Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

szkagar

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

 1. Filios ... 1. Przed napisaniem ankiety powinienieś spotkać się z kilkoma osobami ze środowiska ASG i poznać najpierw ogólne zasady i mechanikę panującą w środowisku. Uniknąłbyś wielu uwag powyżej, 2. Powinieneć zostawić możliwość na własne odpowiedzi. Nie wszystko da się wpisać w pewne sztywne ramy. 3. Może wyjaśnisz nam wszystkim po co ci ta ankieta? Jeśli robisz badania marketingowe, to ta ankieta zupełnie do niczego ci się nie przyda. Milego dnia :)
 2. Ja mam zasadnicze pytanie, które chyba powinno paść na początku. Jaki jest cel ankiety i co masz zamiar zrobić z wynikami swoich "badań"? Wybacz, ale na podstawie tych pytań twoje wyniki są zupełnie niemiarodajne i obawiam się, że więcej ci zaciemnią niz ujawnią.
 3. szkagar

  Kulki Dum-Dum

  Stan na chwile obecna: Brak. Sprawdzalem kilka minut temu :icon_smile: ... szyba sie ludzie na wojne szykuja :icon_mrgreen:
 4. szkagar

  Kulki Dum-Dum

  Wszystko ladnie, ale ciezko G&G dostac.
 5. szkagar

  Kulki Dum-Dum

  Emcet: Drewniania Łopata ... jestem wzruzszony :icon_mrgreen: UberSoldier .. jeśli mam do wyboru dwa produkty w podobnej jakości i cenie to chętniej wybiorę ten krajowy. Stąd moje pytanie o to jak obecnie kształtuje się jakość. To nie jest kwestia tych kilku zł na kulki, tylko zasad :) Niemniej dzieki za informację. Spróbuję paczkę 0.23 do M4 (full stock) wpakować.
 6. szkagar

  Kulki Dum-Dum

  Pewnie nagrodzicie mnie "złotą saperką", ale co tam ... 1. Czy ktoś obecnie nadal używa kulek 0,20 i 0,25 g? 2. Jaka jest obecnie jakość tego producenta? Cena producenta jest interesująca, ale poza ceną ważna dla mnie jest jakość i niezawodność. Dlatego szukam rozwiązań optymalnych .. niekoniecznie najtańszych :icon_idea:
 7. Polish language is difficult even for many Polish people. You can find someone who can help you with Polish language.
 8. Nie mogę edytowac posta ... Holendrzy graja na max 360 fps (wyjątkiem sa karabinki snajperskie) i każda broń przechodzi test przed grą. Jeśli masz o 1 fps powyżej (!!) tym samym kończysz grę. Generalnie ASG w Holandii raczkuje. Nie znają wielu taktyk oraz scenariuszy (grupa w której kolega strzela ma w standardzie 3 scenariusze). Genralnie duzo do zrobienia, ale tez spory potencjał.
 9. Mieszkam w Holandii ok 4 lat i mam zamiar zacząć przygodę z ASG. Zarówno w Polsce jak i w NL grałem w paintball, ale to zabawa nie dla mnie. Mieszkam w holendrem, który gra w ASG i wraz z grupą jeżdża do Belgii, gdzie mają "swój" teren. Jeśli ktoś mieszka w okolicach Eindhoven możemy coś zorganizować i postrzelać z Holendrami.
×
×
 • Create New...