Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AREK99999

Użytkownik
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

 1. Witam Mam pytanie jak poprawnie ustawić ładowarkę redox alpha v2 by rozładowala baterie o takich parametrach Nimh 2/3A 1100mAh 8.4V 7 ogniw
 2. Słusznie zauważyłeś bo to sprawa inwidualna jedni wolą pasoszelki bo wygodne ,tak się nie pocisz jak w kamizelkach inni wolą OLVki inni jeszcze biegają z samym plecakiem i świetnie się bawią więc sam musisz coś sobie wybrać sprzęt .My możemy ci tylko powiedzieć kilka naszym zdaniem ważnych informacji o jakimś oporządzeniu.
 3. Nie ze względu na to że projektant kamizelki zaprojektował ją tak by przenosić w niej 4 magazynki do ak/beryl czyli krótko mówiąc masz 4 ładownice na 1 magazynek każda. Edit:Ale spójrz na to tak masz ogółem 5 magów z czego 1 to będzie pewnie stockowy hi-cap o pojemności +/- 460 kulek i do tego 4 magazynki mid-cap o pojemności ok 120 każdy co daje ci ogółem ok 980 kulek co jak myślę przy normalnej grze a nie bawieniu się w rambo spokojnie ci starczy.
 4. Kolega pisząc lubawa ma na myśli kamizelkę wz.988 (OLV też jest produktem firmy Lubawa) sam posiadam i sobie chwale duży zakres regulacji może nie wygląda najlepiej ale spełnia swoją role.Tylko musiał byś dokupić sobie kieszeń np:cargo z Miwo by mieć gdzie trzymać kulki i inne takie.
 5. Ok zdecydowałem się na cyme ale znalazłem w ofercie taiwangunu podobny magazynek który jest też od cymy tylko ze stali a nie z kompozytu.Który byście wzieli ten czy ten.
 6. tak jak jest na baterii Ni-MH 2/3A 1100mAh 8.4V A na ładowarce podczas ładowania pisze: typ: Ni-MH prąd ładowania: 0.2A woltaż: tu zmiennie ale dochodził do ponad 10V i nie wiem czy tam ma byc jak bateria ma 8.4V no i reszta to nie ważna bo to czas i ile naładowano. No i na tych ustawieniach tak sie działo jak sie działo.
 7. Nie mogę zedytować powyższego postu więc poprawie się w tym. Chodzi o to,że pakiet przestaje się ładować po upływie 120 min. A ja chce żeby ładowarka ładowała pakiet do pełna i jak będzie pełen (akurat u mnie to będzie 1100 mAh) to żeby właśnie w tym momencie przerwała ładowanie żeby pakiet się nie przeładował do np.1500 mAh.Na razie wyłączyłem ładowanie pakietu i włączyłem od nowa ale czuć że pakiet się przeładował bo replika mocno kopie.No ale stosowanie tej techniki na dłuższą mete może być niezdrowe dla baterii.
 8. Ok podłączyłem baterie i po upływie 120 min naprzemiennie migał TIME i NiMH wyczytałem że to limit czasu który jest ustawiony zakończył ładowanie.Ale jak to wyłączyć żeby bateria ładowała się do końca bez limitu czasu nawet jakby miała się ładować 7 godz ale bez przerwy no ale żeby się nie przeładowała.
 9. Chodzi mi właściwie o producenta cyma, Ares a może boyi . W każdym razie coś z oferty specshopu. Replika to mp5k od galaxy no i żeby nie trzeba było piłować pół magazynka żeby wszedł w gniazdo.
 10. Są to uvex'y wiec się nadają sam posiadam (co prawda inny model) i jestem zadowolony
 11. Mam mały problem z podłączeniem baterii.Chodzi o to że na bateri i w replice są odwrucone kable czyli + bateri wchodzi do - w ladowarce a - w bateri do + w ladowarce.Czyli w skrucie czarny kabel na baterii wchodzi do czerwonego otworu bo jak podłacze dobrze czyli czerwony do czerwonego i czarny do czarnego to pokazuje mi ze jest zle podłączone.I czy cos sie stanie jak podłacze odwrotnie czyli teoretyczne dobrze?
 12. Mam mały problem posiadam baterie stockową w replice mp5k galaxy i dziś zakupiłem ładowarke redox alpha v2. Wszystko pięknie ładnie wszystko na razie rozumiem tylko jedno mnie męczy co z tym natężeniem prądu ładującego jak go ustawić czy 0.1 A czy 2.0A a może 5.0A ?
 13. Dobra ale na zdjęciach zamieszczonych prze sklep nie widze tych pasków.(Jakby co to jeszcze nie miałem nic w systemie molle)
 14. Witam Mam na stanie kamizelkę wz.988/MON(ale proszę nie hejtować że g*wno albo coś) i do pasa gdzie oryginalnie są kieszenie na opatrunek i granaty to chcę wstawić zamiast tego kieszeń cargo z miwo. Ale problem że pas przy tej kamizelce nie jest w molle i mam pomysł żeby przymocować go paskami materiału albo paskami do łączenia kabli. I czy to zda egzamin jak myślicie?
×
×
 • Create New...