Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kertoip007

Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

 1. http://gunfire.pl/product-pol-1152198766-Aluminiowa-lozyskowana-prowadnica-sprezyny-V-3.html Taka będzie pasowała? W komentarzach jest napisane, że pasuje do giety od JG.
 2. Możesz skonkretyzować? Jakie "zwykłe", jakiś link? Jakich przeróbek by wymagały? Nie ma na rynku prowadnic pasujących do G36C od Boyi, hm? Ewentualnie mogę ściągnąć coś z zagranicy.
 3. Szukam metalowej prowadnicy sprężyny do G36C Boyi. Powodem wymiany jest wyrobienie się gwintu starej, plastikowej prowadnicy. Z góry dzięki za pomoc.
 4. Kertoip007

  Buty do 300 zł

  Niestety nie mogę sobie pozwolić na te buty, do 300zł jakie będą najlepsze? Może Protektor Commander?
 5. Szczerze polecam: cichy Bardzo dobry kontakt, profesjonalne doradztwo i serwis replik, a ponadto nie drogo jak w sklepowych serwisach. Replika idealnie wyregulowana, doszczelniona, strzela o wiele lepiej. Polecam!
 6. Kertoip007

  Buty do 300 zł

  Odświeżam, proszę o pomoc.
 7. Kertoip007

  Buty do 300 zł

  Jakie są obecnie najbardziej polecane buty do około 300zł? Myślałem nad tymi: http://armyworld.pl/product-pol-4706-Buty-Haix-Wojskowe-Brytyjskie-Skorzane-Combat-High-Liability-Goretex-Nowe-II-Gatunek.html ale w moim rozmiarze (43) kosztują 370zł. :/ Będę ich używał przez cały rok, głównie coniedzielne strzelanki. Najlepiej jakby były czarne.
 8. Mam Revisiony z armyworld.pl i są oryginalne, potwierdza to certyfikat.
 9. Szukam osoby serwisującej, która zajęłaby się G36C Boyi (podstawowy przegląd, podkładkowanie, regulowanie) z okolic Warszawy (Ząbki dokładniej), lecz wysyłka też wchodzi w grę.
 10. Polecam najpierw poczytać, potem pisać. Te "gogle" za 1/3 ceny na allegro są bez atestów, te co wysłałem 2 posty wyżej mają atesty (patrz link).
 11. Niskoprofilowe gogle to Bolle Cobra. Ja kupiłem w armyworldzie, nowe Revision Desert Locust za 150zł i jestem zadowolony. Polecam je, mają szybki balistyczne, więc są wytrzymałe. W zestawie są 2 (przyciemniana i przezroczysta) i pare dodatków. http://armyworld.pl/product-pol-3337-Gogle-Balistyczne-US-Army-Revision-DESERT-LOCUST-Oryginal-Nowe-.html A tutaj inny model: http://armyworld.pl/product-pol-4859-Gogle-Balistyczne-Revision-Wojskowe-Holenderskie-Oryginal-Nowe-3.html
 12. Obecnie w armyworld'zie są w dobrej cenie oryginalne i nowe gogle Revision Desert Locust: http://armyworld.pl/product-pol-3337-Gogle-Balistyczne-US-Army-Revision-DESERT-LOCUST-Oryginal-Nowe-.html Cena mnie skusiła, zamówiłem.
 13. Odnośnie okularów: pewny możesz być tego jaki jest atest okularów, lecz Uvex i-vo są dosyć wytrzymałe i wytrzymują więcej niż mają w atescie. Zobacz msa racers - ich soczewki spełniają wysokie normy, a są tańsze od i-vo.
 14. Kertoip007

  BlackSword.pl

  A ja nadal nie mogę się dodzwonić ani na maile nie odpisują. :icon_confused3:
×
×
 • Create New...