Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jogurt

Użytkownik
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

 1. Przyznam jedno, "IBA" w niektórych kręgach stała się wręcz święta. Wprawia w zadumę wielu... Ten artyzm, finezja, dobór kolorów. Mrrraaauu.
 2. Hie, hie, sprzęt świetnie wykonany, ze świetnych materiałów.
 3. No więc pojawił się problem. Zakupiłem magazynki P&J, które do body wchodziły fatalnie, trzeba było je "dobijać", żeby komora HU je załapała. Postanowiłem podpiłować body i chyba zrobiłem to odrobinę za mocno - teraz, gdy wsadzam magazynek to jakby "opada" o ten 1mm. Próbowałem metod najróżniejszych - oklejania taśmą zarówno magazynków jak i wnętrza body - co powoduje, że magazynek z reguły siedzi poprawnie, ale dalej potrafi opaść i kulki nie są niestety podawane. Oklejanie wgłębienia od blokady magazynka też nic nie pomogło. Czy powinienem okleić blokadę magazynka od body? Może ktoś
 4. Small_ hunter - miałem styczność z tym szalem, raczej się nie nadaje. Jak jest ze zużywalnością owego camtecha? Nie wiem czy jest sens kupować go w parę osób czy też samemu zainwestować we własny egzemplarz.
 5. Właśnie zdałem sobie sprawę, że przy takich upałach muszę odstawić swoją arafatkę bo grzeje nadmiernie i pomimo, ze dobrze zasłania kolor skóry na szyi to jednak wystarczy mi przepocenia w całym sprzęcie. Farby maskujące odpadają, ścierają się na mundurze i pod wpływem potu. Myślałem nad zastosowaniem jakiegoś materiału zrobionego z bardzo drobnej, elastycznej siatki potraktowanej odpowiednimi kolorami maskującymi, jednak nie mam pojęcia jaki materiał nadałby się na to najlepiej. Być może funkcję maskującą szyi mogłaby spełniać siatka maskująca, czy ktoś próbował takiego patentu? Czekam na jak
 6. Dokładnie tak jak napisał Kthulhu, "drobność" ripstopu w polskim mundurze helikona objawia sie w niewyrazistości siatki. Zestawiając go z polskim ripstopem i produktem miwo wypada dość dziwnie, niedostrzegalnie. Być może sa już na rynku rózne partie o różnej gramaturze? Robson, mógłbyś zamieścić jakieś zdjęcie swojego egzemplarzu?
 7. Pytanie: Które z ładownic najbardziej nadają się na magi do G36?
 8. No niestety, kolba jest wypełniona od środka. To kolba od TMowskiego G. Z doświadczenia wiem, że sklejanie plastiku mija się z celem bo powierzchnia jest gładka i przy wstrząsach klejenie nie wytrzyma, tak więc ten patent odpada. Przyklejanie kawałków plastiku też raczej odpada z racji tego iż nie ma gdzie ich przykleić, a na dodatek powierzchnia kolby jest polerowana. Myślałem nad jakimś klejem, który najpierw rozpuszczałby plastik, a później dopiero scalał, zetknął się ktoś z czymś takim?
 9. Raczej czegoś takiego w swoim mieście nie uświadczę. Ciekaw jestem ile wynosi cena takiej usługi, bo jeśli zaśpiewają mi 50zł to ja jednak wolę sprawić sobie nowa kolbę.
 10. Stało się, po drobnym karkołomnym przewrocie trzasnęła mi kolba w Giecie. Ogólnie pęknięcie w dość fatalnym miejscu. Nie mam perspektywy jak to naprawić... wszelkie żywice epoksydowe, butapreny, poxipole raczej trzymać tego nie będą z racji "śliskości" plastiku. Nawierty mogą jeszcze poważniej uszkodzić już i tak zdewastowaną kolbę. Może ktoś miał taki problem ze swoją Gie? Nie wiem totalnie jak do tego się zabrać. Ew. kupię z chęcią używana kolbę snajperską. Wybaczcie za jakość zdjęć ale były robione telefonem.
 11. Sam właśnie na to wpadłem i bardzo mnie zainteresowało. Obszycie kieszeniami wydaje się być dużo lepsze od polskiego "ceratowego" munduru r-s. Cena też w miarę znośna. Miałem kiedyś spodnie NYCO Helikona i były wręcz fatalne, sprały się szybko, a od początku ich kolory były wyblakłe. Tylko te traumatyczne przeżycie mnie hamuje.
 12. Jakie jest najlepsze zawieszenie taktyczne do G36C dostępne w polskich sklepach? Bardzo by było miło gdyby zawieszenie było jednopunktowe. Mile widziane opinie ludzi, którzy dysponują takowym sprzętem. Jak na razie spotkałem się tylko z TAKIM kawałkiem tasiemki, sprzęt z pewnością nie jest wart swojej ceny.
 13. Poszukiwałem rozmiarówki długości rękawów, jednak Specshop nie posiada takich danych. Czy ktoś duży (ok 190cm) może miał okazję mierzyć się na tej kurtce?
 14. Może mi ktoś powiedzieć jak sprawują się M4A1 SRC po upie FTK? Awaryjność taka sama jak przy stocku?
×
×
 • Create New...