Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MAR_AGAT

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mylisz pojęcia / len / amator. I ja zaliczam się do tych drugich - amator. A są ludzie którzy w tym siedzą głęboko i mają o tym pojęcie odpowiedz na pytanie zajmuje im 5min ale za to sprawia im dużo problemu. Postów na forum jest multum i jeszcze trzeba wiedzieć czego konkretnie szukać. Dlatego też znalazłem sobie części sam, czytają coś ... I poprosiłem o weryfikację / rady PO TO JEST FORUM.
 2. No i widzisz kolego. I tego własnie oczekiwałem. Po to założyłem posta, żeby uzyskać precyzyjną odpowiedz na moje pytanie. Jak się chce to można. A forma, no formy komentował nie będę bo jak sam mówisz dorosły człowiek powinien ...
 3. Infantylnie wypowiedział się kolega wszech wiedzący AnR. I nie wiem czy zauważyłeś jak ale ja nie szukam, bo znalazłem i zadałem precyzyjne pytanie: Więc wystarczyło się do tego ustosunkować. I jeżeli każdy będzie udzielał odpowiedzi w ten sposób to sorry ... W ogóle nie wchodźcie na forum bo zapewne w 80% postów odpowiedz może być identyczna bo ktoś zapyta ... I nie wydaje mi się, żebym uzyskał odpowiedz na to pytanie w temacie G&P, bo oczekiwałem jakiegoś sensownego porównania moich wyborów, rad ewentualnie komentarzu opcja 1 lepsza od 2 etc.
 4. Kolego pytam o konkret, a nie kilkanaście odpowiedzi bo ja bym wsadził tam to albo to albo to i tamto. I tak jak sam napisałeś tematów jest sporo w każdym co innego. Ja chce wsadzić do środka którąś z wyżej wymienionych opcji i zastanawiam się co lepsze po to jest w końcu forum. Chcesz to się ustosunkuj a jak nie to won ... skoro taki mądry jesteś bo bezmyślnych odpowiedzi nie oczekiwałem.
 5. Panowie, Zastanawiam się nad tuningiem M4 G&P, co chce osiągnąć to max + / - 440fps. Zastanawiam się nad dwiema opcjami: 1. * Kompletny zestaw do tuningu M4A1 Sprężyna M150 Guarder (ale tą sprężynę chce na początek wymienić tylko na M120) * Sprężyna główna SYSTEMA ENERGY M120 Systema * Lufa precyzyjna 6.03mm o długości 363mm Prometheus * Gumka HU (???) 2. * Zestaw cylindra o powiększonej średnicy do M15 Carbine /M4A1 Systema * Sprężyna główna SYSTEMA ENERGY M120 Systema * Lufa precyzyjna 6.03mm o długości 363mm Prometheus * Gumka HU (???) Co myślicie jakieś r
×
×
 • Create New...