Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Amadem

Użytkownik
 • Content Count

  539
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

6127 profile views
 1. Jako, że jak zawsze zależy mi na czasie ilość osób/towaru ograniczona. Wysyłka UPS (Dostajecie nr trackingowy, po 7-10 dniach od wysłania paczka jest u mnie). Kontakt TYLKO przez mail - rzadko bywam na forum, a maila monitoruję na bieżąco. Zgłoszenia i Przelewy zbieram do 25.04.2016 - Termin Zerowy - D-Day Jak zamawiać (KONIECZNIE postępuj wg. poniższej instrukcji, gdyż w przeciwnym razie mail może nie przejść przez detektor Spamu): 1.Wysyłasz na mój mail ebk4life(malpka)gmail.com: a) temat: WGC-04-WMASG-*Twój Nick (taki sam będzie tytuł przelewu), b) Co chcesz zamówić: nazwa,kod, ilość, link, + ew. rozmiar. 2. Wysyłam Ci wstępną wycenę. Akceptujesz lub rezygnujesz. Z potwierdzeniem konieczne jest wysłanie maila zwrotnego ze swoimi danymi do wysyłki towaru(adres, aktualny nr kontaktowy). 3. Do D-Day czekam na przelewy - brak przelewu i kontaktu rozumiem jako rezygnację z zamówienia. 4. W dzień D-Day + 1 wysyłam i opłacam zamówienie. 5. Paczka dochodzi do PL, odprawa w UC i leci do mnie. 6. Rozliczenie zwroty/dopłaty i wysyłka przedmiotów do WAS. Wszelkie info na temat zmian statusu zamówienia będzie w tym temacie - więc proszę o nie bombardowanie mnie mailami po 10 razy dziennie :icon_smile: Poszczególne etapy zamówienia o których będę informował: 1. Wysłanie zamówienia do WGC, 2. Lista z Out of Stock, 3. Kompletowanie(pakowanie) paczki, 4. Wysłanie paczki przez WGC(nr do trackingu), 5. Przybycie paczki do UC, 6. Przybycie paczki do mnie, 7. Wysłanie listy o zwrotach/dopłatach 8. Wysłanie paczek do Was - Zakończenie zamówienia.
 2. Jako, że jak zawsze zależy mi na czasie ilość osób/towaru ograniczona. Wysyłka UPS (Dostajecie nr trackingowy, po 7-10 dniach od wysłania paczka jest u mnie). Kontakt TYLKO przez mail - rzadko bywam na forum, a maila monitoruję na bieżąco. Zgłoszenia i Przelewy zbieram do 29.02.2016 - Termin Zerowy - D-Day Jak zamawiać (KONIECZNIE postępuj wg. poniższej instrukcji, gdyż w przeciwnym razie mail może nie przejść przez detektor Spamu): 1.Wysyłasz na mój mail ebk4life(malpka)gmail.com: a) temat: WGC-02-WMASG-*Twój Nick (taki sam będzie tytuł przelewu), b) Co chcesz zamówić: nazwa,kod, ilość, link, + ew. rozmiar. 2. Wysyłam Ci wstępną wycenę. Akceptujesz lub rezygnujesz. Z potwierdzeniem konieczne jest wysłanie maila zwrotnego ze swoimi danymi do wysyłki towaru(adres, aktualny nr kontaktowy). 3. Do D-Day czekam na przelewy - brak przelewu i kontaktu rozumiem jako rezygnację z zamówienia. 4. W dzień D-Day + 1 wysyłam i opłacam zamówienie. 5. Paczka dochodzi do PL, odprawa w UC i leci do mnie. 6. Rozliczenie zwroty/dopłaty i wysyłka przedmiotów do WAS. Wszelkie info na temat zmian statusu zamówienia będzie w tym temacie - więc proszę o nie bombardowanie mnie mailami po 10 razy dziennie :icon_smile: Poszczególne etapy zamówienia o których będę informował: 1. Wysłanie zamówienia do WGC, 2. Lista z Out of Stock, 3. Kompletowanie(pakowanie) paczki, 4. Wysłanie paczki przez WGC(nr do trackingu), 5. Przybycie paczki do UC, 6. Przybycie paczki do mnie, 7. Wysłanie listy o zwrotach/dopłatach 8. Wysłanie paczek do Was - Zakończenie zamówienia.
