Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sentinel

Użytkownik
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ostatnio na strzelaniu, w moim Eotechu poszła przednia szybka. Mam drugiego Eotecha i chciałbym przełozyć to szkło ale nie wiem jak. HELP!!!!
 2. Witam. Mój Colt przy strzelaniu zużywa dużo gazu, czasem nawet cały magazynek. Wcześniej sie tak nie działo, strzelał normalnie. Magazynek jest na green gas.
 3. Gdy strzelam ogniem pojedyńczym w mojej sr25, to od czasu do czasu idzie podwójna seria. Sprawdziłem kostke stykową i przerywacz i wszystko jest dobrze. Jaki moze byc problem i co trzeba wymienic?
 4. Zębatki i tłok chodzą luźno, wymieniłem w gearboxie wszystkie zębatki, cylinder, tłok i sprężynę. Próbowałem na trzech silnikach, dopiero ruszyło na silniku 160, a sprężyna która jest w środku to 120
 5. Tak, sprawdzałem nawet kable odwrotnie i nic
 6. Witam. Mam problem z moim HK416, replika była składana z części różnych producentów. Problem jest w tym że replika nie działa, silnik sie minimalnie rusza ale w gearboxie nic. Wymieniłem prawie wszystkie części w środku ale to nic nie zmieniło.
 7. Witam. Ostatnio na strzelance dostałem w kolimator. Pękła ta tylnia szybka, na którą dioda rzuca krzyż celowniczy. Gdzie moge kupic taką szybke albo czym ją zastąpić?
 8. gearbox działa tylko coś jest nie tak z selektorem, a zamontować w nim dobrze zębatki od selektora to cud
 9. Siema. Mam taki problem ze scarem bowiem gdy włożyłem gearboxa do korpusu miałem problemy z włożeniem zębatek selektora gdy je jakimś cudem włożyłem karabin działał tylko na pojedynczym nawet gdy przełączyłem na serie. Jak to naprawić?
 10. Dzięki za pomoc ale wypatrzyłem na gunfire magazynek za 55 zł to raczej sie bawił z tym nie będe
 11. Jest to chyba marka SRC ale nie jestem do końca pewien
 12. Siema. Ostatnio dostałem od kolegi Berette M9 na CO2 nie wiem jakiej firmy. Syczy w niej magazynek i nie wiem jak to naprawić
 13. chodzi mi o coś takiego http://www.bron.pl/shopbron/product/ELEKTRONIKA/Radiotelefony/Sluchawka-douszna-z-mikrofonem-do-urzadzen-PMR/24140 lub http://www.bron.pl/shopbron/product/ELEKTRONIKA/Radiotelefony/Fonowod-ZK-72-M1-W2/69068
×
×
 • Create New...