Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tytanowy88

Użytkownik
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

3,596 profile views
 1. Dział może trochę nie ten ale nie ma jeszcze odpowiedniego. Zakładam temat o MTW od Wolverine. W kraju jest ich nie wiele wiem o 2 sztukach z czego pierwsza była moja. Generalnie nie jest to konwersja hpa, a gotowa replika w systemie HPA, jest to coś czego p* nie potrafi od 3 lat wypuścić na rynek a tylko obiecuje że zaraz będzie. Można powiedzieć że jest to PTW w systemie HP. A żeby nie było wczesniej długo użytkowałem systeme PTW piekny system który pokochałem i do tej pory serwisuje ludziom. Krótko o replice. Jest to karabinek w zamyśle treningowy czyli bolt catch działa jak w palny
 2. Mam starą dzwignię z wymiennym dystanserem w mojej vsr-10 w porównaniu z nowymi typami (kolega miał) u mnie było płynniejsze regulowanie docisku (dystanser typu H dałem)
 3. Pytanko o JPC od TMC w kolorze Renger Green. Ma ktoś? Na fotkach z weapon762 nitki wyglądają tragicznie, białe i odcinające się, ten materiał na ramionach to hypalon czy jakieś paskudztwo? Jeśli masz to i dobrą duszyczkę podziel sie dobrymi szczegółowymi zdjęciami jak i swoją opinią ;)
 4. Testowałem batkę 14,8V w maxie 07 ale nie strzelankowo tylko w domu pare strzalów na róznych cylindrach. Daje rade, ale na mniej niż m130 zębatka jest za bardzo rozpędzona i po strzale napina lekko tłok i cofa się. Generalnie po tym swierdziłem że zostaje przy wydajnej 11.
 5. Sprawdzałeś inne baterie? Może masz zużytą batkę już po prostu.
 6. Witam. Jedziemy dryżyną w przyszłym roku na imprede do Finlandii, jest jakaś dobra dusza która ma sprawdzone połączenie Warszawa-> Helsinki i jak jest z regulacjami prawnymi w tym pieknym kraju?
 7. Nawet w sklepach kibicowskich kupisz końcówki różnego typu. Generalnie dysze po malowaniu powinno sie zalać acetonem zeby sie wyczyscila, jesli dalej bedzie zapchana to traktować delikatnie igłą i tak az do skutku.
 8. Dobrze wyszytko co pytałem wczesniej w tym martwym temacie znalazłem i zakupiłem. Jesli macie jakieś ciekawe poradniki odnośnie składania ptw czy koserwacji to zarzućcie czymś tutaj.
 9. A pytanko. Muszę wyeliminować dzwonienie w cilindrze ptw. Prawdopodobnie sprężyna wpada w rezosnans i wydaje dzwięk po strzale dzwonienia. Polecono mi nasmaroać prowadnice, no tak ale czym. Jaki smar dobrze wytłumia? Czym ogólnie prowadnice smarujecie tym łt43, może molibdenowy, a może jakeiś inne cuś?
 10. Smar ceramiczny powinno sie stosować tylko do stali o podniesionej wytrzymałości. Miekkszą stal po porstu jego drobinki wycieraja i powodują szybsze zużycie. Nawet przy broni planej nie powinno się go stosować tylko przy niektórych modelach sig sauera
 11. Jak konserwować? Jakie smary i gdzie je nakładać? W jakich ilościach i jak często? Proszę o jakieś pełne wypowiedzi i opisy ludzi z doświadczeniem. Ja osobiście teraz używam smaru ceramicznego i wale go tam gdzie występuje tarcie, może jakieś protipy, osobiście nie lubię zalewać repliki silikonem i przy okazji smarować gume hopka nim :P (mowa tu o zasilaniu Green Gas).
 12. Macie jakieś namiary na lipolki 11,1 30c 1000mAh w sticku do prowadnicy? Jedynie gdzie znalazlem to g&p na redwolfie ale wysylka kosztuje astronomicznie wysoko i lipolki raczej nie wyślą. Ewentualnie czy widzial ktos z was buffer tube srebrnego gdzieś na sell?
 13. Ja zmieściłem się w 2000 zł nowa tm vsr, części barta, magazynki i luneta no i oczywiście precka edgi
 14. Daruj sobie mancrafta bo to tandeta totalna, kiedyś ziomek miał w barecie od SG i to nie ma prawa bytu (pomijając fakt tandetnego wykonania "repliki" od snow wolfa). Ja mam vsr zrobioną u barta i 2 moich znajomych jesteśmy mega zadowoleni.
×
×
 • Create New...