Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kirs

Użytkownik
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1,808 profile views
 1. kirs

  4Airsoft.pl

  szybka i konkretna obsługa, polecam i pozdrawiam!
 2. niestety nasza grupa się wykruszyła, w przyszłym roku się stawimy. czołem! Grupa-WiN
 3. kolejne info http://niezalezna.pl/60673-pistolety-w-polsce-bez-zezwolen
 4. z innej strony, jak jakimś cudem ktoś zostanie "złapany za rękę", a w tej ręce ma np Walthera p99 9mm pak, zostanie zarzymany, będzie toczyć się sprawa i tak jak to już miało miejsce rzeczoznawca uzna że komenda policji się myli, człowiek wychodzi, oddają mu walthera idzie ulicą i... mogą go znowu przeszukać i znowu zatrzymać i tak w kółko?
 5. no i bardzo dobrze, byle tylko miejsc starczyło dla wszystkich chętnych, z tego co pamiętam to poprzednie edycje przyciągnęły więcej (dużo więcej?) niż 30 osób. Perspektywa działania w zimie może odstraszyć część weekendowych komandosów, to może starczy miejsc?;) czołem!
 6. Witaj! Czy jest już przewidziany termin otwarcia zaspisów? Czołem!
 7. nie jest to replika wyborowa, ale z optyką (Cyma 040C, granatomiot, optyka 2,5-9x40 ) Na pierwszy ogień- zielony podkład i jako "wzornik posłużyły liście z ogrodu: Kolega użył dużej siatki z okami ok 3-4 mm czekamy aż wyschnie Po wyschnięciu przejechałem jeszcze jedną warstwę bezbarwną żeby kolor lepiej się trzymał. Po dodaniu pisakowej farby, mamy efekt końcowy: Takich farb używałem: Pozdrawiam!
 8. kurde, a mi się wydawało że są całkiem dobre i w porównaniu do innych wypadają nieźle:)
 9. Z KOLTER.PL http://reklama.kolter.pl/rekl_2013/bron_pl/pisma/YYYYYYYY.pdf Z FORUM IWEB: http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?t=97423&postdays=0&postorder=asc&start=1770 Pracownik firmy KOLTER.PL na forum IWEB zmieścił post: Szanowni Państwo, Pragniemy poinformować o precedensowym postanowieniu prokuratury w Otwocku, które w uzasadnieniu postanowienia w jasny i jednoznaczny sposób określa że na posiadanie pistoletu Walther P99 oraz amunicji hukowej do niego wprowadzonych na polski rynek i sprzedawanych przez firmę KOLTER nie jest potrzebne zezwolenie. Pistolet Walth
 10. na dole strony jest zamieszczony PDF http://bip.katowice.kwp.policja.gov.pl/portal/KWK/352/268/ Czyli pistolet Walther P22 i P99 (kal do 6mm), sprzedawane przez firmę Kolter, zostały uznane za broń palną gazową 9mm. Nie trzeba przypominać chyba co grozi za posiadanie broni palnej bez pozwolenia. Pytanie co mają zrobić osoby które taki pistolet już kupiły i teraz okazuje się że mają go nielegalnie?
 11. jak zdążyłem poznać Scott-a to będzie bardziej, głośniej, szybciej i lepiej:) Nasza grupa staje gotowa na wezwanie, do zobaczenia w sierpniu!
 12. Temat zbiorczy. wzór Replika: model Magazynki: model i krótkie uwagi, jeśli wymagane. np M4 KWA Magazynki: Boyi Midcap - trzyma i podaje CA lowcap - podaje ale ma luzy ---- ARES ---- replika : Ares Ar-021 magazynki : PJ BOYI CA ---- G&P ---- Replika : M16A4 G&P MAGAZYNKI: G&P midcap siedzą dobrze CA midcap siedzą i podają wyśmienicie P&J lowcap siedzą oraz podają REPLIKA: M-ki G&P MAGAZYNKI: CA(low-cap) MAG (mid-cap) SRC (hi-cap) ICS (hi-cap) Real Star'a (low-cap) Boyi (low-cap) Boyi (Mid-cap) podawanie: wyśm
 13. dziękuję za odpowiedzi! Będę się jeszcze łamał jakiś czas, ale wydaje mi się że kupię go jako mój pierwszy nokto, jak mnie wciągnie to sprzedam i będę polował na lepsze. Jak kupię to opiszę moje za i przeciw. Pozdrawiam! temat do zamknięcia
 14. przy NV gen 1 szaleństwa nie ma, ale biorąc pod uwagę że na działaniach/manewrach przyda się 2-3 razy w roku, chyba nie ma sensu wydawać 2000 zł (przynajmniej dla mnie i mojego budżetu). No i jednak lepiej mieć NV gen 1 niż nie mieć wcale. Czy uważacie że szkoda oczu i lepiej bez nokto działać a kasę przeznaczyć na cokolwiek innego?
 15. witam, nokto: NVMT 4 (1x24) - Yukon cena: 679,00 zł cena kusząca, dane podane przez producenta: zasięg przy szczątkowym oświetleniu: 200 m zasięg w całkowitej ciemności: 70 m iluminator podczerwieni: TAK zasięg iluminatora: 100 m Mam małe doświadczenie w dziedzinie NV, miałem okazje używać na różnych imprezach różnych nokto, raz lepszych raz gorszych. Moje pytanie brzmi, czy warto się pakować w ten model, jest to gen 1. Nawet jeśli miałby mieć zasięg przy całkowitej ciemności 40 m to byłbym zadowolony = widzę gdzie idę, widzę "cośtam" przed sobą. Czy iluminato
×
×
 • Create New...