Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Frontal

Użytkownik
 • Content Count

  134
 • Joined

 • Last visited

 1. W najbliższych dniach stuknie czwarta rocznica postępowania. :icon_lol: U kogoś coś się ruszyło?
 2. Odkopuję, ale leszpe to chyba niż nowy temat: Mam M14 z drewnianym łożem i chciałbym zainstalowac dwójnóg możłiwie jak najmniej ingerując w karabin, tzn. żadnych RIS-ów i chciałbym zatrzymać zaczep zawieszenia tam gdzie jest. Czy jeśli wywiercę otwór to uda sią zamontować taki dwójnóg: http://www.taiwangun.com/regulowany-dwojnog-do-montazu-na-chwytach-przednich-black-acm?from=listing Ewentualnie jakikolwiek inny?
 3. Frontal

  M14 [CYMA]

  Czy ktoś z Was ma doświadczenie z montażem jakiegoś dwójnogu na drewnianym łożu? U mnie nie ma żadnego otworu i nie wiem jak to rozgryzć, wiercić otwór czy może odkręcić zaczep zawieszenia ale to naturalnie eliminuje pas nośny czyli spory minus... Jeśli ktoś ma podobną sytuację to będę wdzięczny za info na temat metody montażu i użytego dwójnogu. Przepraszam za odkop.
 4. Właśnie nic nie jest nadal jasne. Jak już wcześniej było pisane: w Polsce nie mamy prawa precedensowego i to, że jeden sąd wydał taki wyrok nie oznacza, że inne są nim związane ergo wszystko może się w tej sprawie zdarzyć łącznie z wyrokiem dla szczęśliwego posiadacza atrapy. Oczywiście artykuł napisany w optymistycznym tonie jakoby z tego tytułu "podobne sprawy – prowadzone przez prokuratury z innych regionów kraju – zostały już lub są obecnie umarzane." powoduje odniesienie mylnego wrażenia. Jednak tak jak mówię, dopóki dopóty przepisy się nie zmienią można śmiało stwierdzić, że Policja będz
 5. Pewnie InPost porzucił korespondencję w lesie. ;)
 6. Cóż, myślę, że po prostu naturalnie wykorzystują szlak który na nowo przetarł Walther... Zobaczymy.
 7. Był ktoś w końcu dzisiaj w sądzie? Jakieś wieści?
 8. Yep. Ja się chyba przejadę na tę rozprawę tak z czystej ciekawości. Akurat z Wrocławia do Zabrza mam przyjemną jazdę autostradą to mogę obrócić. Ktoś jeszcze się wybiera?
 9. A jak wtedy wygląda kwestia wysyłki? Bez problemu wysyłają kurierem?
 10. Kolejna rozprawa we wrześniu. :icon_rolleyes:
 11. Zawsze jest też klasyczny Colt 1911 .45. za circa 4000 zł zależnie od sztuki. Ostatnio miałem okazję strzelać, klasa sama w sobie.
 12. No niestety. Nie oszukujmy się, PAK to nowy kapiszon.
 13. Może i ma większość cech broni palnej, ale zastosowane materiały są podobno gorsze niż w lepszej klasy pistolecie GBB. Więc łatwo wyobrazić sobie jak na to oddziaływają siły podczas odpalenia takiego naboju/kartridża/czegokolwiek.
 14. Trening wiąże się z częstym i intensywnym strzelaniem, a znając życie znalowy zamek i średnie bebechy nie wytrzymają więcej niż 1000 strzałow. Plus cena amunicji też może zniechęcić do strzelania co weekend.
 15. No niestety, CS ma tę wadę, że często działa w dwie strony. :c Szczególnie jeśli ktoś ma na tyle fantazji, żeby strzelić w pomieszczeniu.
×
×
 • Create New...