Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

samuraj13

Użytkownik
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

 1. Witam. Poszukuję od dłuższego czasu jakiegoś systemu hydratacyjnego dla swojego JPC od TMC. Jedyne wymagania to kamuflaż Multicam i doczepiany na molle, a nie noszony na szelkach. Większość odpada ze względu na długość (40 cm), gdzie moja kamizelka ma 32 cm. Polecilibyście coś?
 2. Wybijaj od strony, gdzie wypadaj łuski.
 3. @Rechot - faktycznie, o tym nie pomyślałem ;) Co do magów; Używam metalowych low-capów od BOYI'a i po podklejeniu rzepem podają bezproblemowo.
 4. Rachunek mam wystawiony na datę 17.12.2013, gdzie w preorderze zamówiłem mk18 mod1 sa-a03, razem ze znajomym ;)
 5. Był cały arsenał od mk18 mod1 przez mod0 i zwykłem eMki, aż po te z granatnikami i żadna O DZIWO nie była z ASCU. Po prostu przegapiłeś.
 6. Ale była dostawa Specny w GF na początku stycznia... Właśnie z tej dostawy mam swoją SA-a03. Rpliki były dostępne w PREORDERZE od bodajże początku grudnia. Ja sobie zaklepałem i dostałem, a potem z tego co widziałem, to większość rozeszła się w dwa dni.
 7. http://i.imgur.com/fmG7KXd.jpg Sa-A03, trzyma się świetnie, spasowanie genialne. Kupiłem ją jakoś w grudniu. Wewnątrz wymieniłem jedynie gumkę hop-up na przezroczystą Guardera. Jeżli ma ktoś jakieś pytania, psotaram się odpowiedzieć.
 8. Teoretycznie się da. Są do tego specjalne spawarki dedykowane do aluminium. Ale jest to sprzęt specjalistyczny i nie sądzę, zbyś znalazł gdzieś taką.
 9. U mnie też te niebieskie kółeczko z napisem QD jest, szkoda, że przerwane...
 10. Trudnej powiadasz? EVE Online MMO, polityka, ekonomia, sojusze, wielkie batalie. Polecam z całego serca. PS. Jeżeli szukasz naprawdę trudnej gry, to EVE jest dla ciebie.
 11. Czy wie ktoś, gdzie w Polsce można dostać komorę Hop-Up do tej masady??
 12. Czy ten metalowy hop-up, o którym mówisz jest firmy WII TECH?
 13. samuraj13

  M4 [CYMA]

  Warte warte, gumkę wsadzisz od razu, ale na lipo to czekają cie większe zmiany.
 14. samuraj13

  M4 [CYMA]

  Na gunfire np. CM 012.
×
×
 • Create New...