Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Maligi

Użytkownik
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

 1. Niedawno przyszły do mnie ładownice i paski (do spodni i oporządzenia). Wszystko jest dobrze i fajnie uszyte. Cena również dobra, Polecam.
 2. Maligi

  Multitool

  Dzięki za pomoc i scalenie postów.
 3. Maligi

  Multitool

  Dzięki za pomoc. Z tych wszystkich wezmę Sidekicka lub Rebara. Btw. czy ktoś może mi powiedzieć, czy to jest oryginalny LM? Na razie posiadam tylko to zdjęcie. Cytuję sprzedawcę: "Jeśli spodobał Ci się Sidekick, to może zainteresuje Cię opcja zakupu egzemplarza unikatowego, a mianowicie z nożyczkami. To jest w zasadzie to samo co Wingman, ale jednak w "okładzinach" Sidekick'a."
 4. Maligi

  Multitool

  Witam, Poszukuję multitoola jako uzupełnienie mojego Victorinoxa, więc również jako EDC. Cena to max. 200zł, może przy dobrych wiatrach wzrośnie do 260zł. W oko wpadło mi kilka narzędzi Gerbera, Leathermana i Bokera. Multitoole oznaczone gwiazdką mają cenę wyższą niż 200zł, więc na razie stają się przy wyborze jako "rezerwa". Gerber: -Crucial Tool -Multi-Lock -Octane* -Grappler Multi-Plier* -Evo Tool* Leatherman: -Sidekick -Rebar* -Juice C2 StormGrey* Boker: -Magnum MaxiGrip Z góry dzięki za pomoc!
 5. Jak się doczepi ładownicę na molle to nie lata jak głupia?
 6. Witam, Czy ktoś używał sprzętu tego krawca i jest w stanie podzielić się opinią? Linki do facebookowej strony i allegro: https://www.facebook.com/BaribalPoland?fref=ts http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=36086193
 7. Decyduję się na olive, żeby "pasowało do wszystkiego" :D Możecie mi wyjaśnić o co chodzi z tym świeceniem materiału w noktowizji, bo z tego co wyczytałem w jednym wątku na specopsie to widać to, tylko na małej odległości. Również oglądając filmy jak i zdjęcia z NVG nie zauważyłem nic. I jeszcze jedno pytanie, czy miwo robi problemy jeślibym chciał małe zmiany w ich produkcie (zmiana kilku tylnych palsów z PA lub PP w pasie (np. rats, PT-x itp.) na te z rzepu, żeby zamienić go z pasem biodrowym w plecaku Reindeer)?
 8. Dzięki za szybką odpowiedź. Co do kawału, to wiesz, nie chce kupić jakiegoś bubla, z którym będą później problemy tak jak z tamtymi blaknącymi ładownicami od MM L, bo jednak te 400zł dla osoby nie pracującej to jednak mało nie jest. Dzięki za radę, zobaczę co tam jeszcze ciekawego ma MM P z kamizelek i ew. wybiorę jakąś z normalnymi bokami.
 9. Witam, Czy Miwo L dalej sobie leci w... czy już jest w miarę ok? Mam zamiar zamówić jakiegoś PC z odpinanymi bokami i wpadł mi w oko Termit Plus, ale czytając poprzednie posty firma zachęciła mnie do PC-6 od MM P lub LP/ LP v2 od Currahee. I tu rodzi rodzi się jeszcze jedno pytanie, czy te PC od Currahee szybko się nie rozwalają, bo trochę niezbyt mnie przekonuje ta lekka konstrukcja, choć mogę się mylić. Pozdrawiam
 10. Maligi

  Buty do 500zł

  Tak jak w temacie, do 500zł.
 11. Maligi

  Buty do 500zł

  Witam, Szukam jakiś całorocznych butów (choć niekoniecznie). Używane będą głównie na wypady (10-30km), w teren suchy jak i podmokły (bagna, brzegi rzek itp.) oraz sporadycznie w górach (Bieszczady i Tatry). Oczekuję od nich tego, że się szybko nie rozwalą, nie przepuszczą wody podczas przechodzenia przez rzekę/ strumień i będą w miarę wygodne. Ważne by zimą nie było w nich zimno, nie musi być w nich ciepło, ale żeby temp. była w miarę znośna, oraz by na przełomie maj-czerwiec, stopa się w nich nie gotowała. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam
 12. Dobre i tanie to bolle defender (ok. 60zł na armyworld.pl). Ich minusem jest to, że są duże (zaprojektowane do hełmów), ale na plus idzie to, że dostajemy od razu 3 wizjery (przezroczysty, czarny, żółty), możliwość założenia 2 wizjerów na raz. Edit widzę, że Marek mnie wyprzedził :P
 13. Różnią się tylko wyglądem. Gogle to Bolle X800 (ich cena to ok. 200zł)
 14. Miałem na myśli odpowiednie założenie szalokominiarki (polska kosztuje 5zł) na głowę podczas noszenia bolli defender, by nie wyglądać jak "rekin młot".
×
×
 • Create New...