Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tomo73

Użytkownik
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by tomo73

 1. Tak to jest. Żartowałem z żeberek Maxa, teraz sam będę tyłek na szelkach nosił, bo mi kręgosłup szwankuje :bialaflaga: A wojenka w Tepli zapowiadała się klimatycznie-epicko :maniak_smutny:
 2. To Milsim, od 18:00 w piątek do 14 w niedziele. Można mieć tylko 300 kulek oraz magazynki Mid- i/lub low-cap.
 3. W planie 06-08.05.2016 WorldWide ConFlict Tepla http://redberets.eu/ «– info i bilety Koszt biletu 47€ oczywiście walczymy jako PMC :maniak_OK:
 4. Było SUPER!!! Przywiozłem z Tepli parę siniaków po kulkach i zakwasy w mięśniach :maniak_OK:
 5. Ku chwale ojczyzny! :maniak_usmiech:
 6. Grupa Private Military Contractors - Black Raven zaprasza wszystkich z okolic Monachium - Bawaria http://forum.wmasg.pl/topic/150217-airsoft-w-bawarii - już sporo stron rozmów :) http://wmasg.pl/pl/team/show/654962 Nasz team na WMASG.PL http://pmcblackraven.pl.tl/ wystartowała oficjalna strona naszego teamu.
 7. Panowie zapraszam :maniak_killer: na naszą stronę WWW: http://pmcblackraven.pl.tl Wszelkie uwagi mile widziane :maniak_usmiech:
 8. Mi pasuje :maniak_usmiech: A na nazwę "strzelnicy" proponuję "Truppenübungsplätze Black Raven" lub "Poligon BR" :maniak_jezyk2:
 9. 28.02 zwala mi się rodzina na moje urodziny, muszę ich ugościć :bialaflaga: Jak tam zdrowie Max?
 10. Private Military Contractors - Black Raven Pomimo wszelkich utrudnień, imprezę w Polling możemy zaliczyć jako udaną. Pogoda dopisała. Oddział gospodarzy spóźnił się o godzinkę i często robił przerwy, ale taki już jest towarzyski, Bawarski styl gry :icon_wink: Mogliśmy za to spożytkować te przerwy na bardzo dynamiczny Deathmatch. O zachodzie słońca rozstaliśmy się co nieco zmęczeni jednak z dobrym humorem. Nowy album dodany http://airsoftphotos...um/member/82512 Tak, wiem. Lepiej strzelam niż robię fotki. P.S. Max co tam u ciebie na obiad? Żeberka? :hahaha: No dobra, na poważnie
 11. Polling 07.02.2016, niedziela, godz. 10:00 Gewerbestraße 1, 84570 Polling koszt 20 euro za grę do zachodu słońca :icon_wink: + 5 euro wpisowe do klubu (kto już się zapisał niech nie zapomni wziąć karty wstępu)
 12. Do Tepli? W deszczu podczas gradobicia, pod górkę po polu minowym idąc tyłem do przodu z zamkniętymi oczami. Będę! Chociaż by mi nogi urwało :maniak_OK:
 13. Zajefajnie! Już nie mogę się doczekać :maniak_usmiech:
 14. Bez względu na to czy to replika z gearboxem czy bez, jak ktoś was zauważy wezwie policję, a wtedy nie będzie łatwo się wytłumaczyć. Co innego teren prywatny wyposażony w toalety, odgrodzony i za pozwoleniem gospodarza. Osobiście odradzam, w najlepszym przypadku konfiskata replik i grzywna do 10.000,- € , ale jak traficie na nerwowego leśniczego lub policjanta - zrobimy składkę na wieniec i oddamy salwę honorową na najbliższej legalnej strzelance. :hahaha: :maniak_OK: Polecam lekturę: http://www.airsoft-i...en_airsoft.html
 15. Ja Jadę. Odbyło się pierwsze oficjalne spotkanie teamu PMC Black Raven. Galeria ze spotkania http://airsoftphotos...716?per_page=-1
 16. Dokładniej okolice Gauting. Przygotowałem "strzelnicę" do 100m :)
 17. Witam kolego. Niestety z tych rejonów niema tutaj nikogo. Proponuję poszukać na mypolacy.de , niemieckich forach/stronach o "Softair" (tak przeważnie mówią niemcy) np: http://www.ghg-airsoft.de/ http://www.teamphoenix.eu/index.php http://nighthawks-airsoft.de/ https://de-de.facebook.com/pages/Airsoft-Affen-Hamburg/179347185441959 lub założyć Post na tym forum na przykład pod tytułem "Airsoft Hamburg". Powodzenia w poszukiwaniach. :maniak_OK:
 18. Na to wygląda. Jak coś to mogę komuś pożyczyć moją MP5 jeśli zdecyduje się pojechać 29.08 do Airsoftpark Tirol. Jakieś Schutzbrille może też bym znalazł.
 19. Tym drugim jestem ja :) FPS Limits AEG/GBB/HPA-> 420fps (max. 1,63 Joule) z ogiem ciągłym max. 25 rps (strzałów na sekundę) DMR/(S)AEG-> 450fps (max. 1,87 Joule) tylko z ogniem pojedynczym Bolt Action-> 550fps (max. 2,80 Joule) Koszt zabawy 25 Euro Miejsce: Airsoftpark Tirol, Sillwerk 7, 6082 Patsch Sprawdzanie replik i rejestracja od 8.00 Gra zaczyna się o 9.30 a kończy 16.30 Ilość osób max 110 teraz zarejestrowanych 30
 20. Witam. Mam radio PMR Baofeng 888s, program 888s 1.05 i kabel usb. Niestety nie wiem co wpisać w programie, jestem zupełnie zielony w tej dziedzinie. Uprzejmie proszę o pomoc.
 21. Z tego co widziałem OP Tschernobyl to LARP w stylu STALKER. Mało amunicji, mało strzelania, dużo gadania i negocjacji. Jeszcze żeby po rosyjsku gadali to bym dał radę, ale LARP po niemiecku to dla mnie za wysokie progi - jeszcze. Jestem raczej skłonny na Tirol.
 22. Co do tego LCT LCK106. Nie podali mocy. Na innych stronach niemieckich nie znalazłem, na brytyjskiej podają 350FPS tj. 1,14J. Na budynki i do średniego zasięgu w sam raz, więcej nie trzeba. Zaletą jest aku LiPo w zestawie, gearbox ver. 3 z łożyskami 7mm, High power motor. Mnie się podoba.
×
×
 • Create New...