Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

HaardRock

Użytkownik
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

 1. Myślałem że po chromowaniu jej powierzchnia jest bardziej gładka.
 2. Wpadałem na pomysł, skoro już mam tą lufe systemy to co jak by ją pochromować ?
 3. A możesz mi dać jakiś flmik? Wszystkie które znalazłem były nakręcone pralką xD
 4. Dystanser odpada.. Mam systemę energy i nie mam do niej dystansera. A gumka jak powinna być założona ? I którą stroną do lufy wsadzona ? Mam lekko pęknięty kołnierzyk od gumki.
 5. Komora HU jest gites. Forumowicz ma i naprawdę poleca.
 6. Mam komorę AP, systemę energy i lufę systema 6.04. Lufa systemy bo miałem za darmo od kolegi. Jak wcześniej wspominałem mam metalowy spust i metalową prowadnice sprężyny z łożyskiem. Co tam jeszcze siedzi to nie mam pojęcia. Tłok i sprężyna wyglądają na stock
 7. Witam! Do kogo mógłbym wysłać replikę do przeglądu, smarowania i regulacji hop-up ? Niepoki mnie jej celność i nie umiem sobie z tym poradzić. Pozdrawiam
 8. Nie dochodziło do końca ? Do którego? Nie wchodziło do komory czy sprężyna się nie naciągała do końca?
 9. W AP te uszczelki wyglądają całkiem solidnie. Wiecie co może być przyczyną wiszącego magazynka od strony strzelca? Przy przeładowywaniu muszę go trzymać bo mi wyskoczy jak mocniej dopchnę cylinder. P.S. Jak wyregulować hopa w AP? P.S. 2 Macie jakiś sprawdzony sposób na stabilizacje lufy? Widziałem na filmiku że koleś miał lufę taśmą owiniętą. @up ładne 1000 postów :icon_biggrin:
 10. Rozwiązał ktoś ten problem z bajerem blokującym rączkę przeładowania ?
 11. Chodziło mi o to czy np. skóra nie popęka jak się je pod piec wsadzi.
 12. Który zestaw lepszy? 1) http://gunfire.pl/product-pol-1152199894-Zestaw-tuningowy-do-replik-typu-L96-MB01-MB04-MB05-.html 2) http://gunfire.pl/product-pol-1152199893-Zestaw-tuningowy-do-replik-typu-L96-MB01-MB04-MB05-.html Czy zamiast tego zrobić prowadnicę u tokarza, kupić M170 a tłok zostawić ?
 13. Jak się suszy takie buty jak Belleville 790? Można przy źródle ciepła czy nie ?
 14. Chodzi o komis na wmasg, tak ? Kurczę, jednak nie przekonuje mnie to że nie mają gore-texu. A jak bez gore to może Belleville 310ST? Bardzo podoba mi sie "dizajn" tych butów.
 15. Nie chce używanych butów ...
×
×
 • Create New...