Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mlody96

Użytkownik
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

 1. Dzięki za odpowiedź, a jak się trzyma podczas biegania, skakania, mocno lata, czy się trzyma dobrze kamizelki? I czy te zabezpieczenia starczą, tzn. czy podczas sprintu/skakania replika nie wypadnie?
 2. Drodzy maniacy! :) Mam pytanie, czy ktoś kto użytkuje hi-capę posiada, taką kaburę http://www.usarmy.pl/wyposazenie-taktyczne-kabury-kabura-do-colta-o_l_130_527.html ? Sam mam Hi-capę od Tm-a i wcześniej miałem chińską udową kaburę uniwersalną, która oczywiście nadaje się tylko do przechowywania jakiejś, równie chińskiej zabawki z rynku. Kabura na colta powinna pasować do hi-capy, ale zawsze można zapytać, może znacie inne kabury z systemem molle, które zmieszczą się na kamizelkę http://www.usarmy.pl/condor-outdoor-condor-modular-chest-set-o_l_1225.html
 3. Ja na początku sporo dowiedziałem z poradników Logana http://wmasg.pl/pl/articles/show/220585?highlight=poradnik http://wmasg.pl/pl/articles/show/227451?highlight=poradnik http://wmasg.pl/pl/articles/show/232920?highlight=poradnik
 4. Jestem posiadaczem Hi-capy 4.3 od Tm-a, może Ci się spodoba. W każdym bądź razie ze szczerym sercem polecam tą replikę, co prawda 285 Fps-ów to nie dużo, ale magiczny hop-up robi swoje, gbb daje po sobie znać, a sam dźwięk wystrzału piękny :D Największy minus to to, że trzeba czekać, no dostawę bo jest tylko dostępna na zamówienie. Gdybym miał wybrać jakąś drugą klamkę, wybór na pewno by padł na TM, są jak najbardziej warte swojej ceny.
 5. "Na początek", czyli nie masz jeszcze żadnej repliki? Czy masz już replikę, a to ma być tylko boczniak?
 6. mlody96

  Beryl

  Ja mam pytanie odnośnie kolby berylowskiej : http://gunfire.pl/product-eng-1152200431-Bojowa-kolba-teleskopowa-do-replik-BERYL.html Czy pasuje ona do replik, które w stocku mają składaną kolbę na bok( http://gunfire.pl/product-eng-1152200431-Bojowa-kolba-teleskopowa-do-replik-BERYL.html ), jeżeli nie pasuje to co trzeba zrobić żeby pasowała :teeth:.
 7. Short i long różnią się jedynie wyglądem. W zestawie dostajesz 4 magazynki po 15 kulek każdy. Sama replika jest wykonana ponad przeciętnie jeżeli chodzi o stosunek cena/wykonanie jest to chyba najlepszy wybór.
 8. Raczej bym powiedział, że zawias się ułamał, ale dużo do tego tematu nie wniosłeś swoją wypowiedzią. edit: literówka
 9. Witam chciałbym zacząć od tego, że jest ogromny temat o berylu, przeszukałem temat pod słowem kluczowym "kolba" i albo nie znalazłem jasnej odpowiedzi, albo w postach podobnych do mojego problemu wszystkie zdjęcia były "404 not found" (zdj. zostały usunięte).Naprawdę proszę o nie wrzucanie mi linka do tematu "bo tam wszystko masz". A więc posiadam replikę ak47 folding stock King Arms'a ( http://www.sklep-militarny.com.pl/ak-47-kalashnikov-x47-side-folding-stock-king-arms-p-1243.html ) , na ostatniej strzelance, przy niewielkim mrozie, po upadku repliki kolba typu: http://taktyczny.com/cz
 10. No to tylko wklejać link, przy każdym nowym temacie "jaką emke? xd". Kupa roboty no i naprawdę sporo się dowiedziałem. Propsy!
 11. Sorry, że odświeżam, ale zależy mi na czasie i odpowiedzi. Jak kolbę zdejmuję się w wersji zwyłkej/ drewnianej.
 12. Mam szybkie pytanie odnośnie demontażu kolby w ak47 z kolbą składaną na bok (folding stock). Czy aby okręcić kolbę trzeba najpierw wyjąć Gb? W części kolby przykręconej do repliki mam tylko imitację śruby, która jest pionowo wkręcona. Oczywiście jest to tylko imitacja, z którą nie idzie nic zrobić. Jeżeli wybrałem zły dział to proszę moderatorów o przeniesienie do właściwego działu.
 13. http://www.madonion.eu/ Napisz maila czy daliby radę Ci ściągnąć i poproś wycenę.
 14. Zresztą nie wiem ile była używana zanim ten koleś ją dostał, może jest nieźle zjechana i dlatego dostał ją w prezencie. Ale to tylko moje przypuszczenia :D
 15. Bierz rk-01, dobre wykonanie i niezłe osiągi, a za resztę kasy wymień gumkę hop-up, ew. preckę do środka wrzuć i jak lubisz realizm to dokup magi.
×
×
 • Create New...