Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Quaki

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

 1. Spoko, sugerowałem się po prostu czymś takim: http://edu.emfa.pt/moodle/file.php/963/stanag/COMPARISON_CHART.pdf A że słownictwo stanagowe byłoby dla mnie niespodzianką, to jakoś nei wątpie.
 2. Czy ktoś wie, czy jakieś plusy dałby certyfikat językowy? Konkretnie C2 z angielskiego, czyli mniej więcej dobrze zdany STANAG 4?
 3. O krzywym przodzie czytałem w recenzji tego modelu, ale i tak planuje jakiś kolimator, więc tym akurat się nie przejmowałem. Tak jak pisałem na początku, rozglądam się tylko za repliką 416-stki i żadne kałachy mnie nie interesują, M4 ewentualnie ale też niekoniecznie. Ponawiam jeszcze pytanie o magazynki - czy ktoś używa lub przynajmniej próbował jakiś real/low capów do tego modelu? Jeśli tak, to jakich i z jakim skutkiem?
 4. W Gunfire poinformowano mnie, ze w sumie, to nie mają pojęcia kiedy będą go mieli na stanie :icon_biggrin: @kjujiczek: Dzięki za podpowiedź!
 5. Dzięki za odpowiedzi, oczywiście ewentualne następne są mile widziane! @irukas: Replkia była za 778 złotych w promocji w Gunfire, niestety w tej chwili jest niedostępna. Jutro zadzwonię się spytać, ale obawiam się, że wrócić może już w normalnej cenie (czyli +200 złotych).
 6. Witam wszystkich! Rozglądam się właśnie za HK416 jako swoją pierwszą repliką (właściwie drugą - 11 lat temu miałem sprężynowe M16A1) i szukam czegoś metalowego do mniej więcej 7 stów. Jak na razie znalazłem BI416 za równe 700 i GFG12 za 778 zł (tyle jeszcze byłbym skłonny dołożyć), choć i tak obecnie niedostępny. Który z tych dwóch modeli byście polecali? Ma być wytrzymały i niezawodny a jak na razie nie planuję żadnego tuningu mocy repliki. Widzę, że HK od Boyi ma zdecydowanie lepsze opinie niż ich M4-ki, jakie są różnice w bebechach? O produkcie GFC widziałem parę dobrych opinii, ale t
 7. http://www.pentagon.pl/ Jak wychodzisz z PKP w stronę 3-go Maja (na prawo od galerii), dochodzisz do rogu kamienic i idziesz w prawo w Młyńską w stronę Urzędu Miasta - sklep będzie za parę metrów po lewej stronie. W bramie mundury i artykuły harcerskie, od strony ulicy część sklepu z replikami.
×
×
 • Create New...