Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tomo73

Użytkownik
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

 1. Tak to jest. Żartowałem z żeberek Maxa, teraz sam będę tyłek na szelkach nosił, bo mi kręgosłup szwankuje :bialaflaga: A wojenka w Tepli zapowiadała się klimatycznie-epicko :maniak_smutny:
 2. To Milsim, od 18:00 w piątek do 14 w niedziele. Można mieć tylko 300 kulek oraz magazynki Mid- i/lub low-cap.
 3. W planie 06-08.05.2016 WorldWide ConFlict Tepla http://redberets.eu/ «– info i bilety Koszt biletu 47€ oczywiście walczymy jako PMC :maniak_OK:
 4. Było SUPER!!! Przywiozłem z Tepli parę siniaków po kulkach i zakwasy w mięśniach :maniak_OK:
 5. Ku chwale ojczyzny! :maniak_usmiech:
 6. Grupa Private Military Contractors - Black Raven zaprasza wszystkich z okolic Monachium - Bawaria http://forum.wmasg.pl/topic/150217-airsoft-w-bawarii - już sporo stron rozmów :) http://wmasg.pl/pl/team/show/654962 Nasz team na WMASG.PL http://pmcblackraven.pl.tl/ wystartowała oficjalna strona naszego teamu.
 7. Panowie zapraszam :maniak_killer: na naszą stronę WWW: http://pmcblackraven.pl.tl Wszelkie uwagi mile widziane :maniak_usmiech:
 8. Mi pasuje :maniak_usmiech: A na nazwę "strzelnicy" proponuję "Truppenübungsplätze Black Raven" lub "Poligon BR" :maniak_jezyk2:
 9. 28.02 zwala mi się rodzina na moje urodziny, muszę ich ugościć :bialaflaga: Jak tam zdrowie Max?
 10. Private Military Contractors - Black Raven Pomimo wszelkich utrudnień, imprezę w Polling możemy zaliczyć jako udaną. Pogoda dopisała. Oddział gospodarzy spóźnił się o godzinkę i często robił przerwy, ale taki już jest towarzyski, Bawarski styl gry :icon_wink: Mogliśmy za to spożytkować te przerwy na bardzo dynamiczny Deathmatch. O zachodzie słońca rozstaliśmy się co nieco zmęczeni jednak z dobrym humorem. Nowy album dodany http://airsoftphotos...um/member/82512 Tak, wiem. Lepiej strzelam niż robię fotki. P.S. Max co tam u ciebie na obiad? Żeberka? :hahaha: No dobra, na poważnie
 11. Polling 07.02.2016, niedziela, godz. 10:00 Gewerbestraße 1, 84570 Polling koszt 20 euro za grę do zachodu słońca :icon_wink: + 5 euro wpisowe do klubu (kto już się zapisał niech nie zapomni wziąć karty wstępu)
 12. Do Tepli? W deszczu podczas gradobicia, pod górkę po polu minowym idąc tyłem do przodu z zamkniętymi oczami. Będę! Chociaż by mi nogi urwało :maniak_OK:
×
×
 • Create New...