 3. Jako, że jak zawsze zależy mi na czasie ilość osób/towaru ograniczona. Wysyłka UPS (Dostajecie nr trackingowy, po 7-10 dniach od wysłania paczka jest u mnie). Kontakt TYLKO przez mail - rzadko bywam na forum, a maila monitoruję na bieżąco. Zgłoszenia i Przelewy zbieram do 28.12.2015 - Termin Zerowy - D-Day Jak zamawiać (KONIECZNIE postępuj wg. poniższej instrukcji, gdyż w przeciwnym razie mail może nie przejść przez detektor Spamu): 1.Wysyłasz na mój mail ebk4life(malpka)gmail.com: a) temat: WGC-12-WMASG-*Twój Nick (taki sam będzie tytuł przelewu), b) Co chcesz zamówić: nazwa,kod, ilość, link, + ew. rozmiar. 2. Wysyłam Ci wstępną wycenę. Akceptujesz lub rezygnujesz. Z potwierdzeniem konieczne jest wysłanie maila zwrotnego ze swoimi danymi do wysyłki towaru(adres, aktualny nr kontaktowy). 3. Do D-Day czekam na przelewy - brak przelewu i kontaktu rozumiem jako rezygnację z zamówienia. 4. W dzień D-Day + 1 wysyłam i opłacam zamówienie. 5. Paczka dochodzi do PL, odprawa w UC i leci do mnie. 6. Rozliczenie zwroty/dopłaty i wysyłka przedmiotów do WAS. Wszelkie info na temat zmian statusu zamówienia będzie w tym temacie - więc proszę o nie bombardowanie mnie mailami po 10 razy dziennie :icon_smile: Poszczególne etapy zamówienia o których będę informował: 1. Wysłanie zamówienia do WGC, 2. Lista z Out of Stock, 3. Kompletowanie(pakowanie) paczki, 4. Wysłanie paczki przez WGC(nr do trackingu), 5. Przybycie paczki do UC, 6. Przybycie paczki do mnie, 7. Wysłanie listy o zwrotach/dopłatach 8. Wysłanie paczek do Was - Zakończenie zamówienia.
 4. Jako, że jak zawsze zależy mi na czasie ilość osób/towaru ograniczona. Wysyłka UPS (Dostajecie nr trackingowy, po 7-10 dniach od wysłania paczka jest u mnie). Kontakt TYLKO przez mail - rzadko bywam na forum, a maila monitoruję na bieżąco. Zgłoszenia i Przelewy zbieram do 30.11.2015 - Termin Zerowy - D-Day Jak zamawiać (KONIECZNIE postępuj wg. poniższej instrukcji, gdyż w przeciwnym razie mail może nie przejść przez detektor Spamu): 1.Wysyłasz na mój mail ebk4life(malpka)gmail.com: a) temat: WGC-11-WMASG-*Twój Nick (taki sam będzie tytuł przelewu), b) Co chcesz zamówić: nazwa,kod, ilość, link, + ew. rozmiar. 2. Wysyłam Ci wstępną wycenę. Akceptujesz lub rezygnujesz. Z potwierdzeniem konieczne jest wysłanie maila zwrotnego ze swoimi danymi do wysyłki towaru(adres, aktualny nr kontaktowy). 3. Do D-Day czekam na przelewy - brak przelewu i kontaktu rozumiem jako rezygnację z zamówienia. 4. W dzień D-Day + 1 wysyłam i opłacam zamówienie. 5. Paczka dochodzi do PL, odprawa w UC i leci do mnie. 6. Rozliczenie zwroty/dopłaty i wysyłka przedmiotów do WAS. Wszelkie info na temat zmian statusu zamówienia będzie w tym temacie - więc proszę o nie bombardowanie mnie mailami po 10 razy dziennie :icon_smile: Poszczególne etapy zamówienia o których będę informował: 1. Wysłanie zamówienia do WGC, 2. Lista z Out of Stock, 3. Kompletowanie(pakowanie) paczki, 4. Wysłanie paczki przez WGC(nr do trackingu), 5. Przybycie paczki do UC, 6. Przybycie paczki do mnie, 7. Wysłanie listy o zwrotach/dopłatach 8. Wysłanie paczek do Was - Zakończenie zamówienia.
