Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wykrojnik

Użytkownik
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

 1. wykrojnik

  Gunfire.pl

  Strasznie się na nich zawiodłem, już drugi raz. Wcześniej opóźnioną wysyłkę tłumaczyli przeprowadzką co jestem w stanie zrozumieć. A teraz w pon zamówiłem replikę gdzie było napisane "wysyłka w 24h", tego samego dnia została przeze mnie opłacona. Wczoraj dostałem maila że przesyłka zostanie wysłana tego samego dnia, ale raczej tak się nie stało. W śledzeniu paczki widnieje informacja że nie została jeszcze przekazana firmie kurierskiej. Chyba przerosła ich ostatnia promocja, a telefon pewnie wyłączyli bo byli zirytowani ciągłymi połączeniami. W przeciwnym razie podaliby chociażby jakiś nr kom...
 2. To niestety nie jedyny problem. Nawet jak już dociskam maga to pierwszy strzał jest ok, kolejny słabszy tak że zamek cofa się za mało i nie pobiera kulki. Jeśli ręcznie przeładowuje to strzela dobrze.
 3. Witam, zakupiłem używaną berette i niestety aby poprawnie strzelała, muszę dociskać magazynek do rękojeści. A jeśli go dociskam to ta plastikowa (w moim przypadku niebieska część) nie wiem jak się to nazywa, zahacza o uszczelkę od maga ;/ Zna ktoś rozwiązanie takiego problemu?
 4. Wiem, temat stary. Ale czy problem został rozwiązany? Mam ten sam problem :/
 5. wykrojnik

  G36 [BOYI]

  Wiem, widziałem ale nie wiem jak wykręcić B13 i B17
 6. wykrojnik

  G36 [BOYI]

  Czy ktoś się orientuje jak zdemontować mechaniczne przyrządy celownicze? Są tam jakieś śrubki, ale nie wiem jak/czym je odkręcić.
 7. Z tego co wiem, baterie dołączane w zestawie często lubią właśnie tak działać. Najprawdopodobniej musisz kupić nową batkę. Ja miałem takie szczęście że stokowa batka działa mi do tej pory i mogę z niej wystrzelić 3 hicapy. Ale i tak kupiłem lipola.
 8. Z baterią to raczej nic złego się nie dzieje
 9. Witam ponownie, coś jest nie tak, nie wiem czy z baterią czy z ładowarką. Bateria ładuje się 3h a ładowarka pokazuje że naładowana jest jedna cela ;/ Możliwe żeby ładowarka działała a kontrolki były nie sprawne? Na początku ładowania ładowarka się nagrzewa i wydaje z siebie syczący dźwięk. A po jakiejś godz, przestaje się nagrzewać oraz syczeć, więc podejrzewam że to tylko kontrolki są niesprawne.
 10. Ja mam to samo, po wymianie zębatek i łożysk (bo się posypały) na semi wszystko działa, a na auto się zacina i słychać dokładnie to co na filmiku wyżej
 11. Witam, ostatnio w serwisie wymieniali mi łożyska i zębatki. Dzisiaj byłem w terenie sprawdzić jak się spisuje. Wszystko było ok do momentu kiedy nie zacząłem strzelać z auto. Tłok zacina się w połowie i po wciskaniu spustu czy to na semi czy na auto słychać słychać tylko jakby pyknięcie w gearboxie i tłok cofa się kilka mm. Dopiero po zrzucie sprężyny można strzelać, ale problem się powtarza na auto. I chyba zdarzają się puste strzały na auto. Mam też wrażenie że silnik nagrzewa się znacznie mocniej niż to było wcześniej.
 12. wykrojnik

  G36 [BOYI]

  Po ok 8 000 kulek poszły łożyska i zębatki ;/
 13. Okazało się że poszły łożyska i żebatki
 14. Czy to tego można bez problemu zdobyć tłok? Oddałem dzisiaj replikę do serwisu i mnie facet nastraszył że jeśli to kopia aresa to będzie bardzo duży problem z częściami.
×
×
 • Create New...