Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PreQursor

Użytkownik
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Przymierzam się do kupna jakiegoś munduru (w najgorszym wypadku maskałatu) w Partizanie, ew. w Spectre. Z tego co widziałem to na rynku polskim bezproblemowo można dostać: 1) Mundur w Partizanie prod. redzone.com 2) Mundur w Partizanie prod. vitiazspec.com 3) Maskałat w Partiaznie prod. SSO 4) Maskałat w Partizanie prod. vitiazspec.com (co wydaje mi się marnym pomysłem gdzie za niewiele więcej mam SSO) 5) No i rodzynek, maskałat w Spectre od SSO No i tutaj mam dwa pytanka: - Jak jest z jakością mundurów w partizanie w/w producentów (jednak jest b. mało opinii na ich temat)?
 2. PreQursor

  AK [E&L]

  Szybkie pytanko. Czy pod normalnym gwintem tłumika 24mm jest 14mm? Bo patrząc od przodu na końcówkę lufy widać nacięcia jakby coś było.
 3. PreQursor

  AK [E&L]

  Sprawdzał już ktoś może szczelność układu? Warto coś tam ewentualnie wymienić?
 4. PreQursor

  Gunfire.pl

  Wysłałem jakiś czas temu do nich replikę na serwis i prosiłem aby od razu zamontowali w niej dyszę. Zadzwonił uprzejmy serwisant z gunfire, dopytał wszystko co i jak. Opłaciłem kwotę za dyszę. Dzisiaj spodziewałem się przesyłki z repliką a odostałem.... witki opadają. Nie muszę wspominać że takowa dysza powinna być zamontowana w mojej replice?
 5. W teorii stockowo jest m130 tylko wiadomo jak to z chińczykami :) Troche poczytałem na temat tych podróbek guardera, więc chyba zmienie na madbulla. Czyli rof jak najbardziej miluchny
 6. Nie widziałem tego tematu w tym forum, więc zakładam. Trapią mnie 3 pytania mianowicie: - Dysza SHS długa jest w pełni kompatybilna z kałachami E&L? - Montował ktoś może SP130 Guardera, stock wytrzyma? - i czy finalnie rof na Turnigry 7,4V 25-50c będzie zadowalający? Czyt. powyżej 8-9 czy jednak sprawić sobie jakieś 11,1V?
 7. Witam! Dysza SHS długa jest w pełni kompatybilna z kałachami E&L? Montował ktoś może SP130 Guardera? I czy finalnie rof na Turnigry 7,4V 25-50c będzie zadowalający?
 8. Poczekam chwile, zanim zaczne grzebać, może ktoś się znajdzie co dobrze pamięta jak to rozebrać
 9. To rozumiem, że jest to jeszcze dodatkowo przyklejone? No ale wydaje mi się że chcąc nie chcąc to cyna puści, skoro nie jest plastyczna. Wybaczcie ale jestem całkowicie zielony w tych sprawach
 10. To o co mi chodzi, jest widoczne na zdjęciu nr 8 (lekko ucięty biały prostokąt)
 11. Właśnie zdejmuje to a pod tym jest jeszcze kolejna część wyświetlacza, która już bezpośrednio jest przylutowana
 12. Tylko ze ekran jest bezposrednio przylutowany do plytku
 13. Tak. Nie wiem jak zdemontowac wyswietlacz
 14. Wszystko odkrecilem, plytka zaczela juz odchodzic od szkieletu ale problem tkwi w srubach za ekranem
 15. Rozkrecilem to ustrojstwo ale zatrzymalem sie na plytce i nie mam pojecia jak sie dostac do stykow w jackach
×
×
 • Create New...