Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Foxtrot29

Użytkownik
 • Content Count

  502
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Panowie, ile na chwilę obecną bylibyście w stanie zapłacić za gearbox KWA 2GX używany przez <2000 kulek na sprężynie SP120?
 2. z tego co na zagranicznych forach piszą, to wewnętrznie cienko... dużo gorzej niż Marui
 3. Nie przejmuj się niczym, to tylko taki mały kawałek plastiku który w jakiśtam sposób delikatnie ogarnia kable jeżeli oczywiście masz je puszczone do przodu. Ja w swojej wywaliłem to od razu bo przełożyłem i tak kable na tył.
 4. Wybrałeś przegówniane cześci
 5. Poszukuję części która jest odpowiedzialna za odciąganie atrapy zamka, tej co jest przytwierdzona do rączki przeładowania i w wielu replikach (wiem że w G&P nie) otwiera klapkę wyrzutnika łusek. Wie ktoś jak się takie coś nazywa i gdzie dostać? Może ktoś chce sprzedać, bo nie ma atrapy zamka? Mogę się wymienić na taką klapkę która jest cały czas zamknięta i nie ma na niej tego cycka co przeszkadza
 6. .... Cóż, ja bym tak po prostu nigdy nie zrobił. Ale ja dziwny jestem i lubię jak mój karabin wygląda jak prawdziwy.
 7. No to strzelajmy się gearboxami z doczepiona lufą i magazynkiem...
 8. Co znaczy że przy freefloatowej konwersji nie potrzebujesz bloku gazowego? A rurę gazową do czego przyczepisz? Co znaczy że przy freefloatowej konwersji nie potrzebujesz bloku gazowego? A rurę gazową do czego przyczepisz?
 9. Jest cholernie warta zakupu, nadaje sie do użytku prosto z pudełka pod warunkiem że jesteś świadomy tego co to tak naprawdę jest i że na pewno chcesz to kupić
 10. Nie mam. Mam tylko te 2 opcje.
 11. to chyba dobry temat żeby się podczepić. Chciałbym zrobić zamówienie z WGCa, na MEU Marui konkretnie. I teraz tak: biorę airmaila small parcel, bo to poniżej 2kg jaki typ invoice'a mam wpisać? Tzn o ile wiem cło omijają paczki o wartości do 100usd, ale w tym transport, tak? Czyli zaznaczamy że wartość całkowita razem z przesyłką i powiedzmy 50% tak żeby było poniżej 100 baksów? I teraz płatność: gdzie jest ukryta opcja płatności PayPal? widzę tylko bank wire albo Western Union. Tak, to moje pierwsze zamówienie stamtąd, proszę o wyrozumiałość :)
 12. inne ich filmy są dużo lepsze airsoft vs real life na przykład
 13. No słuchaj, kulki się w lufie topią, głowice w cylindrach, kostki stylowe w gearboxach, gumki hop up się rwą a silniki są tak gorące że topią się chwyty. To Ty nie wiedziałeś?
×
×
 • Create New...