Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hopsas

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 1. Witam, Posiadam taką replike: http://gunfire.pl/product-pol-1152193781-Replika-karabinu-snajperskiego-MB04A-OLV.html Kupiłem ją ostatnio i fajnie się sprawuję. Proszę o waszą opinie tej snajpy jako podstawy do tunnig'u. Jeśli ktoś zna się na tunning'u snajpy prosiłbym o pomoc w doborze części itp. Tutaj w komentarzach albo na PW. Mój limit to na ten czas 1000 zł, ale będzie więcej. Z góry dzięki
 2. Witam, ostatnio zakupiłem kamerę Go Pro Hero 3+ silver edition. Chciałbym wiedzieć, czy spokojnie mogę zabrać ją na strzelanie. Czy ta obudowa (część znajdująca się przed obiektywem) wytrzyma strzał kulką z 350-420 FPS. Jeśli nie to co polecacie zrobić aby wytrzymywała takie uderzenie.
 3. Witam zakupiłem ostatnio kamerę http://www.gohd.pl/produkt/kamera-gopro-hero-3plus-silver-edition. Chciałbym zapytać się czy ta obudowa wytrzyma strzał kulką. Mam namyśli to miejsce gdzie jest obiektyw tej kamery.
 4. Chodzi mi o KWA. Można te magi ładować szybką ładowarką czy nie ma takiej możliwości ?
 5. A jak z magazynkami do tego ?
 6. Dzięki. Szkoda, że nie jadę do Czech
 7. A miałbyś szanse zapytać się tego kolegi co o niej sądzi, oraz gdzie kupił ?
 8. Czemu zawsze to najdroższe :P
 9. Witam. Sprzedałem ostatnio karabin i miałem plany aby kupić sobie coś bardziej realistycznego. Mój wybór padł na krótką broń jaką jest MP7. Jak narazie znalazłem 3 firmy oferujące bardzo podobne wersje. Prosiłbym o podpowiedzienie, którą wybrać, bądź podać własne propozycje. 1. http://redberet.pl/p...epliki-asg.html - 736,01 PLN 2. http://www.redwolfai...x_H_K_MP7A1.htm - 866 PLN 3. http://www.redwolfairsoft.com/redwolf/airsoft/Gas_Pistols_SMGs_Tokyo_Marui_Pre_order_Tokyo_Marui_MP7A1_GBB_Pre_order.htm - 1038 PLN Z góry dzięki na pomoc :icon_smile:
 10. Hopsas

  Kamera ASG

  Witam Tak wiem, że ten temat był wiele razy poruszany, ale nie dostałem na nic odpowiedzi, więc postanowiłem napisać post. Mam tak naprawdę dwie kamery na oku i chciałbym usłyszeć wasze zdanie. Te dwie kamery to: http://www.overmax.pl/pl/katalog-produktow,p8/kamery-sportowe,c1659/activecam02,c1841/ http://www.overmax.pl/pl/katalog-produktow,p8/kamery-sportowe,c1659/activecam03,c1821/ I teraz moje pytanie, która wytrzyma oberwanie kulką oraz czy wogóle się nadają do kręcenia strzelanek ? Wie ktoś jeszcze czy ta pierwsza kamera nagrywa 720p w 60 FPS a jeśli nie to w ilu ?
 11. Ostatnio znalazłem takie cuda za niewielką cene. 1. http://swiatkierowcy.pl/pl_PL/p/OVERMAX-ACTIVECAM03-KAMERA-SPORTOWA-FULL-HD-OV-ACTIVECAM-03-HDMI-WODOODPORNA-CAM03/1134 2. http://enter24.pl/kamera-sportowa-overmax-activecam03-full-hd-wodoodporna-duplikat-1.html 3. http://www.multifoto.pl/redleaf-rd32-720p-sport-camera-zolta,190,6493.html Co o nich sądzicie warte zakupu, bo zastanawiam się nad drugą opcją, ale boje się, że nie wytrzyma oberwania kulką.
 12. Naprawdę Cyma lepsza od KWA ? Czyli Cyma lepsza od KWA ? Dzięki biorę Cyme, mam nadzieję, że się sprawdzi
 13. Dobra to na zakończenie zadam ostatnie pytanie: Mam 3 karabiny, które chyba nadają się do CQB. Pierwszą z nich to: http://gunfire.pl/product-pol-1152193304-Replika-pistoletu-maszynowego-CM041PDW.html Drugą to: http://taktyczny.com/repliki-asg/karabiny-szturmowe/karabin-szturmowy-defender-compact-cqb-aeg-pl-lmt-kwa.html A trzecia to: http://www.taniemilitaria.pl/mp5sd6-cm049sd6-cyma-p-592.html#.UcdVlPnBpIE tylko bez blowback'u
 14. Poszukałem trochę tych mp5 i to co znalazłem to: http://taktyczny.com/repliki-asg/pistolety-maszynowe/pistolet-maszynowy-mp5k-aeg-pl-classic-army.html Oraz http://taktyczny.com/repliki-asg/pistolety-maszynowe/pistolet-maszynowy-mp5-a2-b-and-t-aeg-slv-wide-forearm.html Którą z nich wybrać ?
×
×
 • Create New...