Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Domin007

Moderator I
 • Content Count

  1380
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

8404 profile views
 1. W nocy wszystkie oddziały alianckie grają jako spadochroniarze, nawet piechota. Natomiast za dnia z plaży atakuje tylko piechota. Być może - z powodu małej liczby herbaciarzy - zrobimy tylko jeden oddział brytyjski i za dnia będzie on atakował z morza. Np. Hubert zmienia mundur ze spadaka na piechociarza po to by walczyć na plaży.
 2. Zusammen wszystkiego, na dzisiaj jest tylko 8 Niemców. Liczebności poszczególnych oddziałów Wam jednak nie podam - to tajna informacja. Zasadniczo nie przewiduję takiej opcji. Przydziały zależą od munduru jakim ktoś dysponuje. Jeżeli jednak będą zbyt duże wakaty w którymś z oddziałów to zastrzegam sobie prawo do fuzji bądź zmiany przydziałów - pisałem o tym w pierwszym poście.
 3. Whoop, whoop, aktualizacja kalendarza: 2020 Za nami: 1. ... Przed nami: 1. "Kryształ szczęścia" - Chojne/Borzewisko k. Sieradza, 20-21 czerwca (sobota-niedziela), 2. "Alternatywa Pattona" - Julianów k. Mińska Mazowieckiego, 4-5 lipca (sobota, niedziela), 3. Wielka Wojna: "Neuve-Chapelle 1914 "Tyfus" - Rogów k. Końskich, 5 września (sobota), 4. WBFZ: "Normandia 1944" - Karolew k. Łodzi, 25-26 września (piątek-sobota).
 4. Komunikat HQ Z uwagi na zbyt dużą dysproporcję sił zapisy do oddziałów amerykańskich tylko na listę rezerwową. Proszę o zgłaszanie się do objęcia funkcji: 1) w 1 DP - dowódcy, sanitariusza, sapera 2) w 82 DPD - dowódcy, radiooperatora, sanitariusza Jeżeli chętni się nie znajdą, ja ich znajdę i nie będzie od tej decyzji odwołania do wyższej instancji. Dziękuję za uwagę.
 5. Nie ma mnie, jestem wtedy na wakacjach.
 6. Czołem Pazur, Pozwoliłem sobie dodać adnotację "NOWA DATA" do tematu by wszyscy widzieli. Stary temat zamknę i schowam - co by porządek na forum utrzymać. No i oczywiście wysyłam zgłoszenie. :) mam nadzieję, że tym razem temat wypali. PS. O co chodzi z tym tyfusem w temacie?
 7. Przyjąłem, czekam na zgłoszenie. Zostały tylko 2 miejsca w 82 DPD, zapisy do amerykańskiej 1 DP (max. 2 osoby) wyłącznie na listę rezerwową. Potrzebujemy więcej Niemców.
 8. Komunikat HQ Rząd nieco znosi kolejne restrykcje przeciwepidemiczne. Nie znaczy to, że zaraza zniknęła, broń Boże, ale dzięki temu możemy spokojniej spojrzeć w airsoftową przyszłość. Dlatego dziś stwierdziliśmy z Cortesem, że gra "Kryształ Szczęścia" się odbędzie - w dniach 20-21 czerwca. Osoby, które zadeklarowały chęć udziału w grze proszone są o potwierdzenie tej deklaracji na PW Cortesa. Dziękuję za uwagę.
 9. No co zrobisz jak nic nie zrobisz? Terminu już niestety nie przesunę...
 10. Nie prowadzimy listy na forum. Zgłoszenia przyjmuję wyłącznie na zasadach opisanych w pierwszym poście.
 11. Przyjąłem. Nie ma problemu. W tej chwili mamy 26 zgłoszeń i 13 wpłat. Czekam z niecierpliwością na stronę niemiecką, bo tam wakatów mamy multum.
 12. A i jeszcze jedno - niech sobie amerykańska infanterka zorganizuje funkcyjnych, bo poza radiooperatorem nie ma nikogo. Jeżeli ochotnicy się nie znajdą to ja wyznaczę dowódcę (choć po cichu liczę na Vendera), sanitariusza i sapera i nie będzie odwołania od tej decyzji.
 13. "Ardeny" już zrobiłem i do tematu nie zamierzam wracać. Chyba, że ktoś inny coś robi, planuje, organizuje..?
 14. Komunikat HQ 1. Mamy już ponad 50% niezbędnego kworum. 2. W oddziale amerykańskiej piechoty zostały jeszcze 2-3 miejsca. 3. Gdzie Herbaciarze i Niemcy ja się pytam?
×
×
 • Create New...