 5. Jako, że jak zawsze zależy mi na czasie ilość osób/towaru ograniczona. Wysyłka UPS (Dostajecie nr trackingowy, po 7-10 dniach od wysłania paczka jest u mnie). Kontakt TYLKO przez mail - rzadko bywam na forum, a maila monitoruję na bieżąco. Zgłoszenia i Przelewy zbieram do 26.10.2015 - Termin Zerowy - D-Day Jak zamawiać (KONIECZNIE postępuj wg. poniższej instrukcji, gdyż w przeciwnym razie mail może nie przejść przez detektor Spamu): 1.Wysyłasz na mój mail ebk4life(malpka)gmail.com: a) temat: WGC-10-WMASG-*Twój Nick (taki sam będzie tytuł przelewu), b) Co chcesz zamówić: nazwa,kod, ilość, link, + ew. rozmiar. 2. Wysyłam Ci wstępną wycenę. Akceptujesz lub rezygnujesz. Z potwierdzeniem konieczne jest wysłanie maila zwrotnego ze swoimi danymi do wysyłki towaru(adres, aktualny nr kontaktowy). 3. Do D-Day czekam na przelewy - brak przelewu i kontaktu rozumiem jako rezygnację z zamówienia. 4. W dzień D-Day + 1 wysyłam i opłacam zamówienie. 5. Paczka dochodzi do PL, odprawa w UC i leci do mnie. 6. Rozliczenie zwroty/dopłaty i wysyłka przedmiotów do WAS. Wszelkie info na temat zmian statusu zamówienia będzie w tym temacie - więc proszę o nie bombardowanie mnie mailami po 10 razy dziennie :icon_smile: Poszczególne etapy zamówienia o których będę informował: 1. Wysłanie zamówienia do WGC, 2. Lista z Out of Stock, 3. Kompletowanie(pakowanie) paczki, 4. Wysłanie paczki przez WGC(nr do trackingu), 5. Przybycie paczki do UC, 6. Przybycie paczki do mnie, 7. Wysłanie listy o zwrotach/dopłatach 8. Wysłanie paczek do Was - Zakończenie zamówienia.
 6. Jako, że jak zawsze zależy mi na czasie ilość osób/towaru ograniczona. Wysyłka UPS (Dostajecie nr trackingowy, po 7-10 dniach od wysłania paczka jest u mnie). Kontakt TYLKO przez mail - rzadko bywam na forum, a maila monitoruję na bieżąco. Zgłoszenia i Przelewy zbieram do 28.09.2015 - Termin Zerowy - D-Day Jak zamawiać (KONIECZNIE postępuj wg. poniższej instrukcji, gdyż w przeciwnym razie mail może nie przejść przez detektor Spamu): 1.Wysyłasz na mój mail ebk4life(malpka)gmail.com: a) temat: WGC-09-WMASG-*Twój Nick (taki sam będzie tytuł przelewu), b) Co chcesz zamówić: nazwa,kod, ilość, link, + ew. rozmiar. 2. Wysyłam Ci wstępną wycenę. Akceptujesz lub rezygnujesz. Z potwierdzeniem konieczne jest wysłanie maila zwrotnego ze swoimi danymi do wysyłki towaru(adres, aktualny nr kontaktowy). 3. Do D-Day czekam na przelewy - brak przelewu i kontaktu rozumiem jako rezygnację z zamówienia. 4. W dzień D-Day + 1 wysyłam i opłacam zamówienie. 5. Paczka dochodzi do PL, odprawa w UC i leci do mnie. 6. Rozliczenie zwroty/dopłaty i wysyłka przedmiotów do WAS. Wszelkie info na temat zmian statusu zamówienia będzie w tym temacie - więc proszę o nie bombardowanie mnie mailami po 10 razy dziennie :icon_smile: Poszczególne etapy zamówienia o których będę informował: 1. Wysłanie zamówienia do WGC, 2. Lista z Out of Stock, 3. Kompletowanie(pakowanie) paczki, 4. Wysłanie paczki przez WGC(nr do trackingu), 5. Przybycie paczki do UC, 6. Przybycie paczki do mnie, 7. Wysłanie listy o zwrotach/dopłatach 8. Wysłanie paczek do Was - Zakończenie zamówienia.
 7. WGC wysłało zamówienie. 2. Lista z Out of Stock, 3. Kompletowanie(pakowanie) paczki, 4. Wysłanie paczki przez WGC.
 8. Jako, że jak zawsze zależy mi na czasie ilość osób/towaru ograniczona. Wysyłka UPS (Dostajecie nr trackingowy, po 7-10 dniach od wysłania paczka jest u mnie). Kontakt TYLKO przez mail - rzadko bywam na forum, a maila monitoruję na bieżąco. Zgłoszenia i Przelewy zbieram do 24.08.2015 - Termin Zerowy - D-Day Jak zamawiać (KONIECZNIE postępuj wg. poniższej instrukcji, gdyż w przeciwnym razie mail może nie przejść przez detektor Spamu): 1.Wysyłasz na mój mail ebk4life(malpka)gmail.com: a) temat: WGC-08-WMASG-*Twój Nick (taki sam będzie tytuł przelewu), b) Co chcesz zamówić: nazwa,kod, ilość, link, + ew. rozmiar. 2. Wysyłam Ci wstępną wycenę. Akceptujesz lub rezygnujesz. Z potwierdzeniem konieczne jest wysłanie maila zwrotnego ze swoimi danymi do wysyłki towaru(adres, aktualny nr kontaktowy). 3. Do D-Day czekam na przelewy - brak przelewu i kontaktu rozumiem jako rezygnację z zamówienia. 4. W dzień D-Day + 1 wysyłam i opłacam zamówienie. 5. Paczka dochodzi do PL, odprawa w UC i leci do mnie. 6. Rozliczenie zwroty/dopłaty i wysyłka przedmiotów do WAS. Wszelkie info na temat zmian statusu zamówienia będzie w tym temacie - więc proszę o nie bombardowanie mnie mailami po 10 razy dziennie :icon_smile: Poszczególne etapy zamówienia o których będę informował: 1. Wysłanie zamówienia do WGC, 2. Lista z Out of Stock, 3. Kompletowanie(pakowanie) paczki, 4. Wysłanie paczki przez WGC(nr do trackingu), 5. Przybycie paczki do UC, 6. Przybycie paczki do mnie, 7. Wysłanie listy o zwrotach/dopłatach 8. Wysłanie paczek do Was - Zakończenie zamówienia. Ważne: Od 31.07 do 10.08 jestem za granicą, więc na wszelką korespondencję odpowiem po powrocie.
 9. Zamówienie złożone zgodnie z planem, Ważne: Od 31.07 do 10.08 jestem za granicą, więc na wszelką korespondencję odpowiem po powrocie. 1. Wysłanie zamówienia do WGC.
 10. Jako, że jak zawsze zależy mi na czasie ilość osób/towaru ograniczona. Wysyłka UPS (Dostajecie nr trackingowy, po 7-10 dniach od wysłania paczka jest u mnie). Kontakt TYLKO przez mail - rzadko bywam na forum, a maila monitoruję na bieżąco. Zgłoszenia i Przelewy zbieram do 27.07.2015 - Termin Zerowy - D-Day Jak zamawiać (KONIECZNIE postępuj wg. poniższej instrukcji, gdyż w przeciwnym razie mail może nie przejść przez detektor Spamu): 1.Wysyłasz na mój mail ebk4life(malpka)gmail.com: a) temat: WGC-07-WMASG-*Twój Nick (taki sam będzie tytuł przelewu), b) Co chcesz zamówić: nazwa,kod, ilość, link, + ew. rozmiar. 2. Wysyłam Ci wstępną wycenę. Akceptujesz lub rezygnujesz. Z potwierdzeniem konieczne jest wysłanie maila zwrotnego ze swoimi danymi do wysyłki towaru(adres, aktualny nr kontaktowy). 3. Do D-Day czekam na przelewy - brak przelewu i kontaktu rozumiem jako rezygnację z zamówienia. 4. W dzień D-Day + 1 wysyłam i opłacam zamówienie. 5. Paczka dochodzi do PL, odprawa w UC i leci do mnie. 6. Rozliczenie zwroty/dopłaty i wysyłka przedmiotów do WAS. Wszelkie info na temat zmian statusu zamówienia będzie w tym temacie - więc proszę o nie bombardowanie mnie mailami po 10 razy dziennie :icon_smile: Poszczególne etapy zamówienia o których będę informował: 1. Wysłanie zamówienia do WGC, 2. Lista z Out of Stock, 3. Kompletowanie(pakowanie) paczki, 4. Wysłanie paczki przez WGC(nr do trackingu), 5. Przybycie paczki do UC, 6. Przybycie paczki do mnie, 7. Wysłanie listy o zwrotach/dopłatach 8. Wysłanie paczek do Was - Zakończenie zamówienia.
 11. Paczka jest już u mnie. 2. Lista z Out of Stock, 3. Kompletowanie(pakowanie) paczki, 4. Wysłanie paczki przez WGC(nr do trackingu), 5. Przybycie paczki do UC, 6. Przybycie paczki do mnie, 7. Wysłanie listy o zwrotach/dopłatach 8. Wysłanie paczek do Was - Zakończenie zamówienia.
 12. Jako, że jak zawsze zależy mi na czasie ilość osób/towaru ograniczona. Wysyłka UPS (Dostajecie nr trackingowy, po 7-10 dniach od wysłania paczka jest u mnie). Kontakt TYLKO przez mail - rzadko bywam na forum, a maila monitoruję na bieżąco. Zgłoszenia i Przelewy zbieram do 29.06.2015 - Termin Zerowy - D-Day Jak zamawiać (KONIECZNIE postępuj wg. poniższej instrukcji, gdyż w przeciwnym razie mail może nie przejść przez detektor Spamu): 1.Wysyłasz na mój mail ebk4life(malpka)gmail.com: a) temat: WGC-06-WMASG-*Twój Nick (taki sam będzie tytuł przelewu), b) Co chcesz zamówić: nazwa,kod, ilość, link, + ew. rozmiar. 2. Wysyłam Ci wstępną wycenę. Akceptujesz lub rezygnujesz. Z potwierdzeniem konieczne jest wysłanie maila zwrotnego ze swoimi danymi do wysyłki towaru(adres, aktualny nr kontaktowy). 3. Do D-Day czekam na przelewy - brak przelewu i kontaktu rozumiem jako rezygnację z zamówienia. 4. W dzień D-Day + 1 wysyłam i opłacam zamówienie. 5. Paczka dochodzi do PL, odprawa w UC i leci do mnie. 6. Rozliczenie zwroty/dopłaty i wysyłka przedmiotów do WAS. Wszelkie info na temat zmian statusu zamówienia będzie w tym temacie - więc proszę o nie bombardowanie mnie mailami po 10 razy dziennie :icon_smile: Poszczególne etapy zamówienia o których będę informował: 1. Wysłanie zamówienia do WGC, 2. Lista z Out of Stock, 3. Kompletowanie(pakowanie) paczki, 4. Wysłanie paczki przez WGC(nr do trackingu), 5. Przybycie paczki do UC, 6. Przybycie paczki do mnie, 7. Wysłanie listy o zwrotach/dopłatach 8. Wysłanie paczek do Was - Zakończenie zamówienia.
 13. 6. Przybycie paczki do mnie, 7. Wysłanie listy o zwrotach/dopłatach 8. Wysłanie paczek do Was - Zakończenie zamówienia.
 14. Jako, że jak zawsze zależy mi na czasie ilość osób/towaru ograniczona. Wysyłka UPS (Dostajecie nr trackingowy, po 7-10 dniach od wysłania paczka jest u mnie). Kontakt TYLKO przez mail - rzadko bywam na forum, a maila monitoruję na bieżąco. Zgłoszenia i Przelewy zbieram do 25.05.2015 - Termin Zerowy - D-Day Jak zamawiać (KONIECZNIE postępuj wg. poniższej instrukcji, gdyż w przeciwnym razie mail może nie przejść przez detektor Spamu): 1.Wysyłasz na mój mail ebk4life(malpka)gmail.com: a) temat: WGC-05-WMASG-*Twój Nick (taki sam będzie tytuł przelewu), b) Co chcesz zamówić: nazwa,kod, ilość, link, + ew. rozmiar. 2. Wysyłam Ci wstępną wycenę. Akceptujesz lub rezygnujesz. Z potwierdzeniem konieczne jest wysłanie maila zwrotnego ze swoimi danymi do wysyłki towaru(adres, aktualny nr kontaktowy). 3. Do D-Day czekam na przelewy - brak przelewu i kontaktu rozumiem jako rezygnację z zamówienia. 4. W dzień D-Day + 1 wysyłam i opłacam zamówienie. 5. Paczka dochodzi do PL, odprawa w UC i leci do mnie. 6. Rozliczenie zwroty/dopłaty i wysyłka przedmiotów do WAS. Wszelkie info na temat zmian statusu zamówienia będzie w tym temacie - więc proszę o nie bombardowanie mnie mailami po 10 razy dziennie :icon_smile: Poszczególne etapy zamówienia o których będę informował: 1. Wysłanie zamówienia do WGC, 2. Lista z Out of Stock, 3. Kompletowanie(pakowanie) paczki, 4. Wysłanie paczki przez WGC(nr do trackingu), 5. Przybycie paczki do UC, 6. Przybycie paczki do mnie, 7. Wysłanie listy o zwrotach/dopłatach 8. Wysłanie paczek do Was - Zakończenie zamówienia.
×
×
 • Create New...