Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wania56

Użytkownik
 • Content Count

  250
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Update: Beretta i magazynek łukowy do pepeszy znalazły już nowych właścicieli.
 2. Na sprzedaż: 1. Beretta M1938 produkcji Force Core. Replika po serii zabiegów urealniających i poprawkach: - Kolba została pozbawiona farby i zaolejowana, - części wykonane ze ZnAl’u oksydowane na zimno (stopka kolby, pałąk spustowy, osłona gniazda magazynka, tłumik płomieni, tylna zatyczka korpusu), wkręty wymienione na „płaskie”, - 4 magazynki czernione na gorąco, - dodany niemiecki pas nośny (dedykowany do MP40), - dorzucam robioną na zamówienie replikę kolby z palnego odpowiednika. Kolba wykonana z olejowanego drewna (bukowego jeśli dobrze pamiętam). Ma wykonany otwór na bateri
 3. Sprzedam: 1. Magazynek łukowy Hi-Cap do PPSz 41, produkcja S&T. Usunięta czarna farba, nałożona oksyda na zimno. Dobra opcja do przeróbki na mid wkładając w skorupę mid’y z MP5. Inna zaleta, że pepeszka z magazynkiem łukowym jest znacznie wygodniejsza i poręczniejsza – cena 65 zł + kw. (13 zł Paczkomat) 2. Zestaw do stylizacji dla krasnoarmiejca: - Furażerka, prod. Nestof, rozmiar 59 – praktycznie nie używana, - Uszanka mocno styrana bojami, rozmiar około 58, - Gimnastiorka wz. 43 – styrana, frontowa, na chłopa 175-183 wzrostu, dokładne wymiary na zdjęciach, - Manierka radzieck
 4. Dokładnie tak, mam custom'ową MG34. Full stall na babeszkach Gb V3. MG42 ma Szczoor, też custom. Zapytaj na jego profilu czy podejmie sie wykonania: https://www.facebook.com/Manufaktura-szczura-950868971670960/
 5. Jeśli chodzi o filmik to mam kilka spostrzeżeń - parę lat temu pokazywałem znajomym filmiki z imprezy na Słowacji i trailer z "Tylko dla orłów". Co robiło wrażenie na ludziach spoza ASH? Wysoki realizm a konkretniej stylizacje na wypasie, repliki historyczne i masa rekwizytów jak choćby pamiętna 88' Guliego. Nie ma się co oszukiwać ale każdy kto interesuje się ASH marzy o imprezach na poziomie prawie reko jak u naszych południowych sąsiadów.
 6. Prosiłbym i niepodawanie moich danych. Jeśli ktoś koniecznie chce się kontaktować PW starczy. Uprzejmie proszę o usunięcie moich danych, RODO :P Zrobione Wania. Tak może być? D.
 7. Wysokie wymogi i brak ustępstw nawet w kwestii replik niehistorycznych przynoszą efekty. Nie ma się co dziwić, że "rekoni" ze sprzętem lgną na takie imprezy. Wtedy faktycznie można to traktować jako ćwiczenia. Foty z takich imprez to druga sprawa. Widzisz zdjęcia, gdzie wszystko wygląda jak z epoki i też chcesz się tam znaleźć - przerabialiśmy to z Waflami przed Overlordem w Kutach :)
 8. Ja wychodzę z założenia, że jak ktoś chce wydać np 300zł na stylizację to lepiej kupić mniej ale niech to będą repliki a nie zbędne pierdolety jak szelki. Bluza, coś na głowę, pas i na początek starczy. Spodnie nawet jakieś szmateksowe ale zarys sylwetki będzie już właściwy.Jak się ktoś wkręci to na resztę przyjdzie pora. Trzy stówy i tak wydasz ale będziesz już zaczynać wyglądać jak żołnierz Heer a nie go tylko przypominać. To trochę jak z kupnem repliki - jak masz do wyboru full plastic, który wygląda jak zabawka z kramu i bardziej realistyczna metalowa, z którą zaczyna się czuć klimat.
 9. A-rama i szelki to koszt przynajmniej 200zł. Lepiej z nich zrezygnować i i kupić dobrą replikę chlebaka lub bluzę tropikalną Sturm'a.
 10. Najlepiej odeślij replikę na gwarancję i niech się sami przekonają co się dzieje. Mój Luger strzela pięknie nawet w temperaturach około zera stopni i nic podobnego nigdy się nie działo. Jak kończyła się kapsuła to strzelał słabiej aż do momentu gdy zamek nie mógł wykonać pełnego ruchu i kres jego sił objawiał się lekkim syfonem. W niskiej temperaturze da się wystrzelić na jednej kapsule 2-3 magi. Jak jest cieplej to około 5. Gdyby gaz się kończył to zamek chodziłby bardziej niemrawo. Tu może nie gra coś z mechaniką, może coś się przycina i nie domyka zaworu?
 11. Zapomnij, kiedyś klątwa musi się skończyć ;)
 12. Klątwa trwa... tydzień przed grą jadę do pracy...
 13. Szczerze mówiąc to płaszcz motocyklowy do ASH/ASG nie jest dobrym pomysłem. Jest ogumiony i z tego względu w pewnych warunkach będzie kompletnie niepraktyczny - efekt podobny jakbyś biegał w OP-1. Co do stylizacji to poszperaj w podforach II Wojna Światowa i wcześniej. W kilku tematach zostało napisane sporo porad co warto a co nie. Od razu zaznaczę, że nie są to tematy sprzed pięciu lat. Jak masz pytania o konkretne elementy wal śmiało.
 14. Tyle to wiem. Problem w tym, że kompletnie nie mam na to wpływu.
 15. K@#&%^... znowu w pracy... Mam nadzieję, że cały sezon nie ułoży się dla mnie jak przed rokiem
×
×
 • Create New...