Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pietrek1995

Użytkownik
 • Content Count

  198
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy może ktoś podać dobry sposób na "wystruganie" łoża? W sensie cy lepiej zaginać sklejkę, czy skleić ze sobą dwie dechy i potem wycinać w środku, tak aby pasowało? :)
 2. Witam. Mam problem w moim Colcie1911, mianowicie po naciągnieciu zamka kurek nie pozostaje napięty w tylnej pozycji, tylko odrazu wraca na pozycję "początkową". Czy ktoś już miał podobny problem, i gdzie szukać jego rozwiązania? :)
 3. Czy wie ktoś gdzie można dorwać bagnet (M6) do tej repliki? Jeśli by ktos miał na zbyciu, to chętnie przyjmę. :D
 4. Jeśli mogę polecić buty niemalże niezniszczalne, to są to z pewnością PRL`owskie opinacze. :D Żeby je zniszczyć to chyba trzeba być geniuszem tej dziedzinie, a jak je rozchodzisz (w sumie jak każde inne buty) to są bardzo wygodne. Dla lepszego efektu możesz w nich wleść do wody po kolana i trochę pobiegać, wtedy na bank bd wygodne :D (Wiem to z autopsji XD)
 5. Czy jest ktoś w miarę prosty sposób doradzić, jak uporać się z luźnym selektorem ognia?
 6. Z braku możliwości wyświetlenia zdjęć ciężko ocenić czy to ten sam hełm co ja ma, ale jeżeli to ten sam to wg mnie warto brać. Na pewno swoje waży, bo 1,5 kg. Ale jest za to wygodny, dobrze wygląda i bd w stanie wytrzymać więcej niż repliki hełmów. :) Przynajmniej taka jest moja opinia, niech się ktoś jeszcze wypowie. :teethh:
 7. Witam. Czy mógłby i ktoś powiedzieć czy w tej kieszeni http://miwo-military...714/Kiesze-UKNB dałoby radę spokojnie trzymać butlę z GreenGasem podczas strzelanki? PS: Jeśli temat jest w złym dziale to proszę o przekierowanie.
 8. Trochę tańszym rozwiązaniem na początek i nie sprawiających żadnych problemów z okularami korekcyjnymi są gogle strike ( system http://gunfire.pl/product-pol-1152203015-Gogle-taktyczne-Strike-Systems.html ) Pomimo rzekomego braku przystosowań do noszenia okularów korekcyjnych, to świetnie się sprawują. Jeżeli masz małe okulary korekcyjne to spokojnie założysz te gogle i nie będą parować, ponieważ okulary ci je zatrzymają na kilka mm przed twarzą.
 9. Na m4 można myśleć dopiero od 800zł wzwyż .
 10. Skoro jej nie ufasz, to po co ją zakupiłeś?
 11. Chwyty przednie to bardzo dobra rzecz, ponieważ wygodniej się trzyma replikę i nadgarstki się dużo mniej będą męczyć, tak więc warto zainwestować.
 12. To tej wersji 4 jeszcze ino dokupić magazynek bębnowy i wstawić silnik który zwiększy ROF i już masz KM`a :D
 13. Replika repliką, ale w tym temacie nikt nie poruszył jednej równie ważnej, jak nie najważniejszej rzeczy, a konkretnie o ochronie oczu. Tak więc pamiętaj o wyłożeniu odpowiedniej kasy i na to. :)
×
×
 • Create New...