Jump to content
REKLAMA
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ellesar98

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam! Kilka dni temu sprzedałem sluchawki liberatory z modułem ptt pod baofenga Dzwoni do mnie klient. Mówi, że po wyciągnięciu słuchawek z opakowania poodpadały naklejki, a następnie podczas próby komunikacji ( po podpieciu do Baofenga Uv5r) pol sekundy odbiorca słyszał mowę, a potem tylko szumy. Odbieranie działa, tak jak i funkcja "aktywności". Było widać z 3Mm odsłonięte kable miedzy sluchawką a osłoną kabli. W czym moze byc problem?
 2. Sprawdzone, przestrzelane. Tamta sprężynka pękła na końcu. Wygiąłem tak aby zastąpić te 2mm i wszystko gra i pasi. Dziękuję :)
 3. Faktycznie, zlamana sprężyna od ar :) Dziękuję za pomoc, złożę całość i powiem jak działa :)
 4. Załączam film :) o to zdjęcia: https://zapodaj.net/0eab0bfffdce4.jpg.html https://zapodaj.net/af8ac19c16fc3.jpg.html
 5. Replika kupiona z Gunfire. Były problemy ze strzelaniem, często się zacinała. Sławetny serwis w GF pomógł i doradził, żeby kupić lipo, to będzie lepiej działać. Po jakimś czasie replika znowu zaczęła się zacinać, więc kupiłem Redoxowego Lipo. Efekt podobny. Przełamałem się w końcu i rozłożyłem gb sam. Pęknięta sprężyna. Wymieniłem na m110 Guardera. I zaczął się problem. Replika owszem- nie zacina się już. Tym razem strzela po czym widzę, że tłok czasem podwójnie odbija się od prowadnicy. Mój kumpel, zauważył po zdjęciach, że popychacz jest starty i chciałbym zamówić, ale wolałbym wiedzieć, czy to to. Sprawdzałem szczelność tłoku, jest bardzo dobra. Zębatki odpowiednio ułożone. Prosiłbym o szybką pomoc :icon_smile: W miarę możliwości prześlę zdjęcia. Czy to popychacz czy może być co innego?
×
×
 • Create New...