Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Niedźwiedź

Użytkownik
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Potwierdzam w mojej śmiga m120 AimTop i wieje 470 fps. zero problemów. W swojej mam nadal stokową komorę i bardzo dobrze działa. Po zastosowaniu lufy MadBull SteelBull 300mm i gumki Maple Leaf stabilnie dmucha bez większych skoków jak na AEG +/- 5-10 fps
 2. Moja lutnia ma 131 cm i jest to sporo ale nie przeszkadza w grze. Wszystko zależy od stylu gry jaki wybierzesz: Jeśli będziesz ganiał ze snajperką w pierwszej linii i próbował wykręcić rekord w prędkości przeładowania to możesz mieć problem i zniechęcisz się szybko. Jeśli chcesz spróbować gry w podchodzenie przeciwnika, flankowanie i szukanie najlepszego kąta do oddania pewnego strzału to długość repliki nie będzie problemem. + odnośnie tej repliki do której podałeś link - pseudo "snajperka" bez żadnej przyszłości w tuningu = wyrzucone w błoto 200 pln. Tak jak napisa
 3. BAR jest lepiej obcykany obecnie przez serwisantów + jest do niego sporo części zamiennych w razie jeśli w stokowy cylinder nie wepchniesz konwersji jest szansa że jakiś zamiennik pomoże. Generalnie jak już się i tak pchasz w gaz to nie lepiej kupić markową replikę a nie cebulić na chińczyka ;) ?
 4. Komora HU kompletnie niekompatybilna z żadnym z popularnych obecnie systemów i to już na starcie kasuje ją jako replikę snajperki bo może i reszta jest kompatybilna z VSR ale najważniejsza część jest o dupę roztłuc. Jak na razie nie słyszałem żeby ktoś znalazł pasujący zamiennik ani żeby udało się do-dłutować jakieś inne druciarskie rozwiązanie.
 5. Nie warto kombinować. Pierwszy problem tej repliki to magazynek a raczej podawanie kulek z magazynka do komory HU - odbywa się to poprzez łącznik który lubi się zapychać. Mieliśmy też przypadek gdzie replika M40 od ASG nie trzymała wymiarów prosto z pudła i strzelała bliżej do garłacza niż snajperki. M40A3 aktualnie najlepszą opcją będzie albo VSR Tokio Mari i konwersja łoża do M40 albo SSG24 Novricza z konwersją do M40. Jest jeszcze M40A TM już gotowe ale podczas mojej rozmowy z Red Wolf'em wyszło że ma ona mniejszy cylinder niż te w standardzie VSR co ogranicza jej osiągi.
 6. Mhm to musiał byś jeszcze ustalić że obie sprężyny są identyczne a jak wiadomo co producent to inna sprężyna i inne oznaczenia. Układ jest szczelny sam sprawdzałem każdą część więc nie pitol jak w rękach nie miałeś repliki ;) Teraz zmniejszyłem spring do ichniego m170 a FPS podskoczyły do 630. Miałem okazję porównać SSG w stoku z VSRką zrobioną na częściach Barta i nie było różnicy w efektywności oddawanych strzałów ba nawet wyszło że SSG lżej się naciąga przy tej mocy niż spasowane części od Barta. I nie mówię tu że Bart coś źle robi, po prostu przytaczam fakty ze swoich testów.
 7. A po kiego grzyba? Wymieniłem sprężynę posługując się wyłącznie tym jednym śrubokrętem - standardowy philips - na długim 40cm grocie.
 8. Hmm to może ProWin ProWin'owi nie równy, u mnie nie chciała wejść blokowała się.
 9. Działa, chwilę trzeba powalczyć z kablem i bezpiecznikiem w prowadnicy kolby żeby wyjąć z niej prowadnicę sprężyny oraz samą sprężynę ale spokojnie można to zrobić. Do przeprowadzenia tej operacji polecam zakupić Imbus albo krzyżaka na długim grocie i latarkę czołową ;)
 10. Zapomnij - prowin się nie mieści trzeba by piłować komorę :) Ale ta standardowa jest bardzo dobra. Wsadziłem w nią Gumkę Maple Leaf i dystanser Omega + Lufa precka MAd Bull Steel Bull 300mm i mam na m120 >>> 471 FPS. Komora kręci aż miło na 60m trafiasz gdzie chcesz.
 11. no wygląda przekozacko zastanawiam się czy też nie zamówić :D
 12. Od jakiegoś czasu również bawię się z tym karabinkiem. Przyznam że byłem sceptyczny bo mocno przejechałem się na Glock 17 Umarex'a. Na szczęście tutaj cała replika z zewnątrz jak i wewnątrz jest cudna. Od wykończenia body po kulturę pracy. Z racji na niewielką pojemność kolby zmieniłem swoją na PTS i teraz mogę wepchnąć tam cały oddział Cymo-Specniarzy ;) pesinter - jak ten tłumik siedzi miałem styczność z tego rodzaju montażem i zwykle miał luzy?
 13. @FatalWalker mam SSG z 3 partii, wtedy sprężyny były troszkę inne mam w środku starą m180, która w efekcie po uszczelnieniu (ustawieniu HU) daje ok 620 fps. Teraz widzę że zmienili oznaczenia i poszczególne stopnie inaczej podają fps'y.
 14. Gdzieś ty to wyczytał? Poza tym zasięg maksymalny a skuteczny to dwie strony medali - może mieć replika i 130m zasięgu ale czy cel poczuje trafienie albo inaczej czy najmniejszy faktor zewnętrzny jak podmuch wiatru nie zmieni toru lotu kulki na tyle że strzelanie na taki zasięg nie ma sensu? Mam obecnie ok 620 FPS w swoim SSG24 i replika strzela spokojnie na ok 90-100m i to jest skuteczny zasięg strzału. Podkręcając hopka albo strzelając lobem myślę że do 115-120m dociągnę zasięg ale po co? Przeciętna strzelanka to wymiana ognia na dystansie 60-70m gdzie 5-10m już robi ogromną ró
 15. Nie znalazłem nigdzie na forum więc zakładam temat. Ktoś miał już w rękach HK416 A5 w wersji AEG i może podzielić się przemyśleniami? Z tego co wiem ma trochę podrasowane bebechy względem poprzednich wersji i opcję wymiany sprężyny przez prowadnicę kolby.
×
×
 • Create New...