Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SapeR1997

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 1. Witam. Czy opłaca się kupić elektrycznego Glocka CM.030 za 120zł? Bateria: 7.4V 500 mAh Brak osłonki na gb Kable modelarskie Mag Link: http://wmasg.pl/pl/consignment/show/652930 Pytam się, gdyż nie jestem obeznany w broniach krótkich :). A i czy złożenie takiego glocka, będzie trudne? :)
 2. Kolega na początku (z pierwszego postu) podał linki do opisu produkcji Ghillie, lecz link wygasł. Czy byłby ktoś miły i podesłał jakiś ciekawy poradnik? :)
 3. Ogólnie cała replika jest wykonana z metalu (solidnego, bo jest dość ciężka), ma wybite numery, które są widoczne po ściągnięciu pokrywy. http://zapodaj.net/7...a25c1e.jpg.html http://zapodaj.net/5...4d8331.jpg.html http://zapodaj.net/e...b85b7a.jpg.html I jeszcze jeden link: http://zapodaj.net/68477ddb85b7a.jpg.html
 4. Witam. Jest to mój pierwszy temat na tym forum, dlatego proszę o przeniesienie mojego tematu do odpowiedniego działu, jeżeli jest on napisany w złym dziale. Mam problem. Otóż wymieniłem się ze znajomym pewnymi rzeczami (dla mnie nie miały one wartości, po za nutką historii), a w zamian dostałem replikę elektryczną AK74. Problem w tym, że nigdzie nie mogę doszukać się oznaczeń producenta i nie wiem jakiej firmy jest to replika. Może ktoś z Was mógłby mi pomóc. Z góry dziękuję. http://zapodaj.net/714a09696fe3e.jpg.html Więcej zdjęć mogę podrzucić za kilka minut.
×
×
 • Create New...