Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rastart

Użytkownik
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, jak wygląda teraz sytuacja z przewiezieniem replik na teren Niemiec i rozstawienie np. strzelnicy na targach ktoś wie?
 2. dokładnie jestem za, pogoń za fps etc. może nie mieć końca a może skończyć się tragicznie, my tu sobie gadu gadu a nie długo i tak znając życie będziemy musieli czy się lubimy czy nie stanąć razem i protestować przeciwko zakazom UE asg, bo pomału się widzę szykują. w pierwszym poście masz informację co chciałem osiągnąć :maniak_OK:
 3. Gdyby tak było to bym siedział w domu, jedyne co zakładam idąc na strzelankę to okulary ochronne :icon_smile: licząc na dobrą zabawę w gronie ludzi z pasją.
 4. Ja nie jestem tutaj od tego żeby oskarżać jednego po drugim, bo nie chce mi się to raz, a dwa to bez sensu. Chciałem usłyszeć zdanie innych, opinię i dyskusję na poziomie ludzi odpowiedzialnych. Jeśli będziemy się obrzucać wzajemnie oskarżeniami to zwyczajnie zniżymy się do poziomu "pracowników" sejmowych.
 5. wy to, wy tamto kolego jeden z drugim nauczcie się mówić bez oskarżeń bo to już śmieszne jest. Jeśli z fizyką u mnie na bakier to znaczy, że urzędy patentowe popełniły straszny błąd :) najciekawsze jest to, że nikt tu nie wspomniał o J ( taka jednostka dla tych co nie wiedzą, czyli m. in. dla mnie :) że w przypadku HP fps swoje a J swoje. Bardziej zastanawia mnie dlaczego, jeśli ktoś powtarzam ktoś bo już mam dosyć oskarżeń desperatów bez argumentów, wprowadzi takie limity a nie inne, takie zasady a nie inne i jest organizatorem imprezy strzelanki, to zawsze tylko HP z uporem, a często z groźb
 6. kolego Slepy lub Cichy odnoszę wrażenie, że oskarżasz mnie o coś? odwołujesz się do mnie. jedyne co chciałem to opinii od osób w środowisku, twoja już znam. Zbastuj i pisz o swoich odczuciach bo nikt tu nikogo nie atakuje.
 7. konflikt jest, jedna strona mówi o braku równej rywalizacji, a druga o tym, że liczy się kto ma więcej kasy w tej zabawie bez limitów
 8. chodzi o ustawianie dużej mocy i walenie automatem, po za tym jeszcze kilka akcji, że AEG to staroć, że tylko HP ma przyszłość ale przede wszystkim idzie o to, że organizatorzy nie wpuszczają na strzelanki z "nie AEG". Pytam bo może ktoś tu jest kto powie coś bez "hejtowania", ktoś z HP.
 9. nie słuchajcie ja jestem AEG :) pytam bo ataki i negatywna atmosfera która panuje z konfliktem zaczyna mnie denerwować. ( atmosfera ze strony ludzi HP )
 10. Witam, Chciałbym dowiedzieć się lub uzyskać opinię na temat różnic, co myślicie. Od dłuższego czasu powstał i jest spór w różnych miejscach Polski. Jakie jest wasze zdanie na ten temat. AEG powinien konkurować z HP czy to jak w sporcie np. waga ciężka z wagą przepiórczą nie powinno się mieszać?
 11. rastart

  SA58 [CA]

  mógłby mi ktoś podać długość dyszy ? wysyłam pytania do sklepów, dystrybutorów i cisza :) czy to nie czasem 21,8mm? Nigdzie nie mogę znaleźć dedykowanej a moja wyparowała i nie mam jak zmierzyć na g3 szczelność zerowa
×
×
 • Create New...