Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

sensu

Użytkownik
 • Content Count

  77
 • Joined

 • Last visited

 1. Jest elektryk. Tokyo Marui AA-12 Shotgun.
 2. Porównanie MSBS Grot &n HK416, SCAR, SCORPION, BERY
 3. Mam taki na zapasową baterię. Trochę jednak szpeci. Wiele osób używa tego: https://gunfire.pl/product-pol-1152192380-Ladownica-na-kolbe-do-strzelby-czarna.html Sam zastanawiam się czy dałoby się ukryć baterię w replice stazy CAT i przymocować "taktycznymi" gumkami do kolby.
 4. Pewnie to zależy od kolimatora ale pojawiają się takie problemy : 1. Nie można kupić dedykowanych soczewek. To nie jest tylko szybka tylko odpowiednio wyprofilowana soczewka. Jak wstawisz zwykłe szkiełko to kolimator przestanie wskazywać prawidłowy punkt celowania. 2. Nie ma jak ich wstawić bez rozcinania bo często po włożeniu soczewek w odpowiednie rowki połówki kolimatorów są sklejane.
 5. sensu

  Glock 18C [CYMA]

  Po rozcięciu nie pomogę ale cała bateria strzałką do góry ma plus po lewej stronie. / \ + | | - + | | -
 6. Możesz też sprawdzić anti-reversal bo jak nie blokuje to też zjada ostatni ząb tłoka.
 7. Niestety nie znam rozwiązania ale z ciekawości zapytam czy jak po kilku strzałach zmienisz maga to też pierwszej kulki nie podaje ?
 8. Szybka zmiana sprężyny to nie zawsze najlepsze rozwiązanie. Mi kiedyś przed dużą imprezą, podczas ustawiania hopa, pękł tłok w markowej replice. I co ? Wyjąłem drugą, tanią replikę do CQB i wyjazd uratowałem.
 9. sensu

  G36 z ASG

  Jest wersja "Giety" od ICS przystosowana pod magi "emki" oznaczona jako G33.
 10. W komisie jest E&L za pół ceny.
 11. Najprostszy domowy sposób to wtarcie wosku a potem podgrzanie gorącym powietrzem z suszarki. Stosowałem to w kurtkach. Tylko sprawdź najpierw czy nie będzie jakiś plam.
 12. Jak front jest przykręcany od dołu na 4 śruby to system TM. Tylko body VFC nie pasuje do frontu TM. Jak już zmieniać na VFC to trzeba szukać całej wydmuszki. Proponuję dać ogłoszenie w komisie, że poszukujesz body AK w systemie TM. Zagląda tam kilku zbieraczy szrotu to może pomogą.
 13. Mam podobne rękawice i mi średnio pasują. Prawie żadne zabezpieczenie palców przed uderzeniem. Kiedyś dostałem serię prosto w kostki i równie dobrze mógłbym nie mieć tych rękawic. https://gunfire.pl/product-pol-1152204693-Rekawice-taktyczne-Armored-Claw-Shooter-sage-green.html Są dobre na zimę więc na razie nie zmieniam ale zastanawiam się nad takimi: https://www.militaria.pl/action_sport_games/rekawice_taktyczne_strike_systems_black_grey_12527_12528_p7310.xml
 14. Gra od twórców Arma na Steam. Można pograć w wolnej chwili. http://store.steampowered.com/app/530700/Argo/
×
×
 • Create New...