92.LEKKIE-NOSZE-POLOWE-.J-03.MIWO-MILITARY Z góry dzięki :icon_smile:
 3. Witam! Czy miał ktoś styczność z tymi noszami http://miwo-military.net/-produkty/pid,656 ? Mógłby mi ktoś powiedzieć czy są warte kupna i czy rzeczywiście wytrzymają transport rannego :) Z góry dzięki za odpowiedź :)
 4. Ja mam zamiar kupić za jakiś czas kamerkę redleaf 32(link do recenzji), jest nie droga(300zł) i myślę, że wystarczająca. Jeśli chcesz wydać trochę więcej to kup redleaf 32II, znajomy ją ma i bardzo chwali.
 5. Dzięki za odpowiedź :icon_wink: Miałem zestaw słuchawkowy ale z czasem się popsuł :( Trzeba będzie kupić zestaw słuchawkowy i lutować :icon_wink:
 6. Dzięki za odpowiedź ;)
 7. Coś takiego? Jest on w miarę wytrzymały?
 8. Yahalom co to jest za kask?
 9. Witam! Mam pytanie odnośnie krótkofali MaxCom wt 108, mianowicie czy gdzieś dostanę do niej headset ? Z góry dzięki za odpowiedź ;) Pozdrawiam
 10. Dzięki wszystkim za odpowiedzi ;) Mam już plecak Janysport Grot pp25 ;) Zobaczymy jak się będzie sprawował ;)
 11. Ale mam 1-o pytanie czy w 20l spakuję się na podróż 2-u dniową ? ;)
 12. Dzięki za odpowiedź :icon_wink: Może mógłbyś mi polecić jakiś plecak o podobnej cenie/pojemności/wytrzymałości i z wentylacją na plecach? Chyba, że naprawdę Grot 25 jest warty kupna mimo, że nie ma tej wentylacji na plecach :icon_wink:
 13. Czytałem wiele tematów na forum, które dotyczyły plecaka Janysport Grot PP25 i mam 1 zasadnicze pytanie ; Czy jest wygodny i czy spakuję się w niego na podróż 2-u dniową(mil-sim)? jest to dla mnie ważne, ponieważ spotkałem się z wieloma opiniami na jego temat i mam nadzieję, że mi pomożecie ;) Z Góry Dziękuję Za Pomoc ;)
 14. Miałem też shotguna i powiem szczerze regulacja Hopa jest bardzo ciężka i nigdy nie ustawisz idealnie, a nawet jeśli to lekkie poruszenie regulatora wszystko psuje ;/ Shotguny są na bliski dystans i nie są celne, a co do latania tych kulek to musisz trochę się pobawić hopem i może ci sie uda go wyregulować :icon_wink:
 15. O takie schronienie mi chodzi xD Wielkie dzięki Mój kumpel ma taki albo podobny więc jeszcze go się spytam ;) Ale dzięki ;)
×
×
 • Create New...