Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wargator

Użytkownik
 • Content Count

  93
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Za 500-600 zl dostaniesz takie cudo na aliexpress. Ja dopytalem o znizke i calosc z oznaczeniami Elcan/Docter, w piaskowym kolorze za 560zl z przesylka. Cena jest w tej ofercie gunfire dla mnie zabojcza. Co do jakosci nie znam tej konkretnej sztuki z gunfire, ale moze powyzsze jakos Ci pomoze :)
 2. Haha tak uważajcie na mnie :)! Byłem w delegacji od piątku i jak widać nie było mnie na forum więc nie odpisywałem bo nie miałem czasu. Użytkownik Beken zwrócił mi wg umowy 350zł co myślę, było rozsądną ceną. Zdjęcia wysłałem użytkownikowi mailem, w sumie dziwne, że nie chciał ich wcześniej. Jeśli ktoś jeszcze chce rzucić okiem to, chyba, też mogę udostępnić. Tym samym uważam sprawę za zamkniętą. Beken - nie będę Cię przepraszał bo nie mam absolutnie za co. Nie jest tak, że zachowałeś się w porządku wobec mnie bo na początku w ogóle nie komentowałeś tego, co pisałem w wiadomoś
 3. Wymieniłem z Bekenem kilkanaście wiadomości lub lepiej ale nie chce się dogadać. Proponuje mi kwoty do zwrotu mniejsze niż wysokość uszkodzen i naprawy. Sprawa trafiła już do kancelarii i jutro zawiadomienie będzie na policji. Próbowałem się dogadać wielokrotnie ale chłopak chyba szuka wrażeń i nie wie co go czeka.
 4. Dan konta podał ojca. Więc mam dane jego i taty, mail, telefon, nazwę szkoły i nazwę wsi. Może z poczty wydębię adres. Zdjęcia mam i pęknięcie jest w tym samym miejscu co na na tych zdjęciach z poprzedniego ogłoszenia. Inna lufa niż z ogłoszenia to też oszustwo:) To podał do przelewu: Bank ING nr konta: 84 *** 3533 Władysław T*** Sam nazywa się Wiktor.
 5. Mam też już jego fejsa: ***
 6. Witam, zakupiłem ostatnio replikę od użytkownika Beken z komisu. http://wmasg.pl/pl/profil/show/115856 SPR P&J z jakimś tam tuningiem. http://wmasg.pl/pl/c...ent/show/636839 Obiecywał, że wszystko wyśle z ogłoszenia, że wszystko działa i w ogóle cud miód malina. Mam jego pisemne oświadczenie, że replika działa i generalnie wszystko ok. Cena umówiona -750zł - wysłałem przelew. Kilka dni później dostałem paczkę. Nie było możliwości sprawdzenia zawartości przesyłki gdyż kurier nie pozwolił, nie było takiej zaznaczonej opcji. Otworzyłem paczkę przy mojej narzeczonej. Replika niby b
 7. Flyye 1000d w cb nie bedzie za ciezki? Slyszalem, ze idea RBV jest wlasnie to, ze jest lzejszy od Cirasa i mniej toporny:) Chyba z alliego trzeba brać bo inne sklepy jakoś nie mają :icon_smile:
 8. Witam, chcę zakupić kamizelkę RBV - do wyboru Flyye i Pantac. Duża różnica w kolorze i materiale(Pantac chyba bardziej matowy i się nie świeci oraz jest z lżejszej cordury 500d z tego co wiem). 1. Pantac http://www8.wgcshop....tc959_cbm_m.jpg 2. Flyye 1000d http://www.aliexpres...2014855921.html 3. Flyye 500d(wg opisu chociaż nie wierzę) http://www.royaltige...roducts_id=1974 Pytanie, którego producenta brać? Ktoś ma i może coś doradzić? Obecnie mam CIRASa LAND Pantaca i ładownice Flyye...duża różnica w kolorze :icon_smile: Kiedyś Phantom/Pantac uchodził za majstersztyk lecz o
 9. Sorry za odkop ale nie chcę zakładać nowego tematu :) Chcę zakupić kamizelkę RBV - do wyboru Flyye i Pantac. Duża różnica w kolorze i materiale(Pantac chyba bardziej matowy i się nie świeci oraz jest z lżejszej cordury 500d z tego co wiem). 1. Pantac http://www8.wgcshop.com/WGC_Shop/images/ph_cg_vtc959_cbm_m.jpg 2. Flyye 1000d http://www.aliexpress.com/item/Flyye-FY-VT-M029-RBAV-1000D-Waterproof-Nylon-Adjustable-MBSS-Tactical-Combat-Vest-Army-Military-Vests/2014855921.html 3. Flyye 500d(wg opisu chociaż nie wierzę) http://www.royaltigergear.com/product_info.php?products_id=1974
 10. Mega, dzięki wielkie za odpowiedź. Po zapięciu kamizelki trzeba jeszcze jakoś przy plecach tę płytę podczepić by nie wisiała w dół...masz pomysł? Szukam poucha do płyt(pewnie cryye), płyty już znalazłem. I właśnie zachodziłem w głowę jak te płyty się przyczepia ;)
 11. http://store.specwarfare.com/content/images/thumbs/0014820_emerson-jpc-vest-easy-style-bk.jpeg u góry widać 4 klamerki, na dole 2 po bokach też.
 12. Byłem na niej parokrotnie i nic o klamerkach nie wyczytałem. Ze zdjęć też niewiele wynika. Jeśli wiesz jak mi odpowiedzieć poprawnie na pytanie to śmiało, jak nie to proszę nie pisz mi oczywistości :)
 13. W cryye są takie 3 taśmy z boku. I od wewnętrznej strony są dwie klamerki przy przednim panelu z boku oraz 1 przy plecach(z drugiego boku to samo). Do tego przyczepia się side plate'y? Side soft amor'y?
×
×
 • Create New...