Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

StormMarinePL

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pasują też kopie Pmaga od madpulla Dmagi https://www.taiwangun.com/magazynki-aeg-mid-cap-2/magazynek-dmag-o-zmiennej-pojemnosci-30-130-kulek-do-m4-m16-black-d-day Podają kulki przy komorze Maxx Model nie wiem jak z tą od producenta. Magazynek siedzi z lekkimi luzami ale samoprzylepna taśma velcro od wewnątrz załatwia sprawę.
 2. Dzięki :) dobrze wiedzieć. Mam zamiar kupić i przetestować, dam znać czy podaje. Byłaby to niezła alternatywa dla magów od cymy które podobno dają radę.
 3. A czy od Specna Arms dedykowane magi do m4/hk416 będą pasowały ? Lub jakieś aluminiowe a nie pcv ??? Od Cymy nie mogę nigdzie znaleźć :(
 4. Ok. Nie ma problemu ;) Dzięki za odpowiedz i radę. Temat do zamknięcia.
 5. Witam Mam w planach utworzyć 8-10 osobową grupę w okolicach Bergen ( Norwegia ) na sezon letni. Poszukuję ludzi którzy są zainteresowani asg, siedzą w domu i chcieliby fajnie spędzić czas. Dla ciekawskich: ASG w Norwegii jest legalne od 18 roku życia lub za pisemną zgodą rodziców do uczestnictwa w zabawie. Zapraszam również do grupy na fb. https://www.facebook.com/groups/1649722991943323/ PS: Proszę o odp. tylko od osób zainteresowanych.
×
×
 • Create New...