Jump to content
REKLAMA
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pasjonat

Użytkownik
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

 1. Powiedzcie mi jak wygląda sprawa w SPAP itp instalacji na platformie udowej obok kabury z przodu noża. Gdzieś mi już to mignęło parę razy, jakieś konkretne marki do platform na noże ładownic coś? czy najprościej idąc instalacja bagnetu i jego prostej ładownicy M4? Zdjęcia? Marki? Ktoś, coś?
 2. Czołem! Chciałbym was dopytać dokładnie posiadaczy owej kabury typu SLS od firmy Big Dragon jak się sprawuje w praktyce, głównie chodzi mi o dobywanie broni i działanie mechanizmu blokującego i sztywność broni w kaburze. Jakie są wasze opinie i wrażenia?
 3. https://zapodaj.net/...d99d59.jpg.html A tu Szczecińska prewencja w kamizelkach, o które jest moje pytanie
 4. Ogarnia ktoś co to za kamizelka jaką dostali OPP chociażby ze Szczecina w raz z nowymi mundurami na wypróbowanie? Wyglądają trochę jak platecarriery z miejsce na wkłady ale nie mam pewności budową przypominają trochę z tyłu Defendery od Lubawy , orientuje się, ktoś co to za model ?
 5. To jeszcze pytanie jedno mianowicie co do kurtki używanej przez CBŚP itp mianowicie kurtki Cougar Softshell QSA HID ta z tymi wyciąganymi napisami jak się spisuje podczas dłuższego noszenia jak i podczas deszczu? Ktoś miał doczynienia z was z nią?
 6. Witam! Mam pytanie co do kurtki używanej przez CBŚP itp mianowicie kurtki Cougar Softshell QSA HID jak się spisuje podczas dłuższego noszenia jak i podczas deszczu?
 7. Poszukuje olivkową półkomoniarkę jaką używa CBŚP szukam po necie ale tylko czarne, ktoś coś wie? link?
 8. Orientuje sie ktos moze z was jakich masek p-gaz uzywa WR KSP ze mieszcza im sie w tej ladownicy prostokątnej na karabinczyku konkretnie?
 9. Temat jeszcze nie podejmowany więc pozwolę sobie otworzyć dyskusję. Mianowicie tematyka TCCC i zastosowania technik ewakuacji medycznej ze strefy śmierci poszkodowanego z kamizelką JPC. Problem braku chwytu ewakuacyjnego sądzę jest tutaj dużym problemem jak wy w swoich działaniach sobie z tym radzicie? Oczywiście prócz techniki przyczołgania się i ewakuacji na plecach.
 10. A czy ma ktoś z was link albo dostęp do apteczek używanych przez WR KSP konkretnie do tego samego modelu razem z wyszytym krzyżem niebieskim paramedycznym lub też bez? Szukam ale na próżno póki co? Ktoś coś?
 11. http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,sluzby-cwiczyly-odbicie-hotelu-z-rak-terrorystow,199632.html#!prettyPhoto
 12. Z innej beczki bo nie mam pewności , do czego w WR KSP używa się ową ładownicę? Zapewne to ładownica od Janysportu. Mam wrażenie jak by była to na maskę p-gaz ale nie mam pewności rozmiarowo coś http://zapodaj.net/1cf7dd8383865.png.html
 13. Czołem! Małe pytanie - czy używaliście tego pasa http://gunfire.pl/product-pol-115220789 ... zarny.html i jak się spisuje / spisywał ? Myślę by go zakupić do noszenia nie powyżej pasa jak pokazane na GunFire czy Taiwangunie a totalnie na pasie. Jakieś słowo recenzji? Foto?
×
×
 • Create New...