Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Paweł1433

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

 1. Czy ktoś z was kupował w tym sklepie, może o nim coś powiedzieć? http://www.bullshop.pl/
 2. SA-B04 wygląda bardzo dobrze bez żadnych luzów. Emka jest dobrze wyważona i poręczna. Tłumik ognia był uszczerbiony, ok. 2,5mm, więc od razu założyłem pas z obawy przed efektem upadku repliki. Mag lata w gnieździe, a co do kolby to nie jest jakaś niezwykła ale na pewno w najbliższym czasie nie będę jej wymieniał. Na razie z niej nie strzelałem ale opisze swoje wrażenia.
 3. Już zamówiłem specne, jak przyjdzie to coś o niej napiszę.
 4. Jak już prędzej pisałem o AK nie mogę powiedzieć złego słowa szczegulnie od boyi czy cymy ale i tak bardziej podoba mi się M4. Najbardziej zależy mi na osiągach a skoro P&J jest takie dobre to napisz coś więcej bo jutro chciałem zamawiać a teraz to już nie jestem pewien.
 5. Emki bardziej mi się podobają choć AK w tym przedziale cenowym rzeczywiście byłoby lepsze. Troche się zastanowiłem i myślę że specna wcale nie byłaby złym wyborem. Ale szkoda że nikt nie napisał żadnych opini o G&G.
 6. Wydaje mi się że czasami metal w chińskich replikach jest gorszy niż w markowych tworzywo.
 7. Czytałem temat w którym w prawie każdej replice od SA co się zepsuło; jednemu pluł kulkami, grzał się silnik, zepsuł się bolt catch, był problem z kablami. Oczywiście to błahe problemy ale jednak trzeba to naprawić a przecież na serwisie mi tego nie przyjmą a ja jestem w temacie naprawy replik niedoświadczony, zresztą to dodatkowe koszta. Gdyby nie te awarie to rzeczywiście bym wybrał specne więc co wam się tak w niej podoba, wydaje mi się że repliki G&G będą lepsze.
 8. Witam, odnośnie pierwszych trzech replik można co nieco poczytać i wyrobić sobie zdanie ale każda ma swoje plusy i minusy. Więc mam pytanie która z nich byłaby najlepsza do leśnych rozgrywek. CM.008 jest podobno dobre ale przecież to chińczyk http://www.taiwangun...8-full-metal-cm SA-B04 ma podobne rewelacyjne osiągi ale zdarza się że pluje kulkami, grzeje się silnik oraz ma wiele innych kosmetycznych usterek http://gunfire.pl/pr...rms-SA-B04.html PJ4 CQB z tego co o niej wiem nie mogę jej chyba nic zarzucić http://www.taiwangun.com/pj4-cqb-p-j CM16 R8-L wyprodukowało G&
 9. Paweł1433

  M4 [CYMA]

  MAKIDESHI co z kolejnym filmikiem o CM.008? Jak sprawuje się replika jeżeli chodzi o zasięg, skupienie i szybkostrzelność?
 10. W sprawie optyki mógłbym kupić używany kolimator, no i ponawiam zapytanie o szerokość górnej szyny. A jeżeli chodzi o CM.032 to skoro jest niby lepszy od AUG-a to dlaczego kosztuje prawie 130 zł mniej? I jeżeli chciałbym kupić właśnie M14 to czy lepszy będzie CM.032 czy CM.032A?
 11. O CM.032 myślałem już prędzej ale ze względu na to że ma 113 cm wydaje mi się że będzie mało poręczny. A wracając do AUG-a to jakiej szerokości jest górna szyna bo w opisie repliki nic o tym nie pisze.
 12. Niestety nie mogę sobie pozwolić na drogie przyrządy celownicze, więc jaki konkretnie model możecie polecić do 50-80zł? I dlaczego nie opłaca się montować celowników mechanicznych?
 13. Więc jakie przyrządy celownicze można by zamontować (jakie polecasz) i czy coś w nim tuningować?
 14. W takim razie który model będzie lepszy? I czy w AUG-u z szyną u góry są przyrządy celownicze bo w opisie nic nie ma na ten temat, a jeżeli są to jakiej jakości?
 15. Skoro CM.008 ma taką słabą konstrukcję to czy nie lepszym wyborem pod względem osiągów i wykonania byłoby PJ16 czy też AU-4G? http://www.taiwangun.com/pj16-p-j http://www.taiwangun.com/0447a-au-4g-jg
×
×
 • Create New...