Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Agumon

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

 1. Witam mam pytanie. Czy opłaca się tuningować tą strzelbę?? : http://gunfire.pl/product-pol-1152202052-Replika-strzelby-GFG27.html Jeśli tak to proszę o podanie informacji w jaki sposób :) Z góry dzięki za odp.
 2. Temat nadal aktualny?? Jakieś propozycje do 170 zł macie??
 3. Tez tak myślełem nad tym AGM'em ale ciągnie mnie bardziej w strone magazynków z shelów. Jakieś propozycje?
 4. Witam. Mam pytanie. Która tak na oko waszym zdaniem replika jest lepsza?? Z góry dzięki za odpowiedź. http://www.taniemilitaria.pl/shotgun-mossberg-m58b-p-607.html#.UzrRyFcQOU8 http://www.taniemilitaria.pl/shotgun-mossberg-m58a-p-618.html#.UzrRIVcQOU8 http://www.taiwangun.com/combat-3-bullets-per-shot-shotgun-k1207l-koer?from=listing&campaign-id=19
 5. Rozumiem. Nie musi być Zadowalająco mocna. Chodzi o to żeby była solidna i szybko się nie popsuła.
 6. Witam mam takie pytanie. Otóż kupiłem sobie ostatnio G.5 [GALAXY] i jestem z niego bardzo zadowolony. Ale nie w tym rzecz. Chciał bym kupić sobie pistolet gazówke do 230 zł. Jaką mi poradzicie?? Czy ta będzie dobra??: http://allegro.pl/re...3171414772.html
 7. Przepraszam za błąd :icon_smile: Ok czyli biorę G.5 :icon_smile: Połączyłem oba tematy. Nie zakładaj nowych! Buniek92
 8. Witam mam pytanie odnośnie dwóch replik. Otóż użytkownicy tego forum dradzili mi na sam początek ten oto karabin lub jak kto woli replike broni: http://www.taiwangun...g_5_galaxy.html I tu nasuwa się moje pytanie. Czy kupić tą oto replike: http://www.taiwangun...g_5_galaxy.html Czy dozbierać jeszcze te 180 zł i kupić: http://www.taniemili...ml#.UVA4SjfOkwp Z góry dziękuję za odpowiedź.
 9. Ok dzięki wielkie za odpowiedź :) Na pewno skorzystam z tej oferty :)
 10. Ok dzięki :icon_smile: To jeszcze troche pozbieram i chyba ją kupie :icon_smile: I oststnie pytanko. Czy jest możliwość zainstalowania do tej broni tłumika, kolimatora i tego typu rzeczy?
 11. Ok czyli ta replika którą OFF podał bedzie dobra? A pytanie jeszcze takie czy lepszą replike MP-5 za cene 300 zł dostane czy raczej nie?
 12. A coś w tym budżecie ale z karabinów szturmowych??
 13. Witam mam pytanie odnośnie tej repliki: http://allegro.pl/karabin-automat-kulki-m83-205-elektryk-asg-1-metr-i3118956388.html Czy będzie ona dobra na sam początek gdyż chcę sobie zafundować dobrą replike broni na 18-stkę oraz zacząć przygode z tego tupu rzeczami. Więc jeśli ta replika jest dobra to proszę o szybką odpowiedź. Jeżeli znacie jakieś lepsze repliki broni do ceny max 260 zł to proszę o propozycje. Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.
×
×
 • Create New...