Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Fizz112

Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Fizz112

 1. Raczej ciężko jest opisać coś czego nie widziało się na własne oczy. Nie wszystkie informacje da się odnaleźć w internecie. Nowy rozdział już jest. Miłej lektury. :icon_smile: Kolejny wpis gotowy :icon_biggrin:
 2. Kolejne rozdziały, będą równie bogate w niespodzianki. :)
 3. https://www.facebook.com/pages/Military-stories-po-Polsku/1474163459494694?fref=ts Może to nie do końca tematyka ASG, ale zwracam się do was z pytaniem, czy takie pisanie ma sens? Będą jacyś odbiorcy? Jeżeli temat jest sprzeczny z regulaminem to proszę adminów o usunięcie go. Pozdrawiam
 4. Ostatnio kupiłem spodnie Defender M w rozm. M-Long i okazały się ogronme.
 5. Jak sądzicie, gdy mam 183cm wzrostu i 90,5 cm w pasie to jaki rozmiar powinienem wziąść, wydaje mi się, że M?
 6. Są jakieś wymiary w klacie do których dobiera się rozmiar czy tak na czuja ?
 7. Dobra, zdecydowałem się na http://www.miwo-military.net/-produkty/pid,620/KAMIZELKA-MODU-OWA-P-S-P-B-2 tylko nie wiem jaki rozmiar płyt i jak rozmieścić ładownice
 8. Wiem wiem , ale na razie na płyty nie mam floty, ale jak wskoczy to od razu kupuję :icon_smile: A może znacie jakieś inne kamizelki do 600 zł w mc ?
 9. czyli mój rozmiar płyt, ale chyba bez płyt też da rade?
 10. Nosić będę raczej niewiele jakieś ładownice, małe cargo, torba zrzutowa, jakiś camel, i może w przyszłości radio, płyty to raczej dostosowuje się pod kamizelkę .
 11. Witam, zastanawiam się nad kupnem jednej z kamizelek z tematu A-21: http://www.miwo-military.pl/?p=8.1575.KAMIZELKA-TF-50.A-21.MIWO-MILITARY A-22: http://www.miwo-military.pl/?p=8.1572.KAMIZELKA-41.01.A-22.MIWO-MILITARY Tylko nie mogę się zdecydować, proszę więc o napisanie plusów i minusów obu tych kamizelek. Wiadomo, że A-22 wyjdzie drożej, bo trzeba dokupić ładownice a w A-22 jest ich od razu 7. Z góry dziękuję za odpowiedź.
×
×
 • Create New...