Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Golek

Użytkownik
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

2,832 profile views
 1. No siema, dzięki Szczupły za organizację symulacji :) Trochę dużo turystów. AAR Grupy Zadaniowej SANSALA: I jeszcze AAR TF TANGO, który od 15 działał sam: Do szybkiego następnego!
 2. O, to skoro ktoś już takie pytanie zadał to ja się podłączę i proszę o informacje na temat krawców szyjących plecaki. Dzięki :)
 3. W takim razie wrzucam AAR plutonu ODRA do momentu, w którym musiałem opuścić teren. Kierek dorzuci swój po powrocie. Pluton ODRA: ODRA 1 (Deadline, 4 os.) ODRA 2 (Cichosza, 3 os.) ODRA 3 (GS-3, 6 os.) ODRA 4 (Drużyna Kuby, 4 os.) Łącznie 17 żołnierzy. Dowódca: Golek 2330 – Odprawa ogólna, na której formuje się pluton ODRA. Otrzymujemy zadanie dotarcia, obsadzenia i utrzymania do świtu przesmyku 33UXS 5410 5604 0020 – całym plutonem ruszamy w kierunku przesmyku 0040 – docieramy do przesmyku 0045 – Drużyny ODRA 1 i ODRA 2 zostają i obsadzają południowo - zachodnią i południowo -
 4. Hola hola, mnie nikt o zdanie w sprawie respa nie pytał. AAR ODRA jeszcze w przygotowaniu, czekam na raport od dowódcy ODRY 3 i wrzucam całość.
 5. Okej, rozumiem. Dzięki za wyczerpującą odpowiedź :)
 6. Ciekawa inicjatywa, ale czy skoro ma być "więcej realiów, mniej symulacji" to nie można zrezygnować z respawnów? Milsim to milsim. Moim zdaniem największym ukłonem w stronę ekip z całej Polski będzie dobrze przygotowana impreza, a każdy przyjeżdżający na milsim wie, na co się pisze :)
 7. Cześć, od jakiegoś czasu rozglądam się za lunetą. Najbardziej zależy mi na replice Leupolda M3, ale po przeszukaniu widzę, że w polskich sklepach z replik tej lunety dostępne są tylko szkła firm ACM i Aim-O. http://www.taiwangun...&campaign-id=19 http://deltashop.pl/...cze-optyka.html ACM to chłam ( czy coś się zmieniło?), ale o Aim-O nie ma ŻADNYCH informacji. Nigdzie. Na zagranicznych stronach również. Czy to prawda, że jest to Element tylko ze zmienioną nazwą? Może ktoś z Was ma albo zna kogoś kto ma tę lunetę albo cokolwiek tej firmy (Aim-O) i może się wypowiedzieć? Jes
 8. Pozwolę sobie odkopać. Mam ładowarkę GFC energy. Przez przypadek próbowałem włożyć wtyczkę do ładowania odwrotnie, lekko pyknęło i 2 diody przestały świecić. Jedna zaczęła później świecić ponownie, druga nie. Po otworzeniu ładowarki wszystko wygląda spoko, żadnej spalenizny itp. Ładowarka ładuje, ale nie doładowuje, można oddać kilka strzałów i pada. Można ją jeszcze odratować czy definitywny śmietnik? :)
 9. http://www.asg.com.p...mate,p,4292.php Niedziałający link.
 10. Mętlik mi w głowie trochę zrobiliście :) Ostatnie pytanie, taki zestaw: http://www.asg.com.pl/Glowica_tloka_lozyskowana_cicha_Ultimate,p,4299.php , http://www.asg.com.pl/Glowica_cylindra_v2_aluminium_Ultimate,p,4292.php może być? Wydaje mi się, że tak, ale wolę się dopytać :)
 11. Dobra, bo teraz to mnie wprowadziliście w zakłopotanie. Czy ta głowica, którą mi proponujecie będzie współpracowała z wyciszoną, poliwęglanową głowicą tłoka Ultimate ?
 12. Dziękuję, ale ja potrzebuję do gb v2 :)
 13. Nie widziałem takiej nigdzie :>
 14. Ciągnąc temat - w Polsce jedyną wyciszoną głowicą cylindra jaką znalazłem jest Element - opłaca się ją kupić ?
 15. Panowie odkopuję, ale nie mogę się nigdzie doczytać. W 2013 roku było coś nie halo, ale czy teraz wyciszona głowica cylindra SHS będzie dobrze współpracować z wyciszoną, poliwęglanową głowicą tłoka Ultimate? Z góry dzięki za pomoc!
×
×
 • Create